Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

3 minutes ago, mmajstor said:

 

Mislis znajuci Zvezdu? 

 

Ima li sezone da se nismo doselektovali... mozda ta poslednja 2016e

To svakako ali nijedna ekipa DR nije imala lidera vec je hemija dobijala,pa cak i taj Miler je proradio mizda upravo zbog te timske hemije i duha koji je bio te godine.Posto nikada vise nije ponovio iste brojke u karijeri 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

 

Malaga it is.

 

Pa vidi, imao je 11 ppg u Evroligi u 19/20 sezoni. Uzimao je 8 šuteva iz igre po meču. U retkim situacijama kada je imap dvocifren broj šuteva, dešavale su se partije tipa 26 poena Efesu, 28 poena CSKA itd.

 

I stvarno misliš da ne može da ima recimo 16-17 poena po meču, sa većom minutažom i slobodom u igri? Ja mislim da može, lagano.

Pa moze u teoriji, ali u praksi tesko. Nece on dobiti previse odresene ruke i dosta oscilira u sutu..nesto i puno bacanja ne uzima..eto nek bude Malaga i da budes u pravu, ali mislim da nema bas kapacitet za to.. al bumo videli..zacudio bih se..taj range oko 12poena vidim kao neki maksimum. Svidja se i meni, al svidjao mi se i Tompson iz Bamberga 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Bek je dogovoren, a ne centar, potvrdili na rsb. Ali ime nece da kazu pre zvanicne objave na sajtu.

 

Treba nam bolji igrac od Holinsa, nadam se da nije on.

Dok ne potpiše niko nije siguran, nadajmo se dolasku nekog kvalitetnog

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fradler said:

Bek je dogovoren, a ne centar, potvrdili na rsb. Ali ime nece da kazu pre zvanicne objave na sajtu.

 

Treba nam bolji igrac od Holinsa, nadam se da nije on.

 

Znači prvo klub da objavi pa će oni reći ime? :smiley33:

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Johnny Štulić said:

Sprdam se ljudi. Sada ce po twitteru da pisu i o Mozliju...

Mada vidim da dobija korpu od Obradovica tako da me nista ne bi zacudilo.

Paige i Mozli i pali se masina.

I Kecmana su najurili iz strucnog staba, cini mi se. Ocemo i njega na mesto pomocnika, koliko da isisava ekipi volju za zivotom velikomucenickim izrazom na licu dok stoji pored aut linije?

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Casaubon said:

I Kecmana su najurili iz strucnog staba, cini mi se. Ocemo i njega na mesto pomocnika, koliko da isisava ekipi volju za zivotom velikomucenickim izrazom na licu dok stoji pored aut linije?

Pa dobro i mi smo katovali Karaicica, razmena dobara.

 

Edited by Johnny Štulić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozlija treba uzeti, ako se moze.

 

To tako nekako uvek biva, igrac koji se otera jer je povredjen, sledecu sezonu pokida.

 

Setimo se Robertsa. Kod nas bio krsolomija (ovo mislim povredjen) kad je najvise bio potreban, kod njih zdrav kao dren.

 

Mozli i F4 iza ugla 😄

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...