Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ja sam najviše i ispizdeo zbog držanja Kalinića u igri na -20, par minuta do kraja. Baš bih voleo da Radonja objasni tu "logiku". Dva puta je malo falilo da se povredi i da ga nemamo nekoliko utakmica. Utopio se i Kalina u sivilo ekipe, mora nazad u opanke. Ali problem je što nema ko da igra. Očajno smo izgledali. Roster nam je govno teško, plus smo provaljeni i umorni. Nema kvaliteta, maše se otvoreni šutevi, generalno nam se igra raspadne kad naletimo na malo tvrđe...

 

Ako ništa drugo, nismo gledali Dedu i Simona. Dedi i danas uzeše 2 lopte iz ruke bukvalno... Ne znam šta se misli sa njim, videli smo da može ali ovo je stvarno beyond horror kako on izgleda i igra... Holins ništa gori od Dobrića, obojica sramotno loši, ali nema ko drugi da šutira... Pregoreo je i Nejt večeras, Uskok je bio solidan... Lazić je u modu od prošle sezone, valjda će tamo do marta da ga opravi Radonja...

 

Još jedno pitanje za Radonju... Zašto Lazarević nije igrao u Monaku?! Ne vidim logiku uopšte. Uništavali su nas na skoku, a on gurao Dedu...

 

Ako se ne dovedu pojačanja, smeši se Himki scenario... 

Edited by Issey
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, srlepajce said:

Jedino dobro sto je Davidovac zakucan za klupu.

Zasto mu Lazarevic nije igrao pre dva dana ni minut? Verujem da nema pojma ni sam Radonjic. 

Kalina u igri na -20 🤐

Super ako nam je Holins jedini problem.

 

 

DeDa je zreo za tribine, i muceni Simon je manji kancer od njega trenutno

Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Nema poente pricati o pojacanjima, kada moramo da isplatimo u fullu Obradovica, a sada i Halla i Radanova. To nam je sto nam je? Ili mozda ne?

 

To valjda sad moze da se ispegla nekim reprogramom ako ovi pristanu naravno. Tako je i Vujosevic Partizanu izvlacio zaradjen novac, malo malo pa ih BAT-uje, jer kod nas to valjda ne moze drugacije nego da se tuzimo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

Za ovaj finansijski fijasko koji je napravio prosle godine je samo jedan covek odgovoran. 

Naravno, jer je dao potpunu slobodu u izboru igraca i doselekciji treneru kog je smenio vrlo brzo. Ali, gledaj to iz drugog ugla. Da ga je ostavio do kraja, da li bi osvojili ABA ligu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

 

To valjda sad moze da se ispegla nekim reprogramom ako ovi pristanu naravno. Tako je i Vujosevic Partizanu izvlacio zaradjen novac, malo malo pa ih BAT-uje, jer kod nas to valjda ne moze drugacije nego da se tuzimo.

Neko je pisao da, Obradovic nije pristao ni na kakav dogovor sa nama ako se dobro secam, neka me neko ispravi. Mozda se nesto promenilo u tom slucaju. Radanov i Hall, pa bice isplaceni, ako je u pitanju BAT, onda se kasnilo sa isplatom po dogovoru?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Nema poente pricati o pojacanjima, kada moramo da isplatimo u fullu Obradovica... 

 

O tome je trebalo razmisljati u trenutku pre nego sto mu je urucivan otkaz. Sad je kasno. 

 

Just now, Predragdjape said:

 Ali, gledaj to iz drugog ugla. Da ga je ostavio do kraja, da li bi osvojili ABA ligu?

 

To niko ne zna. Mozda bi a mozda i ne bi. Ako se slazete da je taj rizik veci od ovolikog finansijskog kanala ove i sledece sezone onda ok. Uostalom za celu tu situaciju je odgovoran Covic... dao je poverenje nekom na 3 godine, dugorocno zaduzio klub, a onda puj pike ne vazi. Pa ne moze ne vazi... sad vidimo kako ne moze. Sad lepo treba da snosi odgovornost za lose odluke. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Neko je pisao da, Obradovic nije pristao ni na kakav dogovor sa nama ako se dobro secam, neka me neko ispravi. Mozda se nesto promenilo u tom slucaju. Radanov i Hall, pa bice isplaceni, ako je u pitanju BAT, onda se kasnilo sa isplatom po dogovoru?

Pa na stranici BAT-a nas nema, ali su komsije tamo sa dva komada. TAko da je to dezinformacija, a i da je tacno ne verujem da su to neke ogromne pare, posto su obojica imali male ugovore.

Link to comment
Share on other sites

Očekivano je da Kalinić polako počinje da se raspada. Nije normalno da čovjek igra odmah na početku sezone svaki meč po 32-33 minuta. To su dva meča nedeljno, nekad i tri. Još je dobio nezahvalnu ulogu da bude najveći potrošač lopti u ekipi. Moraće da se nađe neki balans tu.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Cavani said:

Treba reci da je Radonjic ozbiljno zabagova veceras. Ne znam sta je mislio sa onom pocetnom petorkom, Kuz i Mitar na petici, dato Holinsu da se ispucava da bi usao na silu u ritam.

Na kraju drzao pregorelog Kalinica na silu na -20 koji za malo da se i povredi.

Morace i on bolje od ovoga.

Hteo je da zastiti skok, jer sa time ocigledno imamo problema.

 

Od cetvorki imamo Davidovca  i Simonovica, posto je vajt povredjen, ne zna se ko je u goroj uzasnijoj formi. Sa Lazarevicem ili kalinicem na 4 izgleda da trpi def skok zbog cega smo izgubili u Monaku.

 

Povreda Vajta je razbila ravnotezu tima na mnogo nivoa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi jednostavno nemamo sredstva za kontinuirano igranje evrolige. U sustini, nema niko sa ovih prostora.

 

Jedina zdrava prica bi bila da mi na svakih 5 godina obrcemo ciklus sa domacom bazom i 3-4 stranca da bi te, pete godine igrali rezultatom izborenu evroligu, onda rasprodali roster i jovo-nanovo.

 

Sve ostalo zahteva vece ulaganje nego sto je zarada.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...