Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Na stranu sav ovaj baksuzluk, zabrinjavajuće je koliko su naši treneri oboljeli od sindroma zvanih "Vojnik kluba" i "Trkač".  Ove dvije floskule i još neke druge su postale sinonim za fudbalsko neznanje. Gobeljić nam se usrao u život bezbroj puta, sad je malo red na Srnića. Izgleda kao da je neko prokletstvo da stalno vučemo par mediokriteta u prvih 11. Redovno ćemo dobijati šamare dok ne raskrstimo sa tim dilentalizmom. 

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, berti said:

Posto je prolaz nemoguc, fokus da bude na ove mamlaze sa severa. Kad god rezultatski tonemo oni dobiju posebnu inspiraciju da nas zakopaju. Sada uefa nece da ima razumevanja za dvosmislenosti. Najurice nas odmah.

Pa da, sada smo fali da sever podrži Putina i evo sledeće sezone Zvezde na otvaranju stadiona u Kragujevcu, koji ce se zvati po jednom čiki..

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, berti said:

Bacio bih tv kroz prozor kad bih znao da ce i ovaj bilmez Nedic da se slomi u njemu.

Svaka tebi cast ako bi bacio zbog Nedica, hteo sam nakon svakog ponistenog gola, pogotovo za drugi i treci da bacim tv kroz prozor. I dalje ne verujem sta sam gledao. NE RE AL NO. Nervni slom samo sto nisam dobio. 

 

I onaj Katai opet masi penal... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manoly said:

Pusti bre Nedica mucenika, sta kazes na 3 0?

Nadoknadivo, samo ako gobelja i srna startuju. Jako i do samog kraja, dok deki šmrče i lize im jaja. Jebali ga oni, uvek neke retarde gura i useru nas.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, berti said:

Nadoknadivo, samo ako gobelja i srna startuju. Jako i do samog kraja, dok deki šmrče i lize im jaja. Jebali ga oni, uvek neke retarde gura i useru nas.

Nije Deki kriv za Srnalda, trazio je eksplicitno onog iz Moldavije, trazio je i Banjca, niko nije dosao. Srnaldo je prinudno tu jer od Krstice nema leba, a Njegos je otisao. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dl91 said:

Svaka tebi cast ako bi bacio zbog Nedica, hteo sam nakon svakog ponistenog gola, pogotovo za drugi i treci da bacim tv kroz prozor. I dalje ne verujem sta sam gledao. NE RE AL NO. Nervni slom samo sto nisam dobio. 

 

I onaj Katai opet masi penal... 

Ma ok, ali ovako besan setam po stanu kao lud i cujem tog degenerika kako sere.

Link to comment
Share on other sites

Nemojte se zanositi revansom.

 

Ostrvski je to fudbal. Kad im bude trebalo da se igra na rezultat nece tako lako primati golove. 

 

Celtic ih je dobio 3:0 ove sezone i uz jos jedan poraz u kupu od Hibernijana od 3:1 to su im jedine dve utakmice gde su primili vise od dva gola. Ni u Evropi nisu primili 3 komada ove sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...