Jump to content

NFL Fantasy 2021 - B liga

Xpert
 Share

Message added by Xpert,

Timovi:

#11 - @Jurgen

3 Yards Per Carry - @MrTwister

49ers - @Skyglider

Conquistadores - @Contador54

Ikac - @Ikac

Karipesic - @karipesic

Laka Team - @Laka

Lineker SO Celtis - @Lineker

Perfekcionisti - @Xpert

Snake Plisskeen - @Ta'veren

Reality check - @L0shMi & @Sombor Shuffle

Ubice bez haubice - @Romantik

Lights Kamara Action - @Pero

Luzeri junajted - @Gaga

Recommended Posts

Moze li da se ispadne iz druge lige? Prvi sam kandidat za to ako moze.

Mada, izgubiti kad imas trkaca od 40+ poena je generalno za diskvalifikaciju, ali kad taj poraz dodje zato sto sam Holivuda Brauna ostavio na klupi, izmena napravljena u poslednji cas :ajme: te nakon dva izlesinarena TD od strane Rodzersa (sramota je za ligu sto se ono prvo vodi kao hvatanja, a sramota je za tim sto se za onaj drugi nije trcalo vec cak dva puta bacalo) to bas boli.

• 2 weeks later...
12 hours ago, Sombor Shuffle said:

Cestitke @Pero na pobedi. Ni zadrzavanje Matisona ne bi nista promenilo.
Prodaju nas glavna 2 pika najstrasnije, ali dok Lamar ovako gura imace neke nade za nas. 😄

Mike Willlams mi je na nivo vec 5 kola, Hopkins zajebava...
Dva zadnja kola igram bez TE, Everett je bolestan 🙂

• 2 weeks later...

Auuuu šta mi uradi Džonson!

Da nije igrač protivničkog tima u fantaziju bio bi ovo jedan od lepših mečeva koje sam gledao, koja lakoća trčanja, standard je bio skoro pa 9 jardi po trčanju, kao da trči među decom u parku, greota će biti ako dečko dogodine ne bude prvi trkač nekog drugog tima.

Edited by Romantik

On 10/26/2021 at 7:43 PM, Skyglider said:

Ne znam ko je Reality check, ali kakav je ovo dvoboj bio i pobeda za mene:  104.54 naspram 104.30  :Hail:

To smo Loshmi i ja.
Sto je najgore, gledao sam poslednju cetvrtinu i nije mi jasno kako si pobedio.
Bili smo veliki favoriti nakon meceva u nedelju, ali nakon ovog ludila

bili smo rano u zaostatku. Onda je Kolins uzeo nesto  poena trcanjem i kad je na poslednjem posedu Sijetla Dzenkins sekovao Smita i nakon toga krenule kneel down akcije, iskljucio sam strim misleci da smo pobedili, jer smo vodili za nepun poen.
Onda sam nakon 5-6 minuta osvezio fantazi stranicu i vidim pise ovaj rezultat odozgo. Nisam siguran sta i kako, ali cini mi se da su Bruksu dodali odbranjen pas, a kako se to desilo i kada, pojma nemam niti sam nasao na pbp.

Sve u svemu, ovo je verovatno najbolniji poraz otkako igram NFL fantazi, a to je poprilicno dugo. Tebi svakako cestitke na pobedi. :thumbsup:

Sad nam ide jos jedna teska sedmica, gde nam ponovo bitni igraci imaju bye, pre svih Lamar. Mislim da moramo ovo nekako dobiti da bi se nadali ulasku u plejof, ali kako nas nece ove godine, cisto sumnjam. 😄

• Like 1

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 11/17/2021 at 7:05 PM, Xpert said:

U ovoj ligi @Ikacdominira. Svih 10 pobeda i skoro sigurno ce on biti taj koji ce, na osnovu plasmana u regularnom delu, biti putnik u A ligu.

Pre jedno 2 nedelje sam bio u fazonu da me previše sere i da će mi se vratiti u plejofu, tj. da ću ispasti u prvoj rundi. Tek onda sam se setio da zapravo prvi u regularnom automatski ide 😄

• 2 weeks later...

Ranijih sezona nekako bilo neizvesnije za ulazak u play-off. Ako dobro računam, jedina šansa da se uguram na 8. mesto je da Ubice bez haubice izgube, a ja pobedim i da osvojim od Ubica više od 6 poena, da bih imao u totalu više poena. Tako da šansa nije velika...