Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

14 minutes ago, Ječmendo said:

Još da je Frankie nešto ubacio, :s_d: Mavsi bi se ozbiljno odlijepili. Luka malo promijenio taktiku, koristi više prodore - za sada Ratnici nemaju rješenja. 

Ratnici baš izgledaju izgubljeno i nevoljno, i u odbrani i u napadu. Još pravili neke glupe poteze, onaj "blok" Pula kada je lopta odbila od tablu pre pola sata.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Darko said:

Ratnici baš izgledaju izgubljeno i nevoljno, i u odbrani i u napadu. Još pravili neke glupe poteze, onaj "blok" Pula kada je lopta odbila od tablu pre pola sata.

 

Sličan je bio početak prve utakmice, uz ogromnu razliku da Mavsima nijesu ulazile trojke. Od 7-29 za tri na poluvremenu u prošloj utakmici, sada su na 14-26! Razlika u rezultatu očigledna... :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Warriorsi takođe imaju odlično šutersko veče, posebno Stef. :thumbsup: Trojke na čak 53%, u igri su i dalje - stvarno je teško očekivati da se šuterska rapsodija Mavsa nastavi i u drugom poluvremenu. U svakom slučaju, daleko zanimljivija utakmica od prve...

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, freethrow said:

Stephmayka

 

jedna je maika. ali steph ima sinove drevnog lunija i doktor-drejmonda, dok mama luka ima klebera i pauela, koji vole to što rade

 

šalim se dok gledam boxscore: powell 8mins / kleber 33mins i 1-5 iz igre (za 3), ukupno 3 skoka od njih dvojice za 41mins;

za to vreme looney 32mins, draymond 28mins, 18rebs a ukupno 43-30 za dubse.

 

jednostavno ne postoji aspekt igre na koji mavsi mogu makar va bank da ulože sve i da se nadaju nekom čudu.

mavsi cepaju smallball i trice, dubsi su tu gospodari igre al' to već znamo.

 

jedina nada je da frenki krene da igra više od 10 minuta po tekmi.

Edited by uini
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

odgledah samo hajlajce, ali rekao bih da nema mnogo nade za mavse u produzetku serije

po statsima deluje da su odigrali blizu nekog teoretskog maxa u ovom trenutku...i opet izgubili

luka 40+, solidan doprinos pomocnog osoblja, 21 trojka uz 46%...i ipak corak

 

problem je negde skok, i to sto su dubsi jednostavno bolja ekipa

ocekujem da dalas uzme do 2 tekme u seriji, ne zato sto ce da odigraju nesto mnogo bolje nego nocas, nego sto ce matorani iz ouklenda da se stekuju

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

bennedict mathurin:

 

“All the interviews are pretty different. Coach Tom [Thibodeau], he’s a little bit different. We had a pretty interesting meeting. They told me about the players they had and [asked] if I had watched any of their games. It was mostly about getting to know each other.’’

 

200w.webp

Link to comment
Share on other sites

bice zanimljivo ispratiti poteze mavsa u of-sezoni

ne znam kakva je situacija trenutno sa ugovorima, pa pisem malo napamet, ali ovo je neki moj tejk:

- dinvidi cist visak

- novi centar pod obavezno. gober kapiram da nije realan, ali neki turner, capela ili mitch rob bi trebalo da jesu

- od odbrane na 3,4,5 imaju samo dfs i tu im treba najvece pojacanje

- ako centar bude defanzivno prisustvo, onda fali to neko malo vece defanzivno telo na 3 ili 4. uzeti najbolje dostupno, a dfs ionako moze da se salta gde treba

 

za trejd dostupni svi sem luke i dfs

buloka i timija bih gledao da zadrzim, ali mogu da idu za neki ok paket 

 

opet kazem, ne znam detaljno situaciju i planove tamo, pa sam mozda nalupetao nesto...ali ovako mi lici iz mog ugla

 

edit: vidim da je mitch rob UFA, on bi mi bio prva i kapiram realna meta
edit 2: i brunson je UFA, ako ne mogu da ga zadrze, onda treba jos jedan ballhandler spolja, samo i dalje mislim da to nije dinvidi

 

 

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

slažem se, dinvidi može sa lukom na SG a može i da bude malo PG

takođe, realnost je da ima ugovor još dve sezone i osim nekog trejd paketa koji nikad protiv kaline pominje, možda je jednostavnije da samo puste brunsona da ode.

tu je i timmy jr, koji se meni nešto ne sviđa ali opet donosi šut i razne varijante na SG / SF a ima ugovor na još tri sezone

 

kao što (opet) kaže @NikadProtivKaline, jasno je da mavsima treba neki centar, miles turner je relativno idealan ali treba trejdovati a i mitch lob je možda izglednija opcija a svakako i zanimljivija od miles turnera, imho, minus šut za 3 ili šut uopšte. solidno je pokretljiv za switch defense a može luka da ga spaja sa obručem any given minute. obojica su relativno kompatibilna sa kleberom, svakako bolje nego powell. 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...