Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Nema ni GSW neku dubinu. Payton je davao doprinos sa klupe, ali je nastradao mučki. Porter se povrijedio protiv Dalasa. Trenutno imamo šest igrača.

Ja baš ovu ekipu vidim kao jako duboku - imaš realno 6 igrača koji manje više ravnopravno igraju Stefa, Kleja, Dreja, Lunija, Pula i Vigaru, plus sasvim kvalitetne minute Ota Portera, i Pejtona na oko 20 minuta i još dosta na oko 10 minuta, Kumingu, Bjelog, Mudija. Meni to deluje dosta duboko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da posle igrača i uprave Bostona ne postoji osoba u svetu košarke koja više želi Bostonovu titulu od KDja. Što je šteta.
Bill Simmons se ne bi složio, ali ajde top3 je Kd

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

ta odbrana toronta jeste bila underrated i nije se dovoljno pricalo o njoj ali ova bostonova je ipak next level, pogotovo sa zdravim williamsom. 

Ne može da bude next level kada igraju 7 utakmica sa ovakvim buđavim Majamijem.

 

Batler je u Filadelfiji imao Embida, Bena i Tobajasa, plus tadašnji Redik koji je bio i više nego sjajan u seriji protiv Toronta i izgubili su od njih!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Ne može da bude next level kada igraju 7 utakmica sa ovakvim buđavim Majamijem.

 

Batler je u Filadelfiji imao Embida, Bena i Tobajasa, plus tadašnji Redik koji je bio i više nego sjajan u seriji protiv Toronta i izgubili su od njih!

 

budjavi miami aha

 

inace boston nije igrao sedam utakmica zbog odbrane nego vise zbog napada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2022 at 10:52 AM, freethrow said:

- da li će početi da se osećaju godine Horforda i da li će Looney moći da ga malo maltretira ili barem da mu zasmeta?

- da li će Smart i Green da budu odmah prljavi i grubi ili tek kasnije?

- da li će Poole moći da igra protiv Seltiksa u odbrani ili ne?

- da li će se osetiti nedostatak plejmejkera u Seltiksima?

- da li će Kari i Tejtum potpuno popizdeti u finalu ili će biti prosečni?

- da li će Wiggins moći da poentira i da smeta Tejtumu slično kao što je smetao Luki?

- da li će doći do izražaja ipak veća dubina dubsa (hehe)?

- pitanje svih pitanja - da li će Kerr da nadvlada Udoku?

 

 

Sad sam našao vremena da odgovorim.

 

1. Zasmetaće Luni itekako, pa Adamsa je bacio u senku

2. Drejmond je sad stara kuka i hoće da opusti protivničke igrače.

3. Pul će svoje isporučiti. Najbrži igrač u seriji je.

4. Već se osetio, samo što su Baksi i vreline bile toliko impotentne u napadu da je bolelo kako nisu uspeli da kazne napadačku bezidejnost Bostona u kojoj se svodi većinom na šut za 3.

5. Bjelica je stavio Luku u lockdawn, ne znam zašto ne bi i Tejtuma. Šalu na stranu, za razliku od prošlih plej of serija, Tejtum će konačno naići na igrača koji će da ga davi sve vreme (Vigins). 

6. Normalno, jer je Luka bolji od Tejtuma.

7. Ne mislim da će to biti nešto presudno

8. Hoće, Udoki je trebalo 7 utakmica protiv ovakvog Majamija, lol

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Dracarys said:

Sad sam našao vremena da odgovorim.

 

1. Zasmetaće Luni itekako, pa Adamsa je bacio u senku

2. Drejmond je sad stara kuka i hoće da opusti protivničke igrače.

3. Pul će svoje isporučiti. Najbrži igrač u seriji je.

4. Već se osetio, samo što su Baksi i vreline bile toliko impotentne u napadu da je bolelo kako nisu uspeli da kazne napadačku bezidejnost Bostona u kojoj se svodi većinom na šut za 3.

5. Bjelica je stavio Luku u lockdawn, ne znam zašto ne bi i Tejtuma. Šalu na stranu, za razliku od prošlih plej of serija, Tejtum će konačno naići na igrača koji će da ga davi sve vreme (Vigins). 

6. Normalno, jer je Luka bolji od Tejtuma.

7. Ne mislim da će to biti nešto presudno

8. Hoće, Udoki je trebalo 7 utakmica protiv ovakvog Majamija, lol

 

Boston je lud sto uopste izlazi na teren, umesto da preda odmah.

Edited by Carl Johnson
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Carl Johnson said:

I 2008. smo dobili finale i polufinale istoka u 7(Klivlend i Atlantu u Horfordovoj ruki sezoni). 

 

 E moj Bostondzijo, kad ja napamet (bez guglanja) znam koji ste put imali te godine -> Atlanta u 1r u 7 , Cavsi u 7 u drugom kolu i u finalu konferencije ste izbacili Detroit. To ste dobili u 6 i finale sa LA u 6

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

Grofe, sta ti se to tako lose desilo kad si bio na razmeni studenata u Majamiju, da pogadjam kubanci uvalili los kokejn ? 

Na mene prvi dan kad sam bio u Bostonu pucali, doduse na metro kojim sam se vozio, drugaru prosao metak malo pored glave.

1 minute ago, delgado said:

 

 E moj Bostondzijo, kad ja napamet (bez guglanja) znam koji ste put imali te godine -> Atlanta u 1r u 7 , Cavsi u 7 u drugom kolu i u finalu konferencije ste izbacili Detroit. To ste dobili u 6 i finale sa LA u 6

Au, jeste, bravo! 

 

Skroz sam zaboravio, to je bio les onog sampionskog Detroita, ali ove dve serije su mi bas ostale u secanju, na tu sam skroz zaboravio. Bas je tesko Boston dobio i Hawkse i Brona.

Edited by Carl Johnson
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Ja se secam da sam gledao G7 Boston-Cavs te 2008. uzivo na OBNu, siguran sam da je bio neki friendly termin od 21:30 tipa. To mi je bila najbolja utakmica koju sam do tad pogledao u zivotu i bio sam zapanjen Kingovim perfomansom. Pirs i on su imali po 40+ , a na kraju se uslo u klac tajm. Gledao sam skoro tekmu i na YT, jedna od top10 omiljenih tekmi ikad svakako

 

 Koliko su zapravo mladje generacije povlascene. Kad se setim kakve sam strimove lovio, skidao utakmice pre prve smene u skoli sa rojadirecta da se skine cela kad se vratim iz iste pa da gledam uz kokice negledajuci rezultat ; Kakvi ful hajlajCi, samo game recap na nba sajtu od 2min gde apsolutno nista ne vidis. Naravno, u to vreme su svi bili against modern technologies pa roditelji nisu dali mnogo drkanja na kompu, ostajanja nocu kasno itakoto. Bas mi je zao sto nisam ispratio to jedno doba NBA ere kako dolikuje, posebno prvih 7 godina Kinga u Klivlendu. Samo da sam imao ful gejm hajlajce i dobar internet tada pa bi bilo dobro.

 

Elem, zanimljivo je da poslednje 3 sezone titulu osvaja ekipa koja izbaci Butlera -> 2019. TOR izbacio PHI u 2R Easta u poslednjim trenucima G7 onom trojkom Kawhija, 2020. finale LA - Majami i 2021. Janis osvaja tako sto ih ciste u prvom kolu. Interesantan podatak, ali veoma zanimljiv, i ja nekako imam osecaj da ce Boston ovo osvojiti. Nemaju finale, ali imaju mnogo PO iskustva, Tatum je igrao ECF jos u ruki sezoni, kao i Brown u sofmor. Horford igrac sa najvise odigranih PO utakmica bez finala. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Можда да им неко каже да се не игра против Милвокија или Мајамија... Шта је фора са испод блока одбраном против најбољег шутера икад? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...