Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Bogme, odigrao je Misa sjajno taj brejk, ova poslednja tri poena su cista poezija. Sada je malo Bautista popustio, kao da je sve karte bacio da se vrati u set, i da je onda  u taj brejku izgresio u par situacija.

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Sad ćemo videti koliko je Endi fizički spreman, ovo bi moglo baš da se oduži.

Ma nema sanse, treba Endi i Federer da se penzionisu na kraju godine, svako iz svojih razloga. 

Nego da vidimo moze li Misa da izdrzi do mraka i nekog prekida .................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Ne računajući mečeve koji su započeti, a večeras  neće biti dovršeni, po mojoj računici u zaostatku su samo dva meča. Monfilsov meč i njemu ukrštajući.  Ako sutra bude bez kiše,  kontam da se sve vraća u normalu.

 

Ne računam dublove naravno. 

Link to comment
Share on other sites

Sad sam ispratio malo ko kada završava mečeve. Ne znam kakav je kriterijum sudija kod prekidanja mečeva zbog mraka i da žele dati šansu meču gde je izvesno da će se završiti set/meč, ali meč Kepfera je trajao duže za četrdesetak minuta od momenta prekidanja meča Sakarijeve.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, jevrem69 said:

Ma nema sanse, treba Endi i Federer da se penzionisu na kraju godine, svako iz svojih razloga. 

Nego da vidimo moze li Misa da izdrzi do mraka i nekog prekida .................

 

Ne shvatam tu neodoljivu zelju da se igraci salju u penziju, neka igraju dokle god zele da igraju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Krenula je špagometrija u twitter svetu među navijačima zbog Novaka i Morales ili makar ja to tek sada vidim. Jel predviđaju eksperti D. Kasatkini neki značajniji napredak, odn. poslednji put kad sam je gledao protiv Kerberove pre nekoliko godina činilo mi se da se psihički izduvala i da je baš pogodio taj poraz. Nisam gledao od tada ništa a baš mi je bila draga (čini mi se da je imala nadimak ženski Fed ili grešim)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

 

Ne shvatam tu neodoljivu zelju da se igraci salju u penziju, neka igraju dokle god zele da igraju.

Mislim da smo juce svi videli ono sto je jasno vec neko vreme, cak si i ti postala toga svesna. Ja bih licno voleo da njih dvojica igraju i dalje, ali ne ide da se jedan tako veliki sampion razvlaci po terenu, kada ovo sto igra nije vise ni na 50 % njegovih mogucnosti i kada biologija jasno govori da je prica na samom kraju. Napisao sam juce da moze do kraja godine da pokusa da odigra na onih par turnira sa najbrzom podlogom (tipa Sinsinati), pa ako ni tu ne bude nista, valjda ce i sponzorima doci iz dupeta u glavu da je prica zavrsena. Njemu bi sigurno bilo ispod casti da igra 3-4 turnira godisnje i da se polako preorijentise na dubl, gde bi sigurno mogao da produzi karijeru jos koju godinu.

Edited by jevrem69
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po vremenskoj prognozi koju ja gledam i koja se pokazuje poprilicno ispravno, sutra je  u Londri lep suncan dan bez oblacka a prekosutra takodje suvo i lepo, malkice oblacno.

Nadajmo se da ce se pokazati ispravno prognoziranje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jevrem69 said:

Mislim da smo juce svi videli ono sto je jasno vec neko vreme, cak si i ti postala toga svesna. Ja bih licno voleo da njih dvojica igraju i dalje, ali ne ide da se jedan tako veliki sampion razvlaci po terenu, kada ovo sto igra nije vise ni na 50 % njegovih mogucnosti i kada biologija jasno govori da je prica na samom kraju. Napisao sam juce da moze do kraja godine da pokusa da odigra na onih par turnira sa najbrzom podlogom (tipa Sinsinati), pa ako ni tu ne bude nista, valjda ce i sponzorima doci iz dupeta u glavu da je prica zavrsena. Njemu bi sigurno bilo ispod casti da igra 3-4 turnira godisnje i da se polako preorijentise na dubl, gde bi sigurno mogao da produzi karijeru jos koju godinu.

 

Prvo, ta prica o sponzorima je toliko izlizana, ja ne mogu da verujem da postoje ozbiljni ljudi koji misle da bilo ko od njih igra zbog sponzora i para :ajme:

Drugo, ja sam se juce plasila da se zbog loseg rezultata na W, ne desi tako nesto, ali inace mislim da se on nije cimao 18 meseci da bi dosao i odigrao 3 turnira, poprilicno sam ubedjena da ce igrati i sledece godine.

 

A dugovecnost, igranje sa klincima koji su se rodili kad je on vec postao profi teniser samo doprinosi statusu legende, ne unistava je.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, wwww said:

bas me zanima hoce li eksperti komentarisati ovo sto je Endi posle pauze potpuno drugi, resetovani teniser. i sto je prekinut momentum Otteu. :smiley33:

Pa tako je bilo i u prvom kolu.

Ali koliko je ovaj Ote srećan što uopšte ima priliku da igra tu, vidi se da uživa na terenu. Endi fizički deluje sasvim OK, videćemo posle meča kako će se osećati, ali mislim da će mu ovo biti ohrabrenje za dalje.

Link to comment
Share on other sites

Sutra:

CC

Barti-Blinkova

Gauff - Vesnina

Fed - Gaske

C1

Nori-Bolt

Medvedev-Alcaraz

Azarenka-Cirstea

 

Zverev i Felix na C2, Beretini i Kirios na C3

 

i pocinju dublovi, Lajovic i Krajinovic na C8, Aleksandra i Nina na C7

 

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...