Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, uini said:

@threepwood

 

Avakari, dušmani, drugari
Nećemo se tući, svi smo rođaci ustvari
Zakočite meci, odložite tetejci
Neka obrću se felne, bifteci i ramsteci

 

 

 

inače, mnogo sam se smejao kada sam video ovo, nisam čak siguran ni da je fo'reelz

 

  Hide contents

FXK2Fx3WAAEcO-J.jpg

 

Da se napravi mesta pod svodovima MSGa za novi banner

Link to comment
Share on other sites

Imaće GS velikih problema oko produženja ugovora.

 

Ne znam koliko je pametno produžiti i Wigginsa i Poole-a naredno leto, kad godinu posle na produženje dolazi Wiseman? Zato Lakob kaže da neće žuriti i da će čekati leto.

 

Ako klinci pokažu napredak, mislim da se Jordan Poole neće produžavati. Nemoguće je svima iz rotacije dati 25 po sezoni. 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Najkorisniji igrač završnog turnira Evrolige u Beogradu ovog leta će verovatno „preko bare“

Stari kontinent je pokorio, i to dvaput, vreme je za nešto novo, za najviši stepenik – NBA ligu. Srpski as Vasilije Micić najavio je odlazak u najjaču košarkašku ligu na svetu ovog leta.

 

„Mogu da kažem da sam ove godine spreman da idem u NBA i da je vreme“, rekao je Micić za specijalizovani košarkaški portal Eurohups i dodao: „Prošle godine nisam bio psihički spreman, želeo sam još jednu godinu dana da igram u Evropi. Veoma sam srećan u Efesu i videćemo šta će biti. Uživam u ovom trenutku.”

Dvostruki osvajač Evrolige sa Anadolu Efeson prethodnih dana bio je gost na grčkom ostrvu Siros gde se održava egzibicioni basket turnir čiji je glavni promoter grčki as Jorgos Printezis koji se po zavšetku sezone oprostio od košarke u dresu Olimpijakosa. Srpski plejmejker je prokomentarisao i slavu koju danas uživa.

„Iskreno, ne razmišljam toliko o tome. Igram od 16. godine i umem da kontrolišem pritisak. Bilo je teških trenutaka u mojoj karijeri. Nisam otišao u Efes kao zvezda, ali sam pomogao timu da pobedi. Srećan sam jer sam sa Efeson osvojio mnogo toga“, istakao je Micić.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stari Wook said:

Imaće GS velikih problema oko produženja ugovora.

 

Ne znam koliko je pametno produžiti i Wigginsa i Poole-a naredno leto, kad godinu posle na produženje dolazi Wiseman? Zato Lakob kaže da neće žuriti i da će čekati leto.

 

Ako klinci pokažu napredak, mislim da se Jordan Poole neće produžavati. Nemoguće je svima iz rotacije dati 25 po sezoni. 

 

 

Meni se bas cini obrnuto, da ce se Poole produzavati a Wiggins trampiti. 

 

Iskren da budem ne vidim koga Dabsi imaju i u najavi kao buduceg plejmejkera osim tog istog Pula kada Stef bude poceo polako da predaje stafetu za par godina.

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da će zadržati Pula kao njihovog draft prospekta. Isto tako će po meni Stef, Klej i Grin na neki vet min i na klupu bez ikakvih problema kad za to dođe vreme što je super za franšizu. Trajaće Voriorsi, ova mlada osnova će moći da preuzmu palicu i bude relevantna, bar tako sad deluje, a veteransko prisustvo je tu da pomogne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...