Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

kakva završnica dubs - nuggets; monte & jokić > curry & drevni luni  u clutchu

nuggetsi poveli prvi put 15ak sec do kraja. curry ubacio midrange i ostavio 5sec

 

@delgado, voždara porobio u 4/4, onako bi knele odigrao da je živ.

baš mi je drago, grehota bi bila da ste izgubili. wbrook ubacio jedina dva bacanja za redom kad je trebalo + pokrpio neki bronov promašaj, bio moderni centar i sve

taman je odigrao da snydera pošalje na rehab. zašto snyder ne glumi u euforiji is beyond me.

 

melo u outfitu studenta fana de la soul, samo bez jarkih boja. sve kako treba.

 

Spoiler

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ne sam Safete said:

Dobar malac, Kido ga je juče hvalio. Tata i mama su za australijske prilike bili dobri košarkaši.

 

nisam znao za roditelje.

ili sam znao čaleta pa ga zaboravio. australijance srećem po olimpijadi otprilike.

 

lepo je primetio kido da ima nekog bodirogastog tempa & mindseta u njemu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Alex_Serbia said:

Meni je to uvek bila siva zona. Kada se zvanicno ovako nesto priznaje kao pogodak? Kada prodje celu mrezicu?

Mora cela da bude ispod nivoa obruča, tada je koš. 

 

Jokić MVP. 

 

:lol_2:

 

Edited by Green23
  • Like 4
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Razbijena banda, kao što rekoh nedavno, dobri za eventualno 5-8 mesto na Zapadu. Danas. Jako je teško uklopiti Kleja koji je potpuno van ritma, iako će imati još 30+ zapaljivih partija, uklopiti grubog Kumingu. Stef ne liči ni na šta - u napadu nema offball akcije već mora da sam kreira manje više 80% šuteva, Klej se ne kreće kao pre i postaje neka vrsta mlađeg Galinarija - težak lik koji ima dobar šut. Odbrana je posebna priča - ovaj poslednji poen Morrisa je klasična greška Stefa koji je ide kao muva bez glave bez Drejmonda u odbrani, pazi on ide da udvaja Jokića sa Lunijem!? Da ne pričamo o beskonačnim bekdor pasovima koje je (do)pustio u poslednjih dva meseca.

  • Pul je zaslužio da bude starter i trenutno je jednostavno bolji igrač od Kleja. Jebiga. Pri tome je jako kompatibilan sa Wigginsom i postao je kompatibilan sa Stefom.
  • Nema nikoga pod košem osim Lunija. Nije realno igrati takav basket. Imao je 9 skokova i 5 faulova za 27 minuta. Ko je igrao batinaša 21 minut?
  • Ekipa zavisi u odbrani i napadu od Drejmonda, ali iskreno očekivati da će Drejmond da se vrati i uspeti sam da pokrpi kratere u odbrani i da ima 8pts 8rebs i 8 ast nakon velike pauze.

Nisam optimističan, ali ne mogu ni da krivim Kerra previše. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Green23 said:

Mora cela da bude ispod nivoa obruča, tada je koš. 

 

Jokić MVP. 

Nikola verovatno jeste najkorisniji igrac ali postoje neke dodatne norme za tu titulu.

 

 

Mvp igraci i mesto njihovih timova na tabeli.

mvp.png

Ove godine on se statisticki ne istice dovoljno da bi osvojio mvpa dok je Denver 6. na zapadu.

 

No,ono sto meni mnogo vise bode oci su neki drugi kandidati.Razumem medijski narativ i sve to ali Bulsi su maltene citavu sezonu prvi(sto je jasno velika stvar za mvpa) a Demar je sesti favorit za ovo priznanje.Ispred njega su Kari koji je igrao antikosarku barem dva meseca i Morant.Obara nestvarne rekorde uz visok procenat efikasnosti i ono sto je meni licno bitnosa malo slobodnih bacanja(nocas samo 5 a 38 poena uz 59% iz igre,6 asistencija).Znam da je odsustvovao  neko vreme ali ne bih rekao da je to bilo toliko dugo da ga izbaci iz mvp price.

P.S ovaj game winner Nagetsa pokazuje da Kari igra i dosta losiju odbranu od ostalih kandidata,bas glup potez.

 

S druge strane imamo favorita Embida koje je pre dva dana nekako samo ucvrstio svoju poziciju i sada je bas veliki favorit.Recimo Janis ima vise poena po mecu,skokova i asistencija uz bolji sut iz igre od njega a licno bih rekao i da mu je defanziva dosta bolja.Najbolji je skorer lige a tek je 57. po minutazi.Trenutno su Baksi i iznad File tako da mi nije jasno kako objasnjavaju da je Embid jos malo pa duplo veci favorit od Janisa(i Jokica).Jasno i on odstupa od prethodne tradicije mvp igraca jer je Fila trenutno peta.

 

Ali videcemo kako ce na kraju stajati FIla i Baksi a i Denver(mada licno ne verujem da mogu ni Jutu da sustignu,eventualno da Gober  prebije Micela) ali sada je ovaj mvp ranking bas cirkus.

To ovako izgleda

Embid 39,22% za osvajanje

Janis 22,73%

Jokic 22,22%

Kari 9,52%

Morant 6,25%

Buker i Derozan po 3,23%

Uzeto sa prve americke kladionice ali cisto da otprilike prikazem sliku,ne varira to ekstremno.

 

 

Da se dopunim,Demar je izgleda propustio samo 5 utakmica...

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, freethrow said:

 

  • Nema nikoga pod košem osim Lunija. Nije realno igrati takav basket. Imao je 9 skokova i 5 faulova za 27 minuta. Ko je igrao batinaša 21 minut?
  • Ekipa zavisi u odbrani i napadu od Drejmonda, ali iskreno očekivati da će Drejmond da se vrati i uspeti sam da pokrpi kratere u odbrani i da ima 8pts 8rebs i 8 ast nakon velike pauze.

 

nije sad neka luda uteha, ali

QuoteFebruary 16, 2022

 

Wiseman (knee) said Wednesday he's in the final stages of his rehab after not experiencing any setbacks following his first 5-on-5 scrimmage since suffering the injury, Kendra Andrews of ESPN.com reports.

 

ako bude znao da zaštiti obruč i ponudi dubinu u napadu koja nedostaje na 10ak minuta, biće apgrejd.

 

---

što se drejmond-pesimizma tiče, pa nisi mi ti iz oka isp'o k'o nebojša stefanović aleku, izbaciću te iz fantazi partije dok si rekao goldenstejtvoriors.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...