Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

On 12/17/2021 at 2:28 PM, realno *w said:

Već smo pričali o tome, sa još jednim centrom Smajli bi obio više minuta na 4, Lidej bi počeo da igra neke normalne minutaže, apsolutno je suvišno raspravljati da li 4 igrača može da raspodeli 80 minuta.

Svaka, ali svaka normalna ekipa ima 5 igrača na 4 i 5.

 

To je tacno, ali je taj peti igrac uglavnom neko ko samo sedi na klupi i igra nesto malo u nebitnim mecevima.

 

Zato Partizan ima cak cetvoricu igraca na poziciji 3 sto je duplo vise od potrebnog broja za 40 minuta prosecne tekme.

 

Osovina ekipe bi trebalo da bude Punter - Kurucs - Smailagic - Leday koji bi trebalo da igraju blizu 30 minuta svaki vazniji mec. Drugim recima, problem Partizana je sto nema Puntera i sto Kurucs ne igra onako kako se ocekivalo, a centra na trzistu ionako sada i nema.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MikiMilane said:

 

Jedino pozajmica, ne vidim kako bi mu Real dao raskid ugovora?

 

Dajem desni bubreg za dečka, gledao sam ga par puta po par minuta ali i to što sam video je bilo dovoljno - dečko ume, zna i ima cojones. 

 

I ima čisto partizansko ime, kad već ne možemo nekog kao Otela Huntera da završimo, all I want for black and white Christmas is Tristan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je najveca enigma Kuruc, stvarno ne znam sta on decko radi, a ono sto ne gleda ka kosu je tek neverovatno. Juce nisam gledao vas mec jer samgeneralno pre pocetka sezone mislio da cete igrati lepu kosarku, ali ono je sve sem lepog. Kuruc je juce za 10minuta, uradio jedno veliko nista. Secam s kad je igrao u Barsi B i bio top talenat stvarno sammislio da c biti top igrac,ali ovo sto on radi je u najmanju ruku bezobrazno.

 

Realno sam mislio 10-15ppg i neka uloga jednog od lidera a on se siba sa minutazom sa Zagorcem. Jedini problem je psihicke prirode, izgleda je u NBA navikao da ne sutir vec da prosledjuje loptu. Nikako mi nije jasno sta ocekuje od karijere ako sad ne bude igrao dobro i trazio svoju sansu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kuruc je juce odigrao vrlo dobru odbranu na Gordicu. I nekako mi se cini da je ulazio samo zbog toga.
Mozda nije ocekivao da bude defanzivni specijalac, ali trenutno je to ono sto moze najvise da pruzi. Zeljko ga je "pravdao" da su ga taj kovid i povredica malo udaljili od forme tako da se ja nadam da ce u jednom trenutku samo da klikne.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Kuruc.

 

Ista priča kao i s Murom.

Ne igra svoju košarku, nego Željkovu.

 

Sad kad je Željko video da oni to njegovo nUmeju, pustio ih da igraju svoju košarku a oni zaboravili.

 

 

Drugim rečima, Željko ne zna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  znao je ranije al' je i on zaboravio.    sad su svi zaboravni i to je to.   

 

 

 

Nie zaboravio, već je ovom neuigranom mladom timu over the head apostrofiranje te baze od 150 uigranih kombinacija koje je napakovao u Feneru za 4-5 sezona. Kada se selio u bgd pokupio ih je sve djuture i sada neklasifikovane po folderima plasira ih mixane kao hibride...i to mladjanom Madaru, hiperaktivnom Avramu a skripte stoje kod predsednika odeljenske zajednice Zagora da ih pteslišava u busu. I sada na Sv.Nikolu došlo se do koncenzusa da Kuruc mukica il teško pamti il brzo zaboravlja...

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Devil In My Pants said:

Meni je najveca enigma Kuruc, stvarno ne znam sta on decko radi, a ono sto ne gleda ka kosu je tek neverovatno. Juce nisam gledao vas mec jer samgeneralno pre pocetka sezone mislio da cete igrati lepu kosarku, ali ono je sve sem lepog. Kuruc je juce za 10minuta, uradio jedno veliko nista. Secam s kad je igrao u Barsi B i bio top talenat stvarno sammislio da c biti top igrac,ali ovo sto on radi je u najmanju ruku bezobrazno.

 

Realno sam mislio 10-15ppg i neka uloga jednog od lidera a on se siba sa minutazom sa Zagorcem. Jedini problem je psihicke prirode, izgleda je u NBA navikao da ne sutir vec da prosledjuje loptu. Nikako mi nije jasno sta ocekuje od karijere ako sad ne bude igrao dobro i trazio svoju sansu.

Pa ako nisi gledao, kako onda izvlačiš zaključke

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...