Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

2 minutes ago, Volter said:

Radonjić i ne ume da prepozna kad treba napraviti tehničku. Suđenje je za sada dobro. Morala je biti dvocifrena razlika, mnogo smo bili bolji.

:lol_2:

 

Samo bitno da veliki Zoc zna.Celo poluvreme peni i nista jbg.

Link to comment
Share on other sites

Setio se naše igre tiče, povukao nas je šut za 3. Dao nam je krila, ali smo izgubili unutrašnju igru bez razloga. To mora da se promeni. Mnogo više trčanja iza leđa, korišćenja Luke i Kaline na postu. Oni će da se kockaju na to da će nas da izda šut skroz, što nije nemoguće, ali zato treba staviti primat na unutrašnju igru. Ne odstupati i ne koristiti prečice.

Link to comment
Share on other sites

Ugasio se Holins, da je bar nesto ubacio od poslednjih 4-5 suteva vodili bismo solidnom razlikom. 

 

Sudjenje je bolestina, ja zaista ne smem ni da pomislim sta nas ceka na njihovom parketu. Majkic se ne mesa, dok Ika i Dragojevic briljiraju od kako je robija intervenisao, cini mi se posle onog faula u napadu Ledeja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Dali smo skoro 50 poena, vodimo sa +7, a ja bas i nisam zadovoljan. Nekoliko praznih minuta i losih odluka u drugoj cetvrtini. Moglo je to i (nesto) bolje. 

 

 

Bolje to sacuvati za kraj nego biti savrsen u prva 20 minuta a posle da bude kriza

Link to comment
Share on other sites

Kostao nas malo Holins sa ovim trojkama, kao i to sto Lesora kao sto smo vec i u teoriji znali, ne mozemo da cuvamo. Odnosno moze Kuz, ali je isakacen licnim.

 

Elem, moramo malo da usporimo igru u tom smislu da se ne ispucavamo nepotrebno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Radonja said:

Ma sad ce Vini da kaze kako je uredu sudjenje. Zoc se dere i vrsti i nista!

Dok Radonjica za prvu stvar!

 

gledajte ljudi tekmu a ne samo ko je kome šta trebalo da dodeli, propuštate bolji deo iskustva

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...