Jump to content

Recommended Posts

Posted
20 hours ago, Profesor said:

Smarate sa zadnjim bezveznim. Prosle godine smo napadali LE bez tih destruktivaca, cini mi se Velja i Mirko zajedno da su bili na tim pozicijama. Sad imamo Sanoga i to je dovoljno. Idemo tamo da prejebemo boraniju, kakvi kurac blokovi, produzeci i penali. Mora da se spakuju 2 komada. 

 

Borjan, Gajic, Degenek, Dragovic, Rodic, Sanogo, Ivanic, Katai, Falko, Ben, Dioni.

 

Krsticic treba da dobije svoje minute ali tek kad se Sanogo umori i popije zutu kartu. Nadam se da ce se Gavric konacno vratiti u rotaciju. Imamo pravo na 5 izmena, dovoljno dugacku klupu da do 60. minuta pravimo 3 izmene i time drzimo visok tempo. Bolji smo za koplje, ucicemo u problem samo ako izadjemo kao picke.

 

Nazalost Dejanu se nesto dogodilo za ovih par meseci. Jednostavno nije isti trener. Bez ikakve potrebe je unakazio ekipu i ubio u pojam pola tima.

 

Ona izmena Katai - Krsticic to najbolje opisuje, jer on valjda misli da je mnogo da da Gavricu 30 min, pa ga cuva za poslednjih 15. Bonusi nisu igrali 3 meseca, pa nije bilo realno ni da sada izvade stvar. 

 

Rotacija Falcineli + Pavkov za nespreman Dioni + Krstovic je bas sramotna. Nista nam Deki nije ponudio, nista lucidno kao na primer da je uveo Radulovica umesto Rodica, da imamo barem neki krsten centarsut. Potpuno zasluzeno ispadanje i ako se nesto bitno ne promeni do Kluza ceka nas duznicko ropstvo.

Posted (edited)
3 minutes ago, Neme said:

A mi sada ispadamo u Ligu Konferencija ako nas kaširaju Kluž/YB, ili se igra PO?

 

meni krivo sto nema i za tu konferenciju kvalifikacije, pa da stoka vidi da se ne moze sa poltronskim igracima igrati ni trecerazredni fudbal, a kamoli nesto vise.

Edited by n4l1m
Posted
Just now, n4l1m said:

meni krivo sto nema i za tu konferenciju kvalifikacije, pa da stoka vidi da se ne moze sa poltronskim igracima igrati ni trecerazredni fudbal, a kamoli nesto vise.

 

Pa znamo to, ali ne reče mi ništa.

Posted
3 minutes ago, Константин said:

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2021&mm=08&dd=10&nav_id=1905421

 

Ова 3,14кетина и хоштаплер је спортски директор, шта треба даље додати?

 

Navika jeste čudo ali sa tog smeća ne treba više linkovati bilo šta, dok se ne promeni bilo šta.

Za ostalo se slažem, a i na jednom krštenom portalu/mediju bi isprozivali odavno sav taj ološ.

Posle toga nastupa logika.

Posted

Gledao sam Cluj ovde u BL protiv Borca. Non stop sam se pitao kako je moguće da jedna takva ekipa bude šampion neke evropske države. Nerealno su loši bili. Mister baš mora poturiti leđa da od njih ispadnemo.

  • Like 1
Posted (edited)
1 minute ago, prolup said:

Gledao sam Cluj ovde u BL protiv Borca. Non stop sam se pitao kako je moguće da jedna takva ekipa bude šampion neke evropske države. Nerealno su loši bili. Mister baš mora poturiti leđa da od njih ispadnemo.

Popravili su igru, čak vodili protiv Bojsa večeras, ima tu ozbiljnih igrača, nismo uopšte jači, a oni su jači od Šerifa.

Edited by Misterija Organizma
  • Like 1
Posted

mister i mrkela za pocetak da preuzmu odgovornost i podnesu ostavke, niko ih nije terao da pre pocetka sezone izjavljuju kako su zadovoljni odradjenim poslom.

a terzic ne mora da podnosi ostavku, on nek se tera u tri picke materine svoje.

  • Like 2
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...