Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

9 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Sto se tice indijane izgleda su svi stekovi bili uzaludni sem Briseta. Verovatno vracaju i MIleta i Brogdona za nas PO tako da los stek.

To ćemo da vidimo, meni je Brogdon nebitan. Tarner se još uvek oporavlja od povrede i kada se bude vratio možda će da odigra nešto malo, svakako ne verujem da će forsirati poslednjih 10-15 utakmica sezone, a i on bi mogao da utiče samo na Ajzeu Džeksona, mada i to sumnjam, možda Ajzea bude imao prednost pre Gogule i pokupi back up minute, svakako je ludost da u ovakvoj sezoni ovakav igrač bude DNP-ovan.

 

Smitara će dobijati preko 20 minuta (sinoć ubacio dve trice i igrao je PF), dok će Ajzea ići na 25+, sinoć se nažalost opet povredio pre poluvremena i odigrao samo 12, pa je TT dobio minute, izgleda da je lomljive prirode.

 

Ove iz OKC-a sam izabrao iz razloga što imaju b2b, a i što možda mogu imati lepu produkciju u nastavku sezone. Pogotovo Maledon, koji bi mogao da opet uzima milion šuteva kao prošle sezone u finišu RS. Što se tiče Pokuševskog mogao sam da ga pokupim ujutru kada sam video da su ga vratili u OKC i da bi mogao opet da igra, međutim nisam imao koga dropovati u tom trenutku, imao sam Jurtsevena i Diakitea. Diakite je bio startni centar do trenutka kada su ga šutnuli baš taj dan uveče kada je i uzet Pokuševski. 

6 hours ago, djole said:

grofe ala si mi opravio NAW-a, svaka čast

Od Portlanda do Jute. Od laganog TOP70 igrača do igrača za drop. Šteta za njega.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, uini said:

pokua sam hiljaditi put u sezoni uzeo u 9 ujutru, ne uvece. zapravo, uvece uopste ne uzimam igrace, osim ako nije nedelja. 

Nigde nisam ni pomenuo da si ga uzeo uveče, već da je baš tog dana uveče Diakite kao starter šutnut iz OKC i da sam se dvoumio da uzmem Pokuševskog pre toga ujutru, pre nego što si ga uzeo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

jeste, evo totalno je nezabrinjavajuce ovih 3:10 sa vozdom i garlandom u igri 😕

Jokić i prijatelji se malo zaneli... 😐

 

Gledaj sa vedrije strane, večeras imaš lepu priliku preoteti nekoliko kolona.. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dovla said:

 

 

Gledaj sa vedrije strane, večeras imaš lepu priliku preoteti nekoliko kolona.. 

 

goga ako igra ima .433 fg%, horford .434

bolje bi mi bilo da mi bekovi jure tu kolonu :lol_2:

 

5-6 ukradenih uzeti nece, niti ubaciti po 26pts, tako da mogu eventualno da pokupim cetvrtu kolonu ako premase svoj sezonski prosek

..

edit, sto je najveca fora, vrlo dobro vece su moji imali ali avaj

to je upravo ono sto me brine, nije bilo neko raspad vece a desio se suvereni raspad

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Manu said:

Debeli oćemo ubacivati igrače (igrača) večeras ili da ostaje ovako, šta kažeš?

 

Da popijem prvu jutarnju :default_coffee:,  pa da razmislim :classic_biggrin: 

 

P.S: kako tvoji sutiraju ove nedelje, Tatum ce imati nekih 70% iz igre 😄

 

BTW, cestitke na pobedi 

  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Moćni Gidi dobio 33 min i odmah TD.

 

Nadam se da se posle ol stara vraća na dobru minutažu, a može lagano da se trka i za rukija godine.

 

 

Nisam očekivao da ću dati lep otpor Stefiju, na početku ove nedelje sam mislio da će biti skupljanje kategorija.

Zbog toga ću i dalje biti u igri za TOP4, ali nešto sumnjam da ću izboriti, težak raspored za osvajanje veliki broj kategorija u naredna dva kola (Matić i Đole).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...