Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Ne razumes fabulu!

 

Ko ce da dovodi prospekte kad ima ugovor na godinu dana?? Kosarka je vise od pukog gledanja utakmice preko tv-a ili u dvorani. Sad sam ti otvorio oci.

 

Da je ovo prva Radonjina sezona na našoj klupi pa da kažemo da ima smisla tvoje pisanje, ovako za ovih 6 sezona (?) i više je nego jasno da čovek ne voli da rizikuje.

 

Što se otvaranja očiju tiče, malo je degutantno nekom otvarati oči, a ti prvi ne vidiš dalje od Radonje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Čvarkov said:

 

Da je ovo prva Radonjina sezona na našoj klupi pa da kažemo da ima smisla tvoje pisanje, ovako za ovih 6 sezona (?) i više je nego jasno da čovek ne voli da rizikuje.

 

Što se otvaranja očiju tiče, malo je degutantno nekom otvarati oči, a ti prvi ne vidiš dalje od Radonje.

U prvoj EL sezoni je imao MW sa 30g i Marjanovic 26g. kao najstarije u timu. Prosek najnizi u EL.

 

Ovde se radi o drugoj stvari, kad imas ugovor na godinu dana, onda nema sta da razmisljas o sezonama koje dolaze vec samo o ovoj sezoni. Sakupio je igrace sto zna i napravio jednokratan projekat za njega i klub.

 

Kakav je projekat kluba za buducnost, moras pitati Covica ili Dozeta 🙂

 

Svakako je kkp u boljoj poziciji jer igraju EC pa mogu da rizikuju, ali od kad je NC dosao, mladi kod nas propadaju..

Link to comment
Share on other sites

Nisam se oglasavao nakon tekme, apsolutno sam bez energije i ne zelim da se unosim vise u ovo.

Jos pre 2 meseca smo apsolvirali sta fali, al ajde opet. Radonjic je sam potpisao presudu sa cirbesom i markovicem. Nisam siguran da je pri zdravoj pameti, niti da li sada shvata sta je uradio.

Drugo, ne bih bas toliko kririkovao Dzonija. Setite se kako je maltene resio taj isti Asvel u Pioniru..Opet je tu Radonjic krivac, doveo je onog kosarkaskog lesa koji mu uzima minute.

Na sve to, vodjenje utakmica je lose poslednje vreme. Cini se da je presao u potpunu dubiozu cuvanja rezultata, pa je to sad krenulo vec u 25om minutu.

 

Naravno, to oko pojacanja je i coviceva krivica.

Ja se pozdravljam od hale bar neki period, ovi jajarski potezi su too much i vredjanje inteligencije. Narocito jer taj markovic igra za masnu lovu. Najskuplji osigurac u aba ligi.

Edited by Losmi17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da je Radonjic ubedjen da radi dobar posao i da nemamo srece u zavrsnicama. NC je veroavtno malo realniji, posto ne voli bas tu destruktivnu kosarku, ali se verovatno ne mesa mnogo jer se to jednom lose zavrsilo. Radonjic se nikad nece promeniti i to je steta velika i za njega i za nas. Dosta me podseca na Vladana Milojevica.

 

PS Za Petruseva nije kasno jer smo mi svakako u EL zavrsili sa ozbiljnim ambicijama, a za finis prvenstva ocigledno treba neka napadacka opcija. To ima smisla samo ako moze da se dogovori ugovor i za narednu sezonu(u slucaju da ostanemo u EL). Posto se nije snasao u Efesu ne vidim ni njemu sigurnije resenje za napredovanje. Inace kazu upuceni da smo bili reseni da ga dovedemo i da nas je Ataman izjebao namerno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Profesor said:

Ja sam siguran da je Radonjic ubedjen da radi dobar posao i da nemamo srece u zavrsnicama. NC je veroavtno malo realniji, posto ne voli bas tu destruktivnu kosarku, ali se verovatno ne mesa mnogo jer se to jednom lose zavrsilo. Radonjic se nikad nece promeniti i to je steta velika i za njega i za nas. Dosta me podseca na Vladana Milojevica.

 

PS Za Petruseva nije kasno jer smo mi svakako u EL zavrsili sa ozbiljnim ambicijama, a za finis prvenstva ocigledno treba neka napadacka opcija. To ima smisla samo ako moze da se dogovori ugovor i za narednu sezonu(u slucaju da ostanemo u EL). Posto se nije snasao u Efesu ne vidim ni njemu sigurnije resenje za napredovanje. Inace kazu upuceni da smo bili reseni da ga dovedemo i da nas je Ataman izjebao namerno.

Kako bi ti to drugacije nazvao, nisam ziv da cujem? Mi smo klub koji ce u najboljem slucaju uvek ovakvi porazi ili pobede deliti od 1/4 EL.

 

U vremenu korone, povreda..zar neko misli da bi DR tj misli, pre stavio Zirbesa nego Lazarevica..itd. Steta da od narikanja do slave nas delilo tako malo..da je dosao Lesor, sve bi se promenilo...

 

Stavise, nije Radonjic potpisao ugovore sa nekim igracima. Doveo je tri solidna Amerikanca, Kalinica, Mitrovica i Zirbesa..na kraju i Markovica.

 

Sam Radonjic je rekao da od EL ocekuje da bude bolji nego prosle sezone, realno pricajuci o nasem kvalitetu. Dosta povreda, korona kad izbace igrace na ovakav tim, nema tu previse pameti. Sam Vajt je odigrao cetiri meca u EL.

 

Ono sto jeste kritika na mestu jeste mesto centra, tose moralo resiti i kraj price, taj deo mi je opet neverovatan da DR i ceo klub apsolutno nista nisu uradili po tom pitanju. To je bas amaterski jer smo jako losi u skoku.

 

Meni je cela ta infrastruktura u klubu uzasna, nemamo neko jako ime sem Covica i prosto ceo klub zavisi godinama od trenera i Covica, ti SD su uzasni, skauti mislim i da ne postoje. kkp npr ima svoje skaute...ne znam kako jedan trener moze da razmislja o tome tokom sezone a da mu klub ne pomogne.

 

Svakako mislim da bi navijaci, sam Covic dali sve da se pobedi Robija,  za neku borbu za F8...tako da je ova sezona takva, a u EL se svakako nismo obrukali sa tim da niko ne vristi i ne place sto godinama imamo ubedljivo najmanji budzet u EL, sem one godine sa Tomicem i Sakotom. Tad smo se toliko bahatali da nam je i sin na kraju od nasih para zavrsio karijeru.

 

Vi morate kao navijaci i postovaoci ove prelepe igre da shvatite da smo mi na kosarkaskoj mapi EL go qrac i da nije to zato sto je trener glup,vec zato sto sm ubogi siromasi koji ne vide problem u najmanjem budzetu godinama u EL, vec vide u postavci igre i ko ce na kraju da ubaci poslednju loptu.

 

Koliki smo qrac od kluba govori i cinjenica da smo promenili 40 stranaca od odlaska DR pa do sad, mozda i vise. Mislim da nijedan nije ostao dve sezone u klubu. Kad ne mozete bez bacanja u reklamu i nekih sirovina u domacoj prozivodnji a strance bi da menjate bez kontinuiteta sa trenerom onda dodjemo do ov faze nezadovoljstva i ako mislim da i dalje igramo iznad nasih realnih kvaliteta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radonjic i Ataman, mrtva trka ko gore vodi meceve poslednjih mesec ipo dana.

Ataman bar ima Micica, Larkina, Moermana itd da rese kad je gusto.

Radonjica ce unistiti tvrdoglavost, mozda iz ovoga izvuce neku pouku.

Mi smo morali imati bar 2 pobede vise u poslednjih mesec dana, bukvalno MORALI.

Na osnovu svega vidjenog.

A vidim da su se polako ugasili i projektori i kalkulatori za top8....

To nije bilo potrebno, iz aviona je bilo vidljivo pre 2 meseca da je to smesna prica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni najviše smeta Radonjićev odabir igrača. Nekako se sve to svodi na jedan uzak krug bivših igrača ili starih želja. Fali tu više rizika sa nekim stranim igračima, a vrlo je zabrinjavajuće i to što nemamo nijednog zanimljivog prospecta na rosteru. Valjalo bi da imamo par igrača koji imaju veći prostor za napredak, teško je očekivati od likova koji imaju 30+ godina da budu bolji u narednom periodu. Ovaj roster je prozaičan za moj ukus. Na kraju nije ni bitan moj ukus, rezultati će pokazati na kraju koliko je Radonjić dobro odradio svoj posao. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

 

 

 

Pa nemam problem ni to da ti obrazlozim. Kad smo imali kontinuitet i plan sve je delovalo ok, ali onda stupa tamna Coviceva strana gde su navijaci bili uzbudjeni sto Zocu prodasmo igrace, sto svi lete za neke novce i tu smo izgubili igrace i kontinuitet. Uz pricu pa bolje mu je da ima platu tamo 600k nego ovde da igra za sitne novce, sta nas treba da boli patka kome je sta dobro. Cak i tu je npr Kalinic hteo da ostane kod nas kao i Jovic da smo mu ponuili pare.

 

Od te sezone i ako smo imali uspeha posle pocinje slobodan pad KKCZ koji nije zaustavljen jedino sto nema konkurencije u zemlji.Igrali smo mi tad i finale EL mladih protiv Doncica i dobili smo qrac, stavise Guduric i npr Dobric su zaostavstina nekih ranijih vremena, odkad je dosao u klub mi smo doveli i napravili jedan qrac, a proslo je 11godina. Tad se moglo izgrebati, ali poslednjih par godina se vidi taj rad. Takodje i kontinuitet trenera..sve je propalo,jedina sreca jeste sto smo bili drzavno mezimce i bez nekih konkurenata pa se tu uspeo ogrebati samo Bokan za nesposbnost uprave sa Alimpijevicem i ostalim pajacima.

 

Mi od Gudurica mislim da nismo zadrzali jednog nosioca tima tj od odlaska Deja u prvom mandatu i vi hocete rezultat, pa hoce to da imamo 20-30m budzet i tad je upitno.

 

Od te generacije sa finala i osvajanja EL bukvalno nijedan nije bio ni blizu mesta u Zvezdi niti je imao bilo kakvu karijeru. Sad mladje kategorije niko i ne spomije i to je kljucni problem sto sam napisao gore.

 

Eto da ti uprostim moje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

DR nije hteo visegodisnji ugovor.

 

Zna se da svim trenerima koji su radili kod nas imali trogodisnje ugovore u ponudi 

Radonjic kad je dosao, pa je onda produzio opet na tri godine, i kada je u poslednjoj godini resio da ode , isto je imao trogodisnji ugovor na stolu.

Alimpijevic trogodisnji ugovor, 

Tomic trogodisnji ugovor,

Sakota do kraja sezone,

Obradovic 2 +1 
Radonjic do kraja sezone,

Radonjic jednogodisnji ugovor na njegovo insistiranje jer ima u dzepu visegodisnji ugovor sa CSKA< PAO< MAKABI< Baskonija i Valensija ako se vrate u EL.

 

Svi rade rebuilding sledece sezone i krecu sa pravljenjem mladih ekipa od domacih igraca, imaju A LICENCE i mogu da rade taj novi projekat a u Radonjicu su prepoznali taj rad tokom boravka u CZ.

I naravno zele da imaju trenera koji sve neizvesne zavrsnice rutinski zavrsava bez stresa kako za igrace, tako i za navijace na tribinama, pored tva, forumu. 

 

 

Sve opcije koje su od nove godine bili ponudjeni nama na poziciji 5 su otpale iz dva razloga, preskupi, ili nisu ono sto bi donelo bilo sta vise nego sto Zirbes trenutno pruza.,

 

Igraci koji bi bili ispred Kuzmica i Luke Mitrovica po kvalitetu i ulozi nisu ni razmatrani jer su to svakako preskupe varijante ili ne mogu da izadju iz ugovora.

 

Ako je neko mislio da bi pobedom protiv ASVELA se umesali u borbu za top 8,  pa ne bi , mi smo svoje sanse za top 8 ispustili u 6 utakmica koje smo imali u dzepu a izgubili na jednu loptu.,

 

cska, monako, asvel, efes, fener, zenit,  Barsa kuci je bila blizu ali da je mogla da ode na  nasu stranu moglo je,

 

Svi ostali porazi su cisti kao suza i ni blizu nismo bili.

 

Top 8 ekipa se vec zna jer da budemo bolji od CSKA I EFESA do kraja regularnog dela, nemoj da smo neozbiljjni, niti oni mogu da imaju toliko kikseva, niti mi mozemo da dobijemo sve do kraja,  a pri tom gostujemo Barsi, Olimpijakosu, dolaze nam Real, Cska,Efes, Armani.,

 

Da dobaci Radonja do ALIMPIJEVIH 11 POBEDA SA JJ TANDEMOM , Keseljom, Anticem, Felidinom i Enisom pa sve nogom u dupe da se udaramo.
Bicemo bolji od Zalgirisa, Pao koji imaju jebene A licence, to je njihova sramota, a ne nasa sto nemamo A licencu niti ce iko sa ovih prostora to imati u bliskoj buducnosti bez obzira sto neki ovde to propagiraju kao propust kluba. 

 

Korona i ova pauza je sada promenilo iz osnova sve, igraci su se regenirasili sto se tice akumuliranog umora, moralo se napraviti novi plan treninga, dizanje i spustanje forme koje se na jedan nacin pravi kada krenes 15 avgusta, a drugo je kada u sred sezone imas 15 dana pauze bez ikakvih aktivnosti. U poslednjih 10 godina, nijednom se nije desilo da nas klub ima pauzu od 20 dana bez utakmica u sred sezone. Kada mislim na klub , mislim na strucni stab i ljude zaduzene za pripremu igraca. 

 

U EL ce se vrteti igraci , dobijati minutaza ali psihicki pritisak jurenjem nekog plasmana za playoffa  nema sanse, sve se baca na playoff aba lige i makar teoretski obezbedjivanja EL za sledecu sezonu. Sve i da osvojimo ABA ligu nema garancije da cemo i igrati sledece sezone ukoliko se ne prosiri na 20 ekipa, jer tri ekipe iz aba lige imaju tu sansu da osvoje EC , plus svakako drzava daje sve sto moze da jednoj ekipi omoguci da plati obestecenje Realu, raskine ugovor od 750.000 eur strancu ne bi li dosli do El sledece sezone putem osvajanja EC. Unix je zakucan u top 8 tako da samo osvajac ide u EL .

 

 

Toliko 

 

#zirbesdojuna coach decision
#pefiostaje       coach decision na kvadrat

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Devil In My Pants mislim da Ra i Čović imaju usmeni dogovor da Ra radi u CZ još minimum 2 sezone, ali da i jednom i drugom odgovara da se ugovor produžava svake godine zbog prethodnog lošeg iskustva koje su imali obojica.

Tako da po meni gledaćeš ljubimca još 2-3 godine u svetom dresu.

Potpis Markovića ti je jedan od dokaza. Pravi tim za sledeću sezonu i ne mora po svaku cenu da juri pleja jer Džoni i Marković ostaju.

Mi za sledeću godinu imamo kostur tima i to je deo plana. 

 

Radonjić, a i većini trenera ja zameram što ne rade ništa kad ne rade, što ne iskoriste to vreme za skauting, pa kad dobiju posao da budu spremni.

Edited by Milos 3.14
Slovo
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Milos 3.14 said:

@Devil In My Pants mislim da Ra i Čović imaju usmeni dogovor da Ra radi u CZ još minimum 2 sezone, ali da i jednom i drugom odgovara da se ugovor produžava svake godine zbog prethodnog lošeg iskustva koje su imali obojica.

Tako da po meni gledaćeš ljubimca još 2-3 godine u svetom dresu.

Potpis Markovića ti je jedan od dokaza. Pravi tim za sledeću sezonu i ne mora po svaku cenu da juri pleja jer Džoni i Marković ostaju.

Mi za sledeću godinu imamo kostur tima i to je deo plana. 

 

Radonjić, a i većini trenera ja zameram što ne rade ništa kad ne rade, što ne iskoriste to vreme za skauting, pa kad dobiju posao da budu spremni.

Da li imaju usmeni dogovor ili ne, mi to ne znamo. Mislim da niko ziv pa ni Radonjic nema poverenje u Coviceve odluke. Imao si skupstinu gde planovi za buducnost ne postoje, imas trenera na jednogodisnjem ugovoru, najboljeg igraca na 1+1, ostalo je manje vise nebitno jer Ivanovic i Markovic nisu EL igraci. Kad kazem EL igraci mislim da nema ne znam kakve relne koristi od njih u EL tj da nisu lako zamenjivi.

 

Meni je juce a i generlno zasmetalo to sto se misli da mladi igraci i kvalitetni dovode samo ispod radara, danas je takvo vreme da je to malo moguce, posebno kad igras EL I VIJAS  TROFEJE sa pritiskom navijaca koji se granici sa ludilom. Cela poente evropske kosarke su finansije, hala, nesto sto klub ima opopiljivo, mi trenutno nemamo nista i najmanje zavisimo od Covica ili bilo kog drugog, jednostavno klub prezivljava i bojim se ako skliznemo da nam je to kraj za vek vjekova. Ni to nije nesto preko cega se ne moze preci, samo bez jasno ispaljenog metka izgleda lose.

 

Daj Boze da gledam Deja jos 2-3 godine i da mu se daju odresene ruke jer imao je on dosta lucidnih poteza sa MWilom, Milerom, Zirbesom, Bobijem, pa i u Bayern je doveo Vilijamsa i Monroa mozda dva najveca igraca koja su igrala z taj klub ikada, pa sigurn sam da Kalinic ne bi dosao da tu nije nas Dejo. Velika trenerska imena povlace i dobre igrace za sobom i malo koji trener u EL se bas oslanja na ''neproverene'' igrace sa kojim nisu radili ili im bili na oku sve u plateznoj moci kluba.

 

Prcednik treba da obezbedi ne manje od 10m klubu da bi igrao konkurentno EL, a ne da svaku izbornu skupstinu prica kako je bilo Setite se gde smo bili 2011g. 

 

Nemam ja toliko protiv Covica kao coveka, vec kao prcednika koji treba da obezbedi iole normalan budzet, nadogradnju kluba. Secam se i ja 2011g i jeste Covic tad bio ubedljivo najblje resenje, ali sad nije.

 

Ostaje Deju a i nama zavrsni udarac na Mordor i Zelimira, to je sigurno bitnije svima pa i meni nego neka imaginarna borba za top8 EL jel svako normalan vidi da je to ove sezone bajka, moza je mogla biti i java ali neki potezi su mi dali do znanja da to nije tako. 

 

Markovic ce biti operativan koliko moze do PO ABA lige i verujem da ce biti jedan od bitnijih srafova za zaustavljanje dva velika cacanska uma...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

 

 

 

Ne može tako, sve dobro je Radonjić, sve loše Čović. Mislim da ni njegova cenjena supruga nije ovoliko zaljubljena u Dejana kao jedan kolega sa foruma. Ovo selektivno slepilo je nešto najgore što čoveku može da se desi u životu.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BojanaCZV said:

Ne smem ni da zamislim kako bismo izgledali ove sezone u EL da Kalina nije tako luckasta persona 🤗

Igrao bi deda Simon 30 min per game.

Nepotrebno je a i jako rizicno dovoditi nekoga ko nije bio deo sistema pre.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Ne može tako, sve dobro je Radonjić, sve loše Čović. Mislim da ni njegova cenjena supruga nije ovoliko zaljubljena u Dejana kao jedan kolega sa foruma. Ovo selektivno slepilo je nešto najgore što čoveku može da se desi u životu.

Otisao si predaleko, ovo je sport..nije pitanje zivota i smrti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

@Devil In My Pants mislim da Ra i Čović imaju usmeni dogovor da Ra radi u CZ još minimum 2 sezone, ali da i jednom i drugom odgovara da se ugovor produžava svake godine zbog prethodnog lošeg iskustva koje su imali obojica.

Tako da po meni gledaćeš ljubimca još 2-3 godine u svetom dresu.

Potpis Markovića ti je jedan od dokaza. Pravi tim za sledeću sezonu i ne mora po svaku cenu da juri pleja jer Džoni i Marković ostaju.

Mi za sledeću godinu imamo kostur tima i to je deo plana. 

 

Radonjić, a i većini trenera ja zameram što ne rade ništa kad ne rade, što ne iskoriste to vreme za skauting, pa kad dobiju posao da budu spremni.

Moze da bude a i ne mora da znaci, nije to bas ni toliko daleko bilo da se ne secamo kad nam je Dejan doveo Milka i popisao ga na dve godine i onako prepariranog nam ga je ostavio valjda u amanet. I nikom u univerzumu nije bilo jasno koji ce nam i zasto, pogotovo sto je bio medju placenijim u rosteru.

Ovo sada sa Pefijem me malo podseca na tu situaciju. 

Mozda je i najbolja odluka da se dovede Petrusev pa da se polako sprema respektabilna ekipa, da mu Lazarevic bude regularna a ne opcija kad je pola tima povredjeno ili u covid protokolu, jedina olaksavajuca okolnost je da Zirbes je svaka tri dana pozitivan pa SL dobaci do klupe.

Sto se Ivanovica tice jeste zadnji napad bio katastrofalan sto se tice organizacije ali je on odigrao najbolje od plejeva ovu utakmicu, bio je sasvim pristojan tamo u prvom poluvremenu..mislim 

8 minutes ago, BojanaCZV said:

Ne smem ni da zamislim kako bismo izgledali ove sezone u EL da Kalina nije tako luckasta persona 🤗

Ne moras da zamisljavas, pogledaj par utakmica od prosle sezone kad nas je Sale opravljao

Mali off, verovatno Sarac to bolje zna, dali smo Saleta skinuli sa platnog spiska sada kad je preuzeo Monako ili nam je on vec pre toga naplatio sve sto je mogao sa ili bez bonusa

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sasvim je logicno da Ataman nije pustio Petruseva u Zvezdu, jer je u tom trenutku Zvezda bila ravnopravni konkurent. 

 

Sa tim transferom bi samo pojacao njegovog rivala. Kapiram da je Ataman tako razmisljao. 

 

Za Efes, druga polovina njegove plate sigurno nije problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što je više kleveta i laži , Radonja mi je dražii i draži !

Neverovatno kako se iz izmišljenih konstrukcija ovde izvode proizvoljni zaključci.

Kao da je Radonja imao ponuđenog Monroa, a on rekao neka hvala ja hoću Cirbesa.

Ili da je između Markovića i Dilejnija izabrao Markovića.

Dejan Radonjić drži našem klubu glavu iznad vode. I to je tako. Ako je sportski direktor legenda Igokee Dozet, a članovi uprave penzioneri Kešelj, Miličić,  Rakočević ... onda je što se tiče love u klubu suva drenovina.

 

  • Like 4
  • Thanks 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Sticajem okolnosti imam neke informacije vezano za ekonomske procese koji se momentalno odvijaju u Turskoj, ta se situacija moze opisati jebe lud zbunjenoga, moje licno misljenje je da ce to da se odrazi malo i na plateznu moc i volju da se daju pare za sport u situaciji kad recimo svaki dan skacu cene energenata kompanijama, niko nije toliko mocan da mu to nista ne znaci plus imaju Erdogana koji se za sve pita i koji momentalno donosi vrlo kontroverzne odluke. Recimo zadnja u nizu je da je smanjio isporuku gasa fabrikama za 40% sada vec nije u pitanju cena nefgo nemogucnost da se dodje do gasa.

Znam da sam otisao u off ali u takvim situacijama se zna gde se prvo zavrce slavina

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...