Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

4 minutes ago, bekrinjo said:

Pre par dana se na sajtu FIBA pojavila presuda BAT da ste dužni Gordiću ~60 000€, koja je inače iz 2017 ali očigledno Gordić još nije isplaćen.

 

Takođe vas je i Ostende dobio na arbritraži, dužni ste im 40 000€ a 99% je reč o obeštećenju za Angolu.

 

Više detalja na linku:

https://www.fiba.basketball/bat/awards

Sitja, bre.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Al jedan detalj nisam video da je neko spomenuo - ono glupo guranje igrača od strane Kuruca, kada smo ukrali loptu. Da je naspram njega bio neki iskusniji igrač, pao bi kao pokošen, sudija bi svirao faul u napadu i to bi bio kraj tekme. Kakva glupost.
Bukvalno me hladan znoj oblio u tom trenutku.

Rodion je definitvno nagazna mina, a vrijeme će pokazati u čijem će dvorištu da eksplodira, da li u našem ili u protivničkim.

Moram priznati da mi ima taj neki Sale Pavlović vibe, kad mu ide ta drskost i ludilo u očima ga vuče na nivo više, u suprotnom imamo nemoć iskazanu agresijom. Ne kažem da smo od Rodiona vidjeli nešto od ovoga, ali mi djeluje da bi mogli u budućnosti. [emoji16]

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:

Već sam govorio o tome da sam pred početak sezone pikirao Rodija kao omiljenog u ekipi, a on 3 livade all the way...
Uzimajući u obzir da sam se kao dijete ložio na Čubrila to mnogo govori o meni kao brutalno dobrom prognozeru i skautu

E i ja sam se ložio na Čubrila i dan danas tripujem da bi uspeo u Zvezdi 🤣

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Dečko koji skače dignutih ruku na svaku trojku koju ošutamo i svaka izlazi ... mislim se a sjedi više :classic_smile:

 

Maji Mozli iza klupe ❤️

 

 

-------------------------------

 

Balša i Gregor odlični u prvom pol. u drugom not so mač

Smailagić ubada i on kao poparen skida duks i slavi pobedu.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...