Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Vidim naigrao se Jones noćas u Phoenixu nakon što se je malo zaigrao u NO. Celih 4 poena je dao. Karma is the Bitch one might say. A možda je malo i moja kletva djelovala nakon što sam mu izmolio tihu mašu 😂😂😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

jok, nego ću da te nazovem prinče od persije nakon onakvog upada u reply.

okej, nema veze, da ti argumentovano repliciram:

 

 

bold 1: nije rekao mnoštvo puta, već u intervjuu sa draymondom kako ne žali što je otišao u dubse, odnosno, kako bi opet to uradio;

a i zašto bi žalio? ja sam upravo to i napisao u onom postu - to je ekipa koja je funkcionisala savršeno i po rezultatima i po igri. durant se smorio jer nije bio doživljen kao integralni član te ekipe, odnosno, čak i nakon tog prvog finala kada je svojeručno pregazio klivlend (nije sam, već je po običaju bio najbolji igrač u seriji), nije bio doživljen kao the man, već je to bio i dalje steph, što je i logično.

 

ima neki snimak koji me sada mrzi da tražim, sa proslave te prve titule sa durantom, kada neko pravi neku benignu šalu na temu a on se nešto umusio.

svađa sa greenom je bila vidljiva stvar ali definitivno sama za sebe nije razlog odlaska. prosto je lik želeo da sagradi neku svoju logiku a bruklin je izgledao kao idealno mesto za to.

 

bold 2: spasavanje lopte iz auta se desilo u prvoj tekmi finalne serije protiv klivlenda, nema veze sa hjuston-serijom

hjuston serija jeste bila obeležena očajnim sudijskim odlukama. harden nije baš najomiljeniji lik u ligi (meni je jedan od omiljenih) zbog iznuđivanja faulova, pa eto, to je nešto sa čime mogu da se složim, da su pomognuti u toj seriji, mada ja uopšte nisam pričao o tome, al' ajde.

 

bold 3: to što pominješ je druga titula dubsa feat durant; u prvoj sezoni se kretala lopta jednako kao i pre duranta, samo što je normalno da kada imaš duranta, lopta najčešće staje kod njega i on najčešće završava, jer protiv njegovog šuta uglavnom nema odbrane, pogotovo kada su ti defanzivci razvučeni k'o žvake između stepha, klaya i duranta. u drugoj sezoni je bilo puno više durant isoa, što nije toliko lepo kao prethodno ali je i dalje bilo jednako efikasno, jer su opet ugazili sve redom.

 

 

Maliciozno banalizujes stvari,jasno je da ima normalnih odgovora izmedju toga da me nazivas princem i uvreda koje si mi zapravo nadenuo.Za koje bi inace svako drugi dobio ban(nije udar na moderaciju).Nije nikakav upad kao sto predstavljas,u mom delu Srbije se "bre" koristi u svakodnevnom govoru a ne na nacin koji je tebi poznat.

 

 

-To sto si ti samo jendom video ne znaci da se on nije mnostvo puta dotakao te teme,realnost je drugacija.Npr u podkastu Redika je rekao slicne stvari,verujem i u jos nekim intervjuima.

 

 

-Naravno da je protiv Hjustona,regularni deo te sezone.Slicna situacija protiv Klivlenda naravno nije postojala.

 

-KD je budala pa je budala i nikada nije vodio tim do velikog uspeha,nema dalje.Pod budala videti tvitove o Skarlet Johanson,kako preti novinaru zbog kritika i spominje mu zenu,on je Bog,stvarno previse primera.

 

-Sa Drejmondom je puklo zbog kosarke,kada se uzrok svadje uklonio(otisao iz GSW) naravno da su im se odnosi normalizovali.A pre toga nije stimalo,zla krv bi se budila svaki put kada ga Grin preskoci u napadu zarad dugogodisnje saradnje sa Klejom/Karijem ili usao jace u duel na treningu.Mentalitet im je drugaciji na terenu.Logika i sled dogadjaja je jasan.Da se desio ove godine njihov duel u finalu nema sumnje da bi Grin u slucaju neke dobre defanzive ili titule sve sasuo u lice KDu,onakve reci njih dvojica ne zaboravljaju.No ovo poslednje se nije desilo pa ne mogu da tvrdim.Ali s obzirom da na terenu Drejmond ne zaklapa ni protiv jadnog Denvera sanse za ovo su ogromne.

 

Ne mozes mi prici ni kosarkaski ni debatno,sve stavke i cinjenice si promasio,bolje ti je islo dok si vredjao.Pa zato i da ljudi ne bi citali bljuvotine-pozdrav.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Maliciozno banalizujes stvari,jasno je da ima normalnih odgovora izmedju toga da me nazivas princem i uvreda koje si mi zapravo nadenuo.Za koje bi inace svako drugi dobio ban(nije udar na moderaciju).Nije nikakav upad kao sto predstavljas,u mom delu Srbije se "bre" koristi u svakodnevnom govoru a ne na nacin koji je tebi poznat.

 

Quote

O cemu pricas ti,sta jedan KD da shvati bre

 

vidim da nastavljaš da se praviš blesav, rastavljaš lajnu na deliće. okej, nema smisla da tupimo

 

pogrešio sam za klivlend, odnosno u pravu si, bili su rockets.

za ostatak posta ne znam šta bih ti rekao, nisam baš siguran da razumem kakve veze i koliko ima sa prethodnom diskusijom

 

Quote

 

Ne mozes mi prici ni kosarkaski ni debatno,sve stavke i cinjenice si promasio,bolje ti je islo dok si vredjao.Pa zato i da ljudi ne bi citali bljuvotine-pozdrav.

Edited 10 minutes ago by UDresuKvinsiMilera

 

 

:Hail:ovde moram da te pohvalim, dosta jak outro-pasus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

 

vidim da nastavljaš da se praviš blesav, rastavljaš lajnu na deliće. okej, nema smisla da tupimo

 

pogrešio sam za klivlend, odnosno u pravu si, bili su rockets.

za ostatak posta ne znam šta bih ti rekao, nisam baš siguran da razumem kakve veze i koliko ima sa prethodnom diskusijom

 

 

:Hail:ovde moram da te pohvalim, dosta jak outro-pasus.

 

Osveženje je kad neko drugi isuče kandže, a da nisam ja. 🙃

1 hour ago, LordOfTerror said:

Jel moze neko da mi objasni kako Edwards kao prva napadacka opcija, dominanta figura fizicki za 35 minuta na parketu ima 1 skok, 0 asst, 0 ukradenih, 0 blokada....

 

Kako uspes da se kreces po terenu za tako nesto?

 

 

 

Može. Nije Dža Morant #jbg

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

a taman i nije u pravu...kao sto i ti cesto nisi 🙂

 

Mislila sam na tebe lol

 

A što se tiče toga ko je u pravu a ko nije, ovo nije sud i osim ako neko iznese nešto činjenično netačno to teško može da se odredi. Ali kako god, you do you man. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LordOfTerror said:

Veci problem sa Youngom u ovom duelu sto su ga resili koncepcijski.

 

Znaci nije bitno da li ga cuva Lowry,Butler ili random likovi iz g league.

 

To bas nije sjajan znak...

 

 

 

 

 

Pa kada je ceo koncept bio da se on zaustavi i odbrana se tako pravila, da se  on neutralise. A na njegovu zalost covek  od svih "starova" i "superstarova" ima najvece fizicke nedostatke pa je realno svejedno da li ce da ga bije Pj Taker u prenosu lopte, pa ce onda da ga preuzme Bam  kod pika, malo da mu udje u telo a na kraju i  Batler.
Sem Heroja i Duncana koji je manje vise imao ogranicenu ulogu u ovoj seriji (sem 1) nema kog on da napada 1 na 1.  Dok je npr Joel najgori moguci matchup (posle Jokica) za Majami, gde niti imamo ko moze da ga bije, niti fizicki da  parira pa ce biti zanimljivo kakvu ce defanzivnu semu da postavi Spo.

 

Link to comment
Share on other sites

Sreća pa je Embid delimično povređen, ne očekujem velike partije od njega. Harden je definitivno ušao rano u decline, čudo s obzirom da mu je glavni deo igre u napadu.

 

34 minutes ago, gggggggg said:

btw ocekujem da veceras jokic bude proglasen mvpjem.

To znači ide večeras nagrada.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

kako embiid izgleda protiv toronta, tek nece imati zelje da igra protiv miamija. jos je i povredjen. sumnjam da ce uraditi bilo sta specijalno...

 

https://streamable.com/cczt14

 

dragoceni ačiva je pomalo i potcenjen, jer je rupa u odbrani, mislim da može biti makar kao montrezl harell ako ne i bolji

generalno, raptorsi su najmoderniji prototip nekog tima skorije budućnosti; skoro svi preuzimaju skoro sve, menjaju mesta. fali im opasnih šutera za neki ozbiljniji uticaj u ligi.

 

mislim da će embiidu paradoksalno biti malko lakše sa ajdebajom, jer nema ovih mutanata okolo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

 

mislim da će embiidu paradoksalno biti malko lakše sa ajdebajom, jer nema ovih mutanata okolo.

Bas zato, nemaju ni Raptorsi nekog masnog na C da se bije sa Embidom, ali zato u svakom momentu imaju makar 3 preko 205, a mislim da ih je bilo i 4, barnes-siakam-bucher-Achivava +Birch/tadija.
Imace Embid problema u odbrani sigurno, ima da voze Heroj/Lowry/Batler pik igru dok mu ne padne dupe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...