Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, gggggggg said:

Tyronn Lue said after their win on Thursday that "we know Kawhi [Leonard] is probably not going to come back."

 

Tyronn Lue said that Paul George will get an MRI on his elbow on February 24th, but added that "things can change".

 

na osnovu ovoga zakljucujem da ce obojica zavrsiti sezonu bez da odigraju i jednu utakmicu do kraja. jedino ako ne planiraju za buducnost sto je onda ok posao. powell je svakako bolji od bledsoea.

 

a portland je buvkalno trejdovao dva pika prve runde i trenta jr za bledsoea, winslowa i keona johnsona :cigar:

 

Tacnije rekao je verovatno nece igrati ove sezone, al se nada da ce ipak da igra. Pa sad ti vidi sta je pisac hteo da kaze,

Quote


 Lue did add that he hopes Kawhi can return this season

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je sto 2 neigraca poput Winslowa i Bledsoa zavrsise u Portlandu. Da je bar pik prve runde dobio Portland za Powella no gomilu smeca samo da bi ocistili cap space da plate mladog igraca koji mozda nece ni biti vrijedan tih para.

 

Coach Lue moze da napravi od ove ekipe dosta zajebanu ekipu defanzivno, mada imam osjecaj da ni jedni ni drugi nijesu zavrsili sa trejdovima. Ovima sad fali backup PG i mozda budu trejdovali Batuma ili Morrisa za nekog pleja.

Edited by MrTwister
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju ce isterati Mori svoje ali ako ih Broklin ocerupa za nekog Maxeya pride uz Simmonsa moze vrlo lako da pokore taj trejd.

 

Meni deluje da je Harden krenuo na put bez povratka pri tom je mozda cak i veca budalcina od Irivinga i Simmonsa zajedno jer on ocigledno moze da igra jedino ako 48 minuta drvi loptu bez prestanka...

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da im je isto, trejdovali sada ili na leto, Fila svakako ne može da ga primi kao slobodnog igrača. Ako je Harden izrazio želju da ide, mogu Netsi samo da rizikuju da na leto ostanu bez ičega. U ovoj sezoni Netsi bi mogli da izvuku više u trejdu, a na leto bi bili stavljeni na svršen čin i morali bi da prihvate šta im se da, jer u suprotnom ostaju bez ičega. Mislim da isto važi i za Filu, mislim da im neće biti problem da pošalju neke važne igrače, samo da im dođe Harden, a na leto ništa nije sigurno.

5 minutes ago, gggggggg said:

inace bas sam juce hteo pitati koga bi pre zeleli u ekipi, simmonsa za 30 miliona ili hardena za 50...

Mori bi platio, koliko Harden traži.

Link to comment
Share on other sites

Ako Harden hoce da ide ovi iz Bruklina su totalne budale ako ga ne posalju koliko veceras u Filu ako tamo hoce.

 

Pogotovu sto mogu da zatraze pored Simmonsa koji god asset im padne na pamet i nema sanse da Mori rizikuje i odbije jer nema nista i mozda nece imati nista ni na leto, pri tom im je Harden broj 1 zelja verovatno u celoj ligi...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

morey verovatno hoce sada da ga dovede da jos i ove sezone imaju neku sansu za prsten. simmons+curry+maxey/thybulle tacno izadje kao hardenov ugovor. 

 

9 minutes ago, Dracarys said:

Mori bi platio, koliko Harden traži.

 

morey bi, izgleda. a ja bih ozbiljno razmislio. kada vidim kako izgleda harden i kako malo-malo pa povredjuje, mogu misliti kako ce izgledati sa 36, gde ti zauzima 40% capa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Harden je tako i kada je prelazio iz Hjustona u Bruklin se naprasno transformisao i vratio u formu. Ja mislim da je kod njega (zasad) sve stvar ciste motivacije.

 

E sad, na sta ce liciti za 3-4 godine, ko zna. Fili ako uzme titulu pre toga, to mnogo nije ni bitno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...