Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Taj je vec dosao u BGD jos pre par nedelja. Tako da dzabe lozenje. 
Ne znam ko sad treba da dodje iz majamija za BGD
Bam Adebayo kažu...čuo da kod Radonje svaki centar napreduje, a ni mama Vesnina kuhinja nije za potcenjivanje.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Mile1 said:

moram da menjam avatar ne vredi

stvorio se koncenzus da ce Panter zabosti neki Efes ili Cska kad ono kod komsija 🙂

 

Daj Mile ne zajebavaj, kakav Partizan 😄. Ja sam bio ovde jedan od najoštrijih kad je u pitanju gušenje euforije na ovom topiku, ali te priče za povratak Pantera su mi bile baš smešne. Da če doči kod komšija je podjednako smešno.

 

Odlina sezona u timu koji je bio na šut od finala EL. On se nečka oko produžetka sa Armanijem, verovatno zato što se otvara neka priča za NBA, a ne da se vrati u Srbiju

Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

 

Daj Mile ne zajebavaj, kakav Partizan 😄. Ja sam bio ovde jedan od najoštrijih kad je u pitanju gušenje euforije na ovom topiku, ali te priče za povratak Pantera su mi bile baš smešne. Da če doči kod komšija je podjednako smešno.

 

Odlina sezona u timu koji je bio na šut od finala EL. On se nečka oko produžetka sa Armanijem, verovatno zato što se otvara neka priča za NBA, a ne da se vrati u Srbiju

potpisao je zvanicno za Partizan ima objava na tviteru

Link to comment
Share on other sites

 
 
Daj Mile ne zajebavaj, kakav Partizan [emoji1]. Ja sam bio ovde jedan od najoštrijih kad je u pitanju gušenje euforije na ovom topiku, ali te priče za povratak Pantera su mi bile baš smešne. Da če doči kod komšija je podjednako smešno.
 
Odlina sezona u timu koji je bio na šut od finala EL. On se nečka oko produžetka sa Armanijem, verovatno zato što se otvara neka priča za NBA, a ne da se vrati u Srbiju

reci to jos jednom :D
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

 

Daj Mile ne zajebavaj, kakav Partizan 😄. Ja sam bio ovde jedan od najoštrijih kad je u pitanju gušenje euforije na ovom topiku, ali te priče za povratak Pantera su mi bile baš smešne. Da če doči kod komšija je podjednako smešno.

 

Odlina sezona u timu koji je bio na šut od finala EL. On se nečka oko produžetka sa Armanijem, verovatno zato što se otvara neka priča za NBA, a ne da se vrati u Srbiju

Druze, potpisao je za KKP, nije hteo da ostane u Armaniju za 750.000, vec je dosao da igra cipiripi sa Zeljkom za 250.000 ( izvor @Cooper)

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

potpisao je zvanicno za Partizan ima objava na tviteru

 

Dugujem ti izvinjenje onda.

 

Ovo je baš šok. Ne iz razloga što Partizna dovodi kvalitet, nego što sam stvarno očekivao da on pravi ozbiljan korak napred u karijeri.

 

Nema veze, kapiten ovakve jede za doručak 😄

Link to comment
Share on other sites

Još ima i srpski pasoš i vodi se kao domaći igrač.

 

Quote

Zato ostaje pomalo čudno kako je to Panter sada dobio srpski pasoš, ali nije on jedini strani košarkaš koji je igrao u srpskim klubovima koji je dobio naše državljanstvo, jer su pre njega to učinili i Markus Pejdž, Čarls Dženkins i mnogi drugi.

 

Link to comment
Share on other sites

Lepo vam ja rekoh da je gazda došao do kraja puta... Mora sledeće godine da se uzmu svi mandati u skupštini... Kvota da će se čuti vučiću šećeru iz bar jednog grla? 😁Mora da se polarizuje, nama ostaje fudbal, mora nešto i komšijama da da, preterao je sa "dominacijom"...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ZiS said:

Lepo vam ja rekoh da je gazda došao do kraja puta... Mora sledeće godine da se uzmu svi mandati u skupštini... Kvota da će se čuti vučiću šećeru iz bar jednog grla? 😁Mora da se polarizuje, nama ostaje fudbal, mora nešto i komšijama da da, preterao je sa "dominacijom"...

Kad budem isao na sledece utakmice u EL, na transparentu sa Zvezdinim grbom cu ispod ispisati Ziveo Aleksandar Vucic

Link to comment
Share on other sites

Potpuno neverovatno, otimaju prebogatom Armaniju igraca kojeg su zeleli po svaku cenu. Pantera mi nismo mogli da zadrzimo i to pre nego sto je eksplodirao prosle sezone, lik je bukvalno mogao da bira EL tim za presmesne novce.

One price o 10+ miliona budzeta sada deluju realno, ocigledno najveci budzet ikada na ovim prostorima.

I to sve za cipiripi kup.

Uzdamo se u Radonju i to je to.

Vucicu pederu znaci kosta barem 25-30 miliona eura za tri sezone, jebem ti drzavu u kojoj mi zivimo.

Edited by Cavani
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Jasan signal je bio Obradović... Da li je iko pri čistoj pameti mislio da će on doći da vraća KKP u EL sa slabijim ili egal timom? To bi Dule možda prihvatio, ovaj nikad... Čovek to nikad nije radio, jasne garancije je dobio da će mu biti "otvoren autoput" da postane "heroj"... 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...