Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Uzeo sam ga najviše zbog toga što ima 3 meča u naredna četiri dana, a jedini dan kada ne igra imam pun raspored (sreda). To je bilo ključno pored toga što je postao starter, dok se ne vrati Lonzo.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Poraz u nasoj veri ne postoji, verujemo u ono u sta drugi sumnjaju dok koracamo ka pobedi, casti i postovanju. Osvojicemo neosvojivo i pokoriti nepokorivo. Jer ko smo MI? Nas tim i oni koji nas predstavljaju ocekuju da se nikada necemo predati i potucicemo protivnika. Oni ne znaju nase srce. Jer ko smo MI. Za nas ne postoji povlacenje, priznajemo samo pobedu a vera ce nas viditi kroz ovu bitku do trijumfa. Jer ko smo MI. Niko nas nece zaustaviti do cilja, istorija ce zapisati nasa imena. Jer ko smo mi. 

Dobro dosli na veliko finale i borbu za sveti gral NBA fantazija

Sinovi anarhije do titule

  • Love 1
  • Ha-ha 3
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Lukaku94 said:

Poraz u nasoj veri ne postoji, verujemo u ono u sta drugi sumnjaju dok koracamo ka pobedi, casti i postovanju. Osvojicemo neosvojivo i pokoriti nepokorivo. Jer ko smo MI? Nas tim i oni koji nas predstavljaju ocekuju da se nikada necemo predati i potucicemo protivnika. Oni ne znaju nase srce. Jer ko smo MI. Za nas ne postoji povlacenje, priznajemo samo pobedu a vera ce nas viditi kroz ovu bitku do trijumfa. Jer ko smo MI. Niko nas nece zaustaviti do cilja, istorija ce zapisati nasa imena. Jer ko smo mi. 

Dobro dosli na veliko finale i borbu za sveti gral NBA fantazija

Sinovi anarhije do titule

delgado informacija 😄

 

I u finalu moramo da nastavimo sa pristupom kao i da sada, zna se - borba bre. 

 

Cestitke Misku na sibanju i celoj sezoni. Nista posebno nedelja nasih, ali dosta bolji raspored je presudio. Pokusao je na juris u nedelju, dropovanjem Portisa, Bazleya i Bugija, ali nedovoljno. Samo je pojacao rivala u finalu. 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Portis nakon što je preživeo krvavu borbu od Uchihe i Lukakua se pridružuje Kurijabašijevoj četi. Trenutno se oporavlja od Nindžicu i Taidžicu, a kobna je bila Geindžicu.

 

Sutra uveče se skidaju zavoji sa očiju Portisa, Tauns i Porzingis neće biti pri sebi kada ga budu ugledali u četi Kuribajašijevoj.

Link to comment
Share on other sites

Šta kažete da pravimo GOAT listu po uspesima. Naređalo se dovoljno sezona, ovo je čak 11. po redu. 

 

Osvajanje će biti 5 poena, finale 2 poena i polufinale 1 poen. Ownere i coownere ću ocenjivati isto. Potrebno je samo da mi navedete finaliste i polufinaliste iz sezone 11/12 i 12/13 i da mi kažete ko je vodio ekipu WHITE MEN CAN JUMP !!!

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dracarys said:

Šta kažete da pravimo GOAT listu po uspesima. Naređalo se dovoljno sezona, ovo je čak 11. po redu. 

 

Osvajanje će biti 5 poena, finale 2 poena i polufinale 1 poen. Ownere i coownere ću ocenjivati isto. Potrebno je samo da mi navedete finaliste i polufinaliste iz sezone 11/12 i 12/13 i da mi kažete ko je vodio ekipu WHITE MEN CAN JUMP !!!

 

 

Evo ja cu ti kazem. Ja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Evo ja cu ti kazem. Ja.

Pretpostavljao sam, ali bolje da pitam, ako ne znam. Pretpostavka je majka zajeba.

 

Sada još samo ove sezone, ali kapiram da se toga malo ko seća.

 

Dajte makar finaliste, pa ko se doseti da je neko bio u polufinalu i da je zakinut, neka doda.

Link to comment
Share on other sites

Uz duzno postovanje prema liku i delu grofija (ne zajebavam se, stvarno ga gotivim) podrska ide nasem bratu Luki. Pravi vunderkid fantazija, koji je za kratko vreme pravo niotkuda  dosao do svog prvog finala i dokazao da su najbolja kombinacija za uspeh 90% talenat i 100% izbacivanje delgada iz svega sto ima veze sa fantazi timom

 

Grofi je rano krenio sa kurcenjem (alexa avramvic stajl) a ono sto mu takodje ne ide u prilog je sto ga podrzava (hehe podrzava) deglisa, osvedocena baksuzcina. 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Au brt, kakav sam majstor za fantazi, pre dve tri nedelje sam rekao tačan dan kada će se Vud ''povrediti'', baš u ponedeljak i to se na kraju na ovaj i dan dešava, jer je Vud večeras misteriozno aut. Ovo je Šengunova nedelja kada će biti u najmanju ruku TOP20 igrač! 

 

Da li ste spremni da gledate kako Šengun nadjačava Taunsa i Porzingisa?

 

6 hours ago, maXa88 said:

Uz duzno postovanje prema liku i delu grofija (ne zajebavam se, stvarno ga gotivim) podrska ide nasem bratu Luki. Pravi vunderkid fantazija, koji je za kratko vreme pravo niotkuda  dosao do svog prvog finala i dokazao da su najbolja kombinacija za uspeh 90% talenat i 100% izbacivanje delgada iz svega sto ima veze sa fantazi timom

 

Grofi je rano krenio sa kurcenjem (alexa avramvic stajl) a ono sto mu takodje ne ide u prilog je sto ga podrzava (hehe podrzava) deglisa, osvedocena baksuzcina. 

 

Ti bi kao Vučko da sedi na dve stolice koji bi za Rusiju i za EU.

 

U toku je borba i ja pamtim da nisi na mojoj strani !!!

Link to comment
Share on other sites

Taman što je proigrao Šengun, odmah se i povredio, sateraše me povrede u ćošak, ne može se živeti

 

Eubanks je razvalio noćas, neverovatni statsi... 12-14 iz igre 6 oreb, 8 dreb, 3 stl i 2 blk...

 

Ekipa Uchihe i Lukakua se raspala u slobodnjacima i moji visoki imaju dosta lufta da promašuju. Trenutno je 6-6-1, s tim da gubim i asistencije za 1, nema šanse tu kategoriju da izgubim.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo je moja GOAT lista. Kao što sam napisao, osvajanje sam uračunao 5 poena, finale 2 i polufinale 1 poen. Obeležio sam zvezdicom Korona sezonu, jer ima neko ko i ne priznaje tu sezonu, pa da ispoštujem, ja lično priznajem. Nisam računao finaliste i polufinaliste iz 2012 i 2013, jer pojma nemam ko su.

 

Prema listi je Delgado najuspešniji, ako ubrajamo i coownere, ako ne, onda bi lista kretala od Chaosa. Ne znam za ostale coownere ko je bio do kada sa kim, lista se apdejtuje sledeće nedelje.

 

Večna lista:

 

Delgado- 17 poena ( W 2013, W 2016, W 2020*, F 2018)

Chaos---- 12 poena (W 2017, W 2018, F 2019)

Zveki----  10 poena ( W 2013, F 2014, F 2017, SF 2015)

Wook----- 8 poena (W 2016, SF 2015, SF 2017, SF 2019)

Lavrnja----8 poena (W 2012, F 2016, SF 2020*)

Zorex-----8 poena ( W 2019, F 2020*, SF 2018)

Maksa---- 7 poena (W 2020*, F 2018)

 Mađija---- 5 poena (W 2021)

Meca----- 5 poena (W 2015) 

Konq----- 5 poena (W 2014)

Uchiha----5 poena (F 2015, SF 2018, SF 2019, SF 2021)

gggg----- 2 poena (F 2021)

Matić----- 2 poena (SF 2016, SF 2020*)

Threepwood 2 poena (SF 2014, SF 2017)

Dovla -----1 poen (SF 2021)

 

Uchihi pristaje ovde još jedno finale.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...