Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, displejnejm said:

Arise, arise, riders of Udoka!
Hoops shall be shaken, backboards shall be splintered,
a bball-day, a green day, ere the sun rises!
Fight now, fight now, fight! Fight for the win and the NBA's ending!
Death! Death! Death!
Forth Celtics!

08c27a82eac03a7845ca0aa729753a9e.jpg

 

Spoiler

Twas the night before Finals

And all through Dub Nation

The fans were wide awake

In great anticipation

Chase Center was prepped

Gold t-shirts and all

Knowing that tomorrow

The Warriors would ball

Three years since the last time

They’d been at this stage

And doubting the dynasty

Had become all the rage

“They’re done,” said Nick Wright

And Chuck, he agreed

But when Durant left us

He planted a seed

That sign and trade deal

Would add to the team,

Both Wiggins and Kuminga

And kept alive the dream

The dream that someday

Our great fans would see

Steph and his shimmy

Win a Finals MVP

With Draymond and Klay

Both there by his side

Our Baby Faced Assassin

Now takes another ride

And this time, it’s Boston

Not Kawhi or LeBron

That stands in his way

And soon will be gone

Our “Strength in Numbers”

Is once again a rule

Just ask GP2, Porter,

Loon, Moody, and Poole

It’s the night before Finals

And one thing is true:

I’m ready for title number four

Are you?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je glavna prednost GSW (pored kvaliteta igrača) činjenica da je Boston baš loš u klaču, tipa Tejtum je valjda 2/25 u šutevima ove sezone kad se odlučuje, ili tako nešto. Smart je isto zaslužan za mnoge izgubljene, a maltene već dobijene utakmice. Boston je valjda i najgori tim u ligi u odnosu izgubljene/dobijene tekme na malu razliku, a videlo se i protiv Majamija sve ovo. Ali ko zna, mozda se nešto promeni u finalu, mada ne verujem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Navijao bih za Boston u ovom finalu, ali imam par slucajeva iz okruzenja koji ce da dobiju nervni slom ako Boston osvoji, cak i prestati da prate u NBA u narednom periodu zbog jebenih Seltiksa (pored zivih Lejkersa) tako da moje zelje ovaj put ostavljam po strani. Ako se desi da Boston ne osvoji, od mene ce da dobiju nervni slom na rate sa kamatom. Go Warriors!

 

 

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, displejnejm said:

Mislim da je glavna prednost GSW (pored kvaliteta igrača) činjenica da je Boston baš loš u klaču, tipa Tejtum je valjda 2/25 u šutevima ove sezone kad se odlučuje, ili tako nešto. Smart je isto zaslužan za mnoge izgubljene, a maltene već dobijene utakmice. Boston je valjda i najgori tim u ligi u odnosu izgubljene/dobijene tekme na malu razliku, a videlo se i protiv Majamija sve ovo. Ali ko zna, mozda se nešto promeni u finalu, mada ne verujem. 

Ja nekako imam utisak, vrlo moguće pogrešan, da su u finalu dve toliko različite ekipe da teško da će biti mnogo momenata za klač igru. Verujem da će većina utakmica biti sa baš velikom razlikom i rešene otprilike u trećoj četvrtini. E sada, da li to znači da će se mladost, visina i odbrana pokazati kao nepremostiva prepreka za GSW pa će Boston od početka da ih guši i brejkuje ili će GSW uspeti da melje svoju igru u napadu i da probija odbranu Cs, to zaista nemam predstavu...

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, freethrow said:

Ja nekako imam utisak, vrlo moguće pogrešan, da su u finalu dve toliko različite ekipe da teško da će biti mnogo momenata za klač igru. Verujem da će većina utakmica biti sa baš velikom razlikom i rešene otprilike u trećoj četvrtini.

 

ja baš suprotno, očekujem puno tesnih utakmica, mada nemam neku logiku da to sad opravdam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima još jedna stvar - GSW sada ima sve igrače na okupu, zdrave manje više. Bostonu rezultat prilično zavisi od povređenog TL-a. Videli ste da je bio non-faktor u poslednjoj protiv Majamija, jedva da je ulazio u igru. Gledao sam i trening Bostona danas (ne ceo naravno), TL nije savijao kolena, jedva da je šutnuo par puta.

A zašto je on bitan - GSW je mnogo jak u katovanju, često se ubacuju igrači u reket i lagano završavaju polaganjem/kucanjem. Ako nema TL, ili ako ga nema dovoljno ili igra sakat i jedva se pomera, onda ostaje samo Al, ali on nije ta klasa kao bloker i neće to biti dovoljno da se Boston odbrani u tim situacijama, a biće ih puno, verujem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Malo me ovaj sudar podsjeća na finale protiv Toronta. Reptorsi su bili visoki i snažni na svim pozicijama (osim debelog), i igrali su odličnu odbranu. Boston u tom pogledu izgleda još bolje.

Ova ekipa Bostona nije ni za prići onom timu Toronta.

 

Lauri-FVV-Grin-Kavaj-Siakam-Ibaka-Gasol

 

Imali su još na raspolaganju mladog OG-a i Pauela.

 

I na to sve GS je igrao egal seriju i vodili u G6 do povrede Kleja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...