Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

 

Reklo bi se po ovom razrešenju, da nam je Nnoko i nakon svega otcepio cifru dok ne dobije nešto približno sa strane a upravu da evo još jednom nabiem za ovakav ugovor sa igračem koji je bio odjavljen iz profi košarke.

Pretpostavljam da je tražio over 500K...znači para nemamo i da se šutamo u dupe ako potpišemo na po jednu sezonu krštenog centra i ''drži-vodu'' beka za neki total od 700K.

Verovatno ništa ni od Jovića jer teško da smo ispustili Nnoka dan pred okupljanje tima iz bilo kog drugog razloga sem prevelike cene da bi sada doveli i trećeg pleja.

Sreća pa slobodnih EL centara u ovom trenutku ima na tržištu koliko i patuljastih albino jednoroga. 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sta reci sem finansijsko stanje, raspad sistema.. jeste da to od starta i znamo, al opet nista lakse ne bude nakon ovakvih dogadjaja..

centarska ponuda je i onako ocajna, a mi ni nnoka nismo zadrzali, pa kako onda ocekivati da se dovede neko bolji.. 🙄

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n4l1m said:

sta reci sem finansijsko stanje, raspad sistema.. jeste da to od starta i znamo, al opet nista lakse ne bude nakon ovakvih dogadjaja..

centarska ponuda je i onako ocajna, a mi ni nnoka nismo zadrzali, pa kako onda ocekivati da se dovede neko bolji.. 🙄

A što odmah raspad sistema,daleko bilo da   nam  zavisi od nekog Noka ili bilo kog igrača. 

Sigurno da Čović i Radonjić nisu bez nekog rezervnog plana pa da nam sve zavisi od Noka kao da je Vučević

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Situcija na evropskom trzistu nije bas obecavajuca a znajuci Radonju gledacemo samo centre sa evro iskustvom. 

 

1. Tobey - mozda i bolja opcija od Nnoka ali vjerovatno nerealan

2. Black - da je zdrav takodje bi bio bolja opcija od Nnoka ali nakon povrede nisam siguran na kom nivou moze odigrati

3. Reed - nemam neko jasno misljenje o njemu, djeluje dosta nestabilno 

4. Monroe - iako moze 30 koseva da metne svakome odbran i voljni momenat su jako upitni

5. Petrusev - velike su sanse da ce morati jos bar godinu u Evropi da provede ali ako ga zeli KKP mi smo tu nemocni

 

Na kraju mozda bude neko sesti ili Radonja iznenadi sa mackom u dzaku iz SAD

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, mene strasno brine i pozicija 1, Volters i Ivanovic? Ako je to nesto sa cime cemo da se posibamo u El i protiv ovakvog Partizana onda je to meni prazan burek. Ko je nama na centarskoj poziciji sad? Samo Kuz, ili gresim? Noko bi bio idealan sa Dzonijem i Jovicem, a Jovica nigde, pritom i Noka nigde i zvanicno. Kalina je ludji od svih nas cini se, ne obecava ovo za sada. Ne vidim koga da vijamo na 5, jel ima neko listu slobodnih petica u El ili nesto zanimljivo po Americi? 

 

Sad videh @sector a. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

Situcija na evropskom trzistu nije bas obecavajuca a znajuci Radonju gledacemo samo centre sa evro iskustvom. 

 

1. Tobey - mozda i bolja opcija od Nnoka ali vjerovatno nerealan

2. Black - da je zdrav takodje bi bio bolja opcija od Nnoka ali nakon povrede nisam siguran na kom nivou moze odigrati

3. Reed - nemam neko jasno misljenje o njemu, djeluje dosta nestabilno 

4. Monroe - iako moze 30 koseva da metne svakome odbran i voljni momenat su jako upitni

5. Petrusev - velike su sanse da ce morati jos bar godinu u Evropi da provede ali ako ga zeli KKP mi smo tu nemocni

 

Na kraju mozda bude neko sesti ili Radonja iznenadi sa mackom u dzaku iz SAD

1.Tobi ima ugovor sa Valensijom i ako ima mozda tu opciju za EL on tamo ima jako lepu platu plus ku je cena skočila posle OI

2.Blejka trazi i Efes i jos par ekipa plus msms da bi on u nba tako da nzm kolikoi sta mi imamo tu da ponudimo.

3.Reed vrv i najrealni koga mozemo da platimo i eovedeno ali sve samo ne igrac kakvog bas gotivi DR pogotovo defanzivno.

4.Monroa bi DR uzeo vrv odmah da ne traži ogromne pare a isto tako je imao odredjenih mana defanzivno jos u Bajernu

5.Mogu da traze grobari Petruseva koliko god ukoliko Fila i Misko se dogovore da ovaj mora da odigra god dana u EL negde ,ali i on je ogroman upitnik pogotovo za nas i prvog centra.

 

Djavolski ce biti tesko naći centra ,nisam zeleo da se ovo desi sa Nokom iskeno,ali takodje ocekujem da ce se to uskoro resavati jer na tu mnogo cekanja,posto beka bec cekamo kao i Jovića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sa ovog sectorovog spiska svakako reed deluje najrealnije. nesto nisam ubedjen da mozemo da nadjemo boljeg igraca za "te" pare. ne znam koje pare imamo, ali cenim ispod 500k.

kkp je malo poremetio ovdasnje trziste i nacin kako sagledavamo platezne sposobnosti nasih klubova. da oni nisu platili pantera i lideja preko milion, mi se sad ne bi toliko sekirali sto nismo zadrzali noka.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Pero said:

 

Ako moze jedan Cameron Oliver za poneti 🙂

zaboravio si da je radonja trener?

2 minutes ago, thelosttribe said:

Zar nije kum slikom vina white & black najavio 2 igrača? Verovatno nam je centar taj crnac pošto je vanilica već došao.

 

Jedino ako nije mislio došo mrtvi belac na poziciji crnca.. 

nije ni kum vise sto je bio

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Maverick88 said:

3.Reed vrv i najrealni koga mozemo da platimo i eovedeno ali sve samo ne igrac kakvog bas gotivi DR pogotovo defanzivno.

 

Reed ako je negde dobar, to je defanzivno. 

Sut slab, bacanja 50%. U napadu zna da hvata Alley oop i da skace. Defanzivno odlican. Ne znam da li je po Radonjicevom ukusu ali decko zna difens.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...