Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

47 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Grofko i ja smo dobro prosli, Japanac  i Magija uzas, ovaj 1 ima Holms koji ima vrednost ibake, magiji pola tima otislo u kurac.

 

Bukvalno 6 igraca..

 

Jedino dobro je sto je Nurk ostao u Blazersima da se izivljava

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meh ne vidim ja gde ce Smith, ne puca za 3, ne puca ni Jackson tako da nema hleba na pfu za 2. + imaju Gogu na 5  guzva je tu. Doduse i sa 15-20 minuta moze da bude solidan kao svaki C.
Hali je tu veliki  pobednik i veliki plus za Miska, covek je u kingsima bio elitan a tek ce ovde. Ovo ostalo zavisi od rotacije  Karlaja i da li ce da vracaju Brogdona i Turnera, ovaj 1 je vec ? nekoliko dana ali nema prevelikog smisla zbog tenka.
Uini isto dobio 2 sigurna C od 15-25, Gaford je blk masina, Kolins fino startovao, da je otisao Poetl covek bi bio starter.
Wizardsi isto veliki plus za Manua, Kuzma je tenk vozac brm brm, Gaford i Toma na 5 ovo ostalo ko zna imam Kisperta ocekujem minute i produkciju.
Sve u svemu ja sam raspolozan za trejdove da se otvore mesta za ove momke mozda cak i Krisa ako dobije minute na pf/c.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Meh ne vidim ja gde ce Smith, ne puca za 3, ne puca ni Jackson tako da nema hleba na pfu za 2. + imaju Gogu na 5  guzva je tu. Doduse i sa 15-20 minuta moze da bude solidan kao svaki C.
Hali je tu veliki  pobednik i veliki plus za Miska, covek je u kingsima bio elitan a tek ce ovde. Ovo ostalo zavisi od rotacije  Karlaja i da li ce da vracaju Brogdona i Turnera, ovaj 1 je vec ? nekoliko dana ali nema prevelikog smisla zbog tenka.
Uini isto dobio 2 sigurna C od 15-25, Gaford je blk masina, Kolins fino startovao, da je otisao Poetl covek bi bio starter.
Wizardsi isto veliki plus za Manua, Kuzma je tenk vozac brm brm, Gaford i Toma na 5 ovo ostalo ko zna imam Kisperta ocekujem minute i produkciju.
Sve u svemu ja sam raspolozan za trejdove da se otvore mesta za ove momke mozda cak i Krisa ako dobije minute na pf/c.

Smit je sve minute, osim kada se povredio Ejton je igrao na PF. Na to sve Kreg je sve minute igrao na PF, treba neko i da popuni te minute na PF, a za to imaju samo Briseta, ali Smitara je veći potencijal od njega. Goga igra samo C, dok je Ajzea upitan, mislim da bi i on mogao da ukrade deo minuta, ali to je opet samo pretpostavka, ako bude starter posle ol stara pre Bitažea, jer je očigledno veći potencijal, neće ni igrati na PF.

Link to comment
Share on other sites

Čekajući Godoa Šenguna.

 

Mamlazi i dalje nameravaju da ga benčuju, nakon što je tri puta startovao. 

 

Ostaje mi da se nadam da će Vuda da gase makar polovine marta, kada krenu jaki plej of dueli.

2 hours ago, John Dies at the End said:

Sad bacih pogled na ekipu, ja imam tog Briseta, znacit ce u borbi za opstanak sa po kojim skokom...

 

taman pokupio brata Arona, kad ono medjutim, prosledise ga dalje :wink2:

Može biti dobro kupljenje Briseta, jer ako bude starter znači da će peglati opasne brojeve.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, LayupFromTheMidget said:


Uini isto dobio 2 sigurna C od 15-25, Gaford je blk masina, Kolins fino startovao, da je otisao Poetl covek bi bio starter.
Wizardsi isto veliki plus za Manua, Kuzma je tenk vozac brm brm, Gaford i Toma na 5 ovo ostalo ko zna imam Kisperta ocekujem minute i produkciju.
 

 

nadao sam se razrešenju sa manje nepoznatih nakon dedlajna;

za sada je jedino jasno da je trey lylesu istekao rok a da kleber nije za bacanje.

 

sve ostalo je up in the air:

goga zavisi od turnera, nažalost mislim da će ga pustiti cca metar dana da se nanjuši sa haliburtonom pa tek onda zatvoriti

gafford zavisi od "bone bruise" povrede porzingisa. neka nada je to što je beal završio sezonu, pa im se ne isplati da pobeđuju

zach collins može biti dobar tamo negde u plejofu ali i to zavisi od toga da li će pop smanjiti minutažu poeltla na 25mins

 

not great, not terrible.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

To Draki lutko :smiley31: To se trazi.

Opet sam rekao, videćemo.

 

Iš Smit jeste imao lepu ulogu u prethodnim sezonama kada je igrao u ovom, ali sada mu ide 34, pred NBA penzijom. Situacija se promenila, mislim da su mu male šanse da bude starter.

3 hours ago, uini said:

 

 

To naravno ne znači da će Avdija igrati PG, već će se više pitati u meču, tj. više lopti u rukama da izigrava pleja.

 

PG su zabetonirali Neto i Smit.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da će mi stvarno ugasiti produkciju Gidija. Makar imam na savesti da nisam promašio sa pikom, sad što je vlasnik totalna budaletina je treća stvar. Uglavnom, znam da je Gidi pod punom produkcijom jebač i po i to je moj skil za ovu sezonu koji sam otkrio.

Link to comment
Share on other sites

Goga Bitadze was the biggest casualty of the early pace, picking up an early foul, getting stuffed at the rim multiple times, and breaking up some of what Haliburton was looking to do. Though he would play well enough in the third quarter to provide Indiana with some much needed defense, as a whole, it was a rough go for him, eventually leading to him finishing with just 10 minutes.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...