Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 hour ago, Kole91 said:

Mislim da trenutno ni kumu nije jasno sta se desava u kkcz 😂

 

desava se standardni radonja prelazni rok, gde se ta najvaznija pojacanja vagaju, tri put mere jednom seku, ceka se, secira, mnogo je nepoverenja prema nepoznatim igracima, ne zele se veterani i oni koji bi cascavali prisustvom, ne zelimo macke u dzaku i ispusene mustikle...itd. potpuno suprotno od milan tomic prelaznog roka ili celava prevara prelaznog roka gde se kupovalo sakom i kapom i ekipa formirala vec sredinom jula. znamo kako je to izgledalo kada je pocela sezona. tako da opusteno, sve je pod kontrolom 🙂

Edited by Haggard
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Haggard said:

 

desava se standardni radonja prelazni rok, gde se ta najvaznija pojacanja vagaju, tri put mere jednom seku, ceka se, secira, mnogo je nepoverenja prema nepoznatim igracima, ne zele se veterani i oni koji bi cascavali prisustvom, ne zelimo macke u dzaku i ispusene mustikle...itd. potpuno suprotno od milan tomic prelaznog roka ili celava prevara prelaznog roka gde se kupovalo sakom i kapom i ekipa formirala vec sredinom jula. znamo kako je to izgledalo kada je pocela sezona. tako da opusteno, sve je pod kontrolom 🙂

Sve stoji, samo ja ne pamtim da smo usli u avgust bez tri krucijalna pojacanja, pa cak i sa Radonjom 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Inbox said:

Poenta komunikacije je bila vezana za godine zivota, a ne kvalitet.  Igraci igraju i u poznijim godinama, a ako vode racuna o ishrani, odmoru, treningu, mogu da traju. Ne kazem da je Pefi taj slucaj, ali ipak traje vec dugo (krenuo je poprilicno rano da igra na visokom nivou). Meni se vise svidja Jovke, ali bi i Pefi bio OK za KKCZ. 

Pa poenta i jeste da ce ekstra kvalitet cak i u godinama biti pozeljan i placen, a klasa ili dve drasticno gube na vrednosti i pozeljnosti. Nije svakako isto imati De koloa i Markovica u 33 godini, kao sto nije bilo isto imati ih ni pre tri ili cetri godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kada bi ovo bilo standardno leto za naš KK ( mislim na to da Partizan nema ubedljivo najveći budžet u ExYu košarci ikad), ja bi lično bio prezadovoljan dolaskom Arona Vajta, Nikole Ivanovića(koga želim zadnje 4 godine) i Nikole Kalinića(koji je top El pojačanje koje niko nije očekivao) . Ne da bi bio zadovoljan nego PREZADOVOLJAN! Naročito ako znam da ćemo dovesti sigurno prve opcije na 1,2 i 5. Plus produžetak sa Dobrićem, i tu neki Luka Mitrović koji ako ništa drugo bar odlično poznaje sistem i biće dobar za svlačionicu. Hoću da kažem da se odmah vidi pečat DR i suguran sam da će izabrati najbolje moguće opcije za ove 3 pozicije preostale. Pustimo mi KKP. Mi igramo El i to 34 meča. Mene zanima da tu pokidamo i budemo što bolji. A Aba liga? Pa ona će se odlučivati tek tamo u Aprilu. Kako god da bude, mi u regularnom delu ABA lige nećemo imati više od 3 poraza. Najbitniji mečevi protiv Partizana nas čekaju dakle tek u Aprilu. A u EL već u oktobru. 

 

Edited by StiviKivi
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

E još nešto sam hteo.. 

Ako bi neko od uglednijih hteo da me udostoji odgovora.. 

El ovde roka nekadašnji Fender, kasnije Tamburinjo ako se ne varam, mislim da je ista osoba? 

 

I drugo.. Pre nekoliko god postojao je neki Bogi ili tako nešto na B 🙂

Koji je imao jako dobre info i prednjačio je sa Dabom tih godina. 

Da li isti roka još uvek negde sada? 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Knipex said:

Odgovor na prvo pitanje je Da.

 

Odgovor na drugo pitanje je isto Da uz dodatak da sad roka samo uz pelene :lol_2: Nema ga od kad je dobio dete i žena preuzela stvari u svoje ruke.

A onaj Red white ili ti RWD, sta je sa njim? 😃

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Odgovor na prvo pitanje je Da.

 

Odgovor na drugo pitanje je isto Da uz dodatak da sad roka samo uz pelene :lol_2: Nema ga od kad je dobio dete i žena preuzela stvari u svoje ruke.

 

Cak je najavio Radonju godinu dana ranije 😄

Link to comment
Share on other sites

Sta je ovo? Kucamo na vrata zaboravljenih asova?

Brate lezim u krevetu, mrtav bolestan. Kosti me bole. Ne mogu da gledam, oci mi suze...nema sanse da dodjem veceras. Odlozicemo za neki drugi put. Izvini, nacices nekog za veceras. Cujemo se.

 

Vidimo se nekiada! U ovoj emisiji sigurno...

A cujemo se jos manje...

Uz moju zelju da sto pre ozdravi.

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, realno *w said:

Ma Jović je dosta bolji igrač, opasniji po koš. Kod njega je samo upitno zdravlje, dok se Pefi poprilično stabilizovao po tom pitanjum u zadnjih par godina.

 

Pa da je Jovic zdrav, a Markovic mladji mi bi mogli samo da gledamo u njihovom pravcu i uzdisemo jer nam svakako ne bi bili dostupni.

 

Ne znam, secam se prosle sezone i "fenomenalnog" odabira plejmejkera, ne bih i sada da gledam dva Amerikanca koji ne mogu da razigraju nikoga i na 1 i na 2. Na 2 svakako treba dovesti trpaca, ali na 1 samo iskusnog pleja sa slabijom fizikom/sutem, ali izuzetnim pregledom igre.

 

Jovic/Ivanovic -stranac/Dobric/Davidovac ili Markovic/Ivanovic - stranac/Dobric/Davidovac bi bile bombone od spoljne linije, ali izgleda da nista od toga. :ajme:

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Čestitke Joviću...da mu je Tadija živ i zdrav i veliki poraso jedno dva metra.

 

 

Ne znam odakle vam ideja da mu se rodio sin, kad je ocigledno da mu je dosao Tadija Dragicevic u goste. Plus se iza vidi kuća, a zna se koga su u nasem klubu oslovljavali sa "Gde si, kućo?".

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Knipex said:

Crni, sve najbolje brate i da brzo ozdraviš. Po ovom postu bi se reklo da je ozbiljan problem u pitanju :classic_biggrin:

Eh, ovo je kultni uvod jos kultnije nekad eminentne emisije na jos eminentnijem programu, sa najeminentnijim gostima, na zalost jeden nas je napustio pre par dana.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...