Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 hour ago, Placebo Lone star said:

https://www.instagram.com/p/CSaBFzMM2fq/?utm_medium=copy_link

Tarifni Blek pregovara sa nama...bićemo grobari,Blek za Vajta...😂😂😂😂

 

I još jedan WTF. Noko i Blek otprilike isto koštaju, s tim što je Nokov BBIQ barem za klasu veći.

 

Čemu ovo izmišljanje tople vode?

 

1 hour ago, Kankkunen said:

Taj je naš :classic_smile: samo da ne omanemo sa bekom, to me pomalo plaši :smiley13:

Nego, da te pitam jedno pitanje ... Noris Kol ili Volters, šta bi odabrao.

 

Nijednog.

 

Kad bi me već klali, pa moram da biram, Kola. I to ne zbog košarkaških kvaliteta već jer ima herca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

I još jedan WTF. Noko i Blek otprilike isto koštaju, s tim što je Nokov BBIQ barem za klasu veći.

 

Čemu ovo izmišljanje tople vode?

 

Ne znam ko su ovi i koliko su relevantni, ali napisali su NE PREGOVARA

 

 

czv tacka vesti donja crta tri svakako deluje kao ozbiljan izvor informacija. ja im verujem.

Edited by threepwood
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, threepwood said:

 

Ne znam ko su ovi i koliko su relevantni, ali napisali su NE PREGOVARA

 

 

czv tacka vesti donja crta tri svakako deluje kao ozbiljan izvor informacija. ja im verujem.

 

Ja samo ne znam kako ljudi uopste i naidju na ove stranice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Laki21 said:

Nijednog.

 

Kad bi me već klali, pa moram da biram, Kola. I to ne zbog košarkaških kvaliteta već jer ima herca.

Pošto su propale neke opcije, spala knjiga na dva slova ... taj rad. Trener je rekao svoje i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Albino Voltersa nosaju po reketu, a on u dosadašnjoj evropskoj karijeri 59.1% realizacije oko koša + gospodskih 51.0% iz floutera... Poređenja radi, Volden je prošle sezone imao 46.7% oko koša i 37.5% iz floutera, al' on je crnac i ima dredove... Noris Kol je isto crnac, doduše nema dredove, al' ima krvavi zubi i sa sve njima je prošle sezone dobacio do 50.0% oko koša i 44.7% iz floutera.

 

 

 

  • Like 23
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi kad zatrebaju muda tu su Džoni, Dobrić , Kalina...

Volters je plej koji nit smrdi nit miriše, neće imati epske utakmice niti epske raspade. Po meri našeg kluba i budžeta. 

Poenta je da tim bude bolji od prostog zbira delova u šta nadam se svi verujemo dok je Radonjić trener.

 

Što se tiče F8 sportski je nadati se, ali je to ozbiljno fantaziranje.Real, Barsa, Armani, Makabi, CSKA, Zenit, Efes, Fener . Znači treba neki od ovih 5-6 puta bogatijih klubova da kiksne što se događa svake godine i da mi onda budemo bolji od duplo bogatijih Pao, Oly, Baskonija itd. 

 

Ja očekujem da budemo relevantni u svakoj utakmici, da dobijemo dobar broj domaćih tekmi pa dokle nas to dovede. Za sada sam zadovoljan pojačanjima. Ako centar i bek budu u skladu sa najavama mislim da ćemo svi voleti ovaj tim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

Ako nam je posle toliko godina u EL plasman u top8 fantaziranje, onda je najbolje da smo predali onaj 5i mec u plej ofu. Najjace sto je direktor kluba i prosle godine fantazirao. 

Ovo ti je kao da si rekao da Aston vila ne treba da igra PL ako se ne bori za plasman u LŠ.

 

Za klub bez ozbiljnog jasnog i predvidivog sistema finansiranja, sa najmanjim budžetom, za klub koji nema garancije da će to takmičenje igrati i sledeće godine, te trenerom koji tek formira ekipu po svom ukusu meni to liči na epski uspeh, čudo.

 

Dakle izuzev trenera što nije mala stavka mi nemamo nikakve temelje na kojima bi gradili. Ovako sa Radonjićem možemo da sanjamo to čudo, ali to onda treba tako i nazvati i tako tretirati i eventualno sačekati koju godinu

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kankkunen said:

Imaš kompletan stručni štab, GM Sunturlić, SD Bagzi, TM Neša Ilić ... i svi ostali sa predsednikom na čelu. Posle izbora možda dobijemo novog predsednika,

a možda ostane i stari ... Ristović već odavno radi u Oktagonu kao menadžer.

I šta konkretno rade pomenuti? 
 

Znam gde je Ristovic, a ništa više nije završavao posao ni dok je bio u klubu, osim sto je kažem palio grejalice po tviterima.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki21 said:

Nejt je otprilike poslednji plej iznad nivoa Fiba lige šampiona koji nam je trebao.

 

Jack of all trades, master of none.

 

Nejt je igrač za prebogate klubove u kojima će biti treći plej i levo smetalo, i da ne ode baš sve u kurac kad uđe u igru.

 

Kad je tvrdo, ne postoji na terenu i to je sve što o njemu treba znati.

 

Jeziv promašaj i indicija ka čemu se krećemo.

Laki još nije oprostio Nejtu sto nije potrčao nazad na kontru protivnika (jbga ne mogu da se setim koji tacno protivnik) :classic_biggrin:

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma mraci bezveze, ne dopada mu se igrac pa davi masu svojim misljenjem.. Kapiram da nismo Real ili Barsa da dovodimo skupe igrace, ali Volters je ono sto mozemo da platimo. Verovatno da je on bio backup opcija ako glavne propadnu, sto se i desilo. Pocetak priprema je blizu, nije se moglo cekati vise sa plejom... Da li je moglo bolje? Ne znamo. 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...