Jump to content

Toronto/Montreal ----> Sinsinati :)


Boxy

Recommended Posts

Nadal ne bi trebalo dvaput zaredom da izgubi od Harisa, a Kirgios verovatno ispada od Opelke.

Biće zanimljivo ako dođe do meča Siner-Medvedev.

 

Dobro je videti Simonu opet u žrebu, nadam se da se oporavila skroz.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Sad nađoh, izbacili ga sa turnira jer je pobegao iz mehura :ajme:

 

 

 
Kaže njegov trener da su samo otišli da pokupe hranu iz obližnjeg restorana jer dostava nije radila i kad su se vratili u hotel rekli im da su prekršili izolaciju :ajme: zar nema tamo neko da objasni učesnicima šta je dozvoljeno a šta nije?

 

Edited by alcesta
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nova verzija: Muzetijeva kartica nije radila pa su morali da idu do restorana da plate kešom :classic_rolleyes:

Ajde mali je tek iz škole izašao, ali trener mu je mator čovek i da on nema malo više pameti nije mi jasno. Rizikovati izbacivanje sa turnira za par dolara... mogli su da traže pomoć od organizatora ako već trener nije hteo ni za obrok sa svoje kartice da skine. I zašto su morali da idu obojica? Razumela bih da je klinac u fazonu da malo izaziva pravila, uostalom svima ovi mehuri teško padaju, ali ovaj matori magarac s njim, stvarno nemam reči, koji god da je motiv.

Link to comment
Share on other sites

Karacev i Lajović pobedili De Minora i Norija u dublu. Koliko sam mogla da gledam izgleda da su se lepo zabavljali, čak mi se učinila da sam videla jedan osmeh Karaceva :classic_ohmy:

 

Na 8 ženskih mečeva dosad tri predaje, lepo je počelo...

Edited by alcesta
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Boxy said:

 

 

Prelepo

 

E8aA7UxXsAABTSp?format=jpg&name=medium

 

E8aA7cTWEAA0CGW?format=jpg&name=medium

 

E8aA7juXMBAqWEn?format=jpg&name=medium

 

Nikada jebeno neću razumeti ovo vređanje sportista jer ti je, pajsad, pao tiket....kakva stoka majko mila.

 

Nisam gledao meč ali po komentarima čitam da se Fric vukao kao prebijena mačka po terenu i ako dobro razumem zameraju mu što nije predao.

 

ali Fric car: degenerate gambling addictions :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

To sam čuo prvi put u Sopranosima odavno, (kad su pričali o nekom liku koji im je legao ko budali šamar, jer će da bude redovna mušterija na onim maratonskim high stake poker partijama što organizuju). "He's a degenerate gambler". A ovo za Fritza sasvim očekivano, popriličan broj ljudi je navučen, u nekom periodu krenu da se klade, i postepeno skroz gube normalnu perspektivu, s' tim što bi (bar kad je klađenje u pitanju, bez aparata, ruleta, onih igara sa brojevima itd), ja kao najveće bolesnike označio ove što: 1) Velike pare stavljaju na jedan meč,/par njih. I/ili: 2) Uplate na nalog pa ne mogu da se kontrolišu od kuće nego izgube mnogo para tako što se klade na sve i svašta, za kraće ili duže vreme, a psihologija kaže da kad se fizički odvajamo od novca, plaćajući nešto na licu mesta, to ostavlja mnogo jači utisak nego kad se plaća "plastikom". Rezon važi i za ove što igraju iz svoje stolice. Mada ima i ovih što spavaju u kladionici i igraju ceo dan, mnogo ih je manje nego ranije koliko vidim, ali zato sa naloga se traći novac samo tako. Nisu samo muškarci, nego i žene, mada u manjem broju.

Edited by Marko
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...