Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

8 minutes ago, Perkos2 said:

Ko bre zove Đurovića u emisiju, odmah je napomenuo da ima i on osvojena 4 kupa ali u različitim ligama. Kaze Zvezda ne igra sad Evropu dve nedelje😄😄😄

uzbudio se i preponosan je sto je postao strucni konsultant na areni, ko da je konsultant u misiji za lansiranje spejs satla na jupiter..  kadar nevera:default_coffee:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko je bilo zanimljivije kad je bio Duloo umesto ovog Zoca, ja sam jos na pocetku sezone pricao da je covek senilan  i da vise nije onaj trener iz 91 kao i da se vec 20 godina slepa na staru slavu i najboolje timove sa najvecim budzetima, bez toga je propao. Uglavnom, nadam se da ce Partizan dovesti jos nekog igraca i da nam daju malo otpora, ovo je kao da igramo sa Fmp-om, preslikane utakmcice bez nekog naboja.  Svakako, ostaje draz zbog kupa naravno, srecan sam jako!  

Link to comment
Share on other sites

Nikada mi nismo dobro izgledali u ovom delu sezone i kad smo osvajali kup nismo igrali najbolju kosarku.

Nadam se da to ne znaci da kad treba da je igramo, kad se bude odlucivao prvak ABA lige da cemo isto tako izgledati. Cestitke igracima i trenerima, onako en passant cak mislim da je i minutaza bila veoma dobro rasporedjena, niko osim Kalinica i  Holinsa nije previse drljao.

Sto se tice nasih protivnika malo me podsecaju na nas u nekim odlukama u proslim vremenima kad smo instant resenjima pokusavali da nesto izvacarimo i znamo kako smo prolazili. Obradovic hvala bogu nije vise u prajmu, to sto su iz Partizana odigrali  va bank na njega i nije tako lose ali to je vec njihova stvar.

bas mi je zao sto ne mozemo da jednom ljudski skockamo ekipu pa da se vidi stvarna snaga Radonjica kao trenera, i ne pricam o 20 miliona necega, sa sedam osam za ekipu bi moglo da se selektira ljudski roster, ipak je sada Radonjic u naponu snage pa da se vidi stvarni njegov trenerski potencijal.

jos jednom sve cestitke, najlepse je kad osvojis trofej pobedom protiv Partizana, barem meni

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 12/19/2021 at 11:11 PM, UDresuKvinsiMilera said:

Sta ti je psiha kod coveka.

Kad se uporedi ovo i neki antikosarkaski potezi koje je imao u sezonama kada Dejan nije bio trener, kao dva razlicita kosarkasa.Procenti drasticno bolji,igra racionalnija ma sve,zbog sistema i dobrih drugara u ekipi.I zaista je tako.

Vecina igraca je najbolja verzija sebe,mnogi igraju dosta iznad ocekivanja i to nije slucajno.Nejtove reci da se nije premisljao pri povratku jer se ovde oseca komforno se ipak poklapaju sa njegovim dobrim igrama,ta izjava nije bila fraza,Kalina rece na nekom NS radiju da je dobrim delom zbog Mitrovica dosao jer je zeleo da opet igraju zajedno,eno danas ko je obratio paznju video je da na klupi neprekidno pricaju,Vajt grli na kraju Lazarevica ko najrodjenijeg...Da ne nabrajam dalje,ko hoce primetice gomilu ovakvi stvari.Stvarno  lepa prica.

Treba ovo prepoznati dok traje,jedna utopijska zvezdaska ekipa koja na kraju krajeva igra i opasnu kosarku.Dobili smo domacu ekipu punu underdog-ova,krvava kolena,sistem,Radonjica,borbu,sportski bezobrzluk...sta je prosecan ciganin sanjao to je i dobio.

Da obnovim moje vidjenje.Podrzite momke i mimo rezultata.

Meni je srce puno kad neki vicu kako nema domacih i moraju eto skupe strance da uzimaju pa mi pokupimo Markovica na sred sezone i napravimo nesto od toga,nula izgovora.Pa doslovno vratimo  Kuza, Luku u ozbiljnu kosarku,izaberemo Ivanovica zbog hemije,produzujemo i cekamo Dobrica i Dekija,biramo strance do detalja...Ma milina prica,sve sam napisao,sve se vidi.A kosarka je dobra,neki bi rekli "na zadovoljavajucem nivou"😄.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Markoss said:

Vala je termin mogao da bude 19h, nedelja, sutra radni dan, a vala i meni se kao kolegi Sectoru vec oko 23h prispava, a treba palamuditi po forumu bar jos sat, sat i po po zavrsetku tekme.

 

Inace, jedva cekam utakmicu. Mislim da su komsije blagi favoriti, kao i pred prvi derbi, jer individualno imaju igrace sposobnije da resavaju, ali mi smo cvrsci i i dalje izgledamo timski kompakntije i bolje. Bice na jednu loptu tekma. 

Jedna mala zamjerka na ovaj komentar i pitanje.Da li su to Cigani postali mekusci pa im smeta termin od 21h nedeljom?Imam ja razumjevanja za nova vremena al moj dragi Markoss-e kad se sjetim osamdedetih pa iz BG(nedeljom)krecem za Vinkovce u 23h i 30 min a u Tuzlu stizem u 06h u ponedeljak...Ne zamjeri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...