Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Bogme moram da priznam da se ja ne razumem toliko u košarku, u te mikro makro cikluse. Izvini Radonja što sam sumnjao. EL nam je sada bitnija od ove domaće boranije. Doći će i oni na red. Radonja stay our coach 4eva.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Profaarmor said:

Nisam mislio da cu ikada da napisem ovo ali dali se samo meni ucinilo da su (ipak) nas malo sudije pogurale:default_coffee:

 

Ako ćemo realno, baš su nam dopustili da se razmašemo i igramo našu igru. 

 10+ situacija sam video gde nisu sudili faul za Real, a koji bi sigurno bio dosuđen prethodnog vikenda. 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Profaarmor said:

Nisam mislio da cu ikada da napisem ovo ali dali se samo meni ucinilo da su (ipak) nas malo sudije pogurale:default_coffee:

 

Sudije su nas pogurake na taj način što nisu svirale čist faul dajući šansu Ljulju da nabode trojku. Ja to baš ne vidim kao naše guranje.

Btw, skoro za svakog igrača koga sam gledao duže vreme mogao sam da skontam šta mu je drive.

 

Jedino što se Davidovca tiče nisam ni blizu da razumem šta ga pokreće.

 

Od ništavila do Boga, to se retko viđa.

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Profaarmor said:

Konkretno mislim na onu situaciju kod dosudjenog faula za tri na Davidovcu pred sam kraj, ucinilo mi se da nikakvog kontakta nije bilo, a i onaj faul na Kalinicu za tri me nije me se dojmio

 

Za Kalinića sam siguran da je Abalde bio u njegovom prostoru za doskok. Znači, bez izbačene noge i to, nego čist faul. Za Davidovca ne mogu da tvrdim, ali je izgledalo kao da ga je Thompkins pokupio po rukama. S tim da je Thompkins teatralno reagovao na svaki sviran faul, iako je večina bila očigledna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...