Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 minutes ago, Ridji said:


Bas malopre i jesam i nisam dobio informaciju. Posto sada isti izvor nece nista da kaze na temu Jovic u Zvezdi znaci Stefan jos razmislja i tek treba da odluci. 

Nije Stefan vise toliko izvestan,cak sam cuo da je odbijena nqsa ponuda a da mu Raskovic koji je inace kum Zoca a uu jako losim odnosima sa Covicem intezivno trazi bolji angazman.Ali videcemo sta ce se desiti prelazni rok je ziva stvar.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, propolis said:

@Chaos Is Me šteta sto nisi gledao Lazarevica ove sezone. Odlican je bio, mozda nije igrac kome ces da das loptu i da uzme da kreira,ali zato sve poseduje sve ostale košarkaške elemente. Odlicno cita situacije na terenu i uvek je na pravom mestu bilo da je napad ili odbrana u pitanju. Popravio je i šut za tri sto je takodje pozitivno,a u svakom slucaju igrac koji je dosta napredovao i verujem da ce mu rad sa Radonjom sigurno pomoci da bude jos bolji cak bih rekao da je Radonjin tip igaraca 100%.

Iskreno verujem da je ce za koju godinu biti igrac na kojeg mozemo da racunamo.

 

Super ako je tako, mada ne verujem da će on u predstojećoj sezoni imati neku ulogu, više da ga pripreme za legitimnog Lazićevog naslednika za ubuduće, a videli smo da kad je stani pani Lazić još uvek radi posao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Maverick88 said:

Nije Stefan vise toliko izvestan,cak sam cuo da je odbijena nqsa ponuda a da mu Raskovic koji je inace kum Zoca a uu jako losim odnosima sa Covicem intezivno trazi bolji angazman.Ali videcemo sta ce se desiti prelazni rok je ziva stvar.

Raskovic-Zoc-Jovic --->Atina i PAO.
 

Sve vise mi se cini da se sve sprema za taj scenario.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mili said:

Raskovic-Zoc-Jovic --->Atina i PAO.
 

Sve vise mi se cini da se sve sprema za taj scenario.

Ja sam ocekivao da stefan vec ovih dana bude ozvanicen ali sve ovo sto se desava i o cemu se prica mi vuce na tu neku pricu,da ce Raskovic uraditi sve da ga odvuce od povratka u Zvezdu.Nzm videcemo sta ce se izdesavati u narednih par dana.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Samo Jović odlučuje gde će da igra, niko drugi.

Ako mu Raskovic nadje duplo vise para u nekom timu naravno da ce da se odluci za taj tim,to je logicno.A u danasnjoj kosarci na zalost menadzeri imaju mnogo vece uloge nesto sto neki misle.Niko nece da ti kaze ti ne mozes da ides u Zvezdu,ali ce ti reci sacekaj jos malo nacicu ti ja duplo jaci ugovor .Jovic ima 30 gdina hronicnu povredu ledja,koliko mu je ostalo ozbiljne kosarke pitanje je mozda godina dve tri,svaki dinar vise koji moze da izvuce vrv ce i privhatiti tako da.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Placebo Lone star said:

In your room

 meni njihov najači album 'Violator' , pjesma everything counts ( naročita ona koncertna izvedba u Passadeni sa 101 albuma) , bio 2013 u ZG na njihovom koncertu, nezaboravno. Šteta da ih je Alan Wilder prerano napustio. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Opet problemi u najavi. Jovic sigurno nece kod nas. Znaci ostaje problem prvog pleja. Sa Lukinim potpisom samo punimo broj visokih. I tu je veliki problem. Bez cetvorke koja moze da pripali sa distance, znatno nam se smanjuje sirina u napadu. Sto je najgore, ne vidim ko je tu jos cetvorka osim Luke (Ako ode MJK, Duop a Simon e penzionise). Pa i Simon onakav kakav je vise je lazna cetvorka. Ostaje mogucnost da DD predje na 4. U tom slucaju fale nam i trojke a ni cetvorke nam nisu popunjene. Po aktuelnom rosteru samo je 2 popunjena. A ako nam i Noko ode, ode sve u picku materinu! U tom slucaju trazimo i prvog pleja, drugu trojku ( ako kobra bude igrao prvu), prvu cetvorku i peticu. Otklen novci? Pitam ja vas. Uzgred trazio bih i treceg pleja jer me Uskokovic nije odusevio. Doduse tu je Lazarevic. Sta reci a ne zaplakati. Nemamo floor generala, sigurnog sutera, cetvorku sa dalekomenom artiljerijom i prvog centra (ako ode Noko). Eto udari mi ova vrucina u glavu pa sam pricu poceo da vrtim u krug, prastajte. Jedino mi ostaje da se molim za Radonju jer je za sada jedino mesto trenera pokriveno na najbolji nacin.

Link to comment
Share on other sites

da me se obikolite više sNnoka...

ako nakon svega ode kod Winkija da ga nabiem baš...

 

poslednji igrač koji je bio u usponu karijere a ipak nas ispoštovao još jednu sezonu,

čak i nakon ,,Od sumraka do svitanja'' u Morači...je Billy ljubiga-brat Beron.

Link to comment
Share on other sites

Nama trebaju 2 beka jer Walden vjerovatno ide. Uz pleja i startnu cetvorku to su jos 4 nova igraca. Ako ode Nnoko treba i startna 5 a po meni i novi bek ap centar bi valjao. 

 

Sve u svemu ceka nas dosta novih igraca. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pantelija said:

Opet problemi u najavi. Jovic sigurno nece kod nas. Znaci ostaje problem prvog pleja. Sa Lukinim potpisom samo punimo broj visokih. I tu je veliki problem. Bez cetvorke koja moze da pripali sa distance, znatno nam se smanjuje sirina u napadu. Sto je najgore, ne vidim ko je tu jos cetvorka osim Luke (Ako ode MJK, Duop a Simon e penzionise). Pa i Simon onakav kakav je vise je lazna cetvorka. Ostaje mogucnost da DD predje na 4. U tom slucaju fale nam i trojke a ni cetvorke nam nisu popunjene. Po aktuelnom rosteru samo je 2 popunjena. A ako nam i Noko ode, ode sve u picku materinu! U tom slucaju trazimo i prvog pleja, drugu trojku ( ako kobra bude igrao prvu), prvu cetvorku i peticu. Otklen novci? Pitam ja vas. Uzgred trazio bih i treceg pleja jer me Uskokovic nije odusevio. Doduse tu je Lazarevic. Sta reci a ne zaplakati. Nemamo floor generala, sigurnog sutera, cetvorku sa dalekomenom artiljerijom i prvog centra (ako ode Noko). Eto udari mi ova vrucina u glavu pa sam pricu poceo da vrtim u krug, prastajte. Jedino mi ostaje da se molim za Radonju jer je za sada jedino mesto trenera pokriveno na najbolji nacin.

A vec je 21 jun a mi nemamo roster. Uzas.

Simon ipak nece u penziju 🙂
Jedan problem manje sto se tice kupovine. 
Na 4 ci smo puni. 

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ce da kaze da nema ponudu jer mu je tako receno,pa on je nema vec 4 godine od nas,a svako leto smo mu poslali po minimum jednu ponudu.Kao i sto ne pominje da je trenirao u Pioniru sa nama i Lukmanom pre svega desetak dana.Pricao sa DR i nacelno se dogovorili o svemu,ali na zalost Raskovic mu malo stopirao to sve.Zajebite ove price koje igraci moraju da pricaju za javnost,stvarnost je malo drugacija

3 minutes ago, n4l1m said:

i na osnovu cega su onda oni idoti sa rsb-a, zakljucili da je zavrsen? ko majmuni, zeljni paznje.. bitno napisati, pa makar i lupali za sve pare..

Tako sto mu je Raskovic naredio da ovo prica sve dok mu ne nafje angazman,uvek je nejlakse reci niko me nije ni zvao zar ne?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

A vec je 21 jun a mi nemamo roster. Uzas.

Simon ipak nece u penziju 🙂
Jedan problem manje sto se tice kupovine. 
Na 4 ci smo puni. 

Mogao si to nekako izokola da nam saopštiš ... ovako, s´neba pa u rebra :smiley13:

  • Like 6
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Naravno da ce da kaze da nema ponudu jer mu je tako receno,pa on je nema vec 4 godine od nas,a svako leto smo mu poslali po minimum jednu ponudu.Kao i sto ne pominje da je trenirao u Pioniru sa nama i Lukmanom pre svega desetak dana.Pricao sa DR i nacelno se dogovorili o svemu,ali na zalost Raskovic mu malo stopirao to sve.Zajebite ove price koje igraci moraju da pricaju za javnost,stvarnost je malo drugacija

Tako sto mu je Raskovic naredio da ovo prica sve dok mu ne nafje angazman,uvek je nejlakse reci niko me nije ni zvao zar ne?

opet kaem, na osnovu cega rsb daje vest kao da je 100% zavrsen?

ako uzmemo da je tacno da su ra i on imali razgovor, i da je dobio ponudu od zvezde(koja doduse nije bila prohvacena), to svakako nije ni izbliza dovoljno da se objavljuje kako ce on potpisati za zvezdu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, n4l1m said:

opet kaem, na osnovu cega rsb daje vest kao da je 100% zavrsen?

ako uzmemo da je tacno da su ra i on imali razgovor, i da je dobio ponudu od zvezde(koja doduse nije bila prohvacena), to svakako nije ni izbliza dovoljno da se objavljuje kako ce on potpisati za zvezdu.

To ces morati da pitas njih,nije prvi put da to rade,koliko znam objavljivali su i za Prijovica i Kolarova,Pengosa itd.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Šarac said:

A vec je 21 jun a mi nemamo roster. Uzas.

Simon ipak nece u penziju 🙂
Jedan problem manje sto se tice kupovine. 
Na 4 ci smo puni. 

ni obraza ni srama, jasno je od starta bilo da je to stav uprave(tm), al je on sam onom slikom na instagramu, najavio da od toga nema nista..

isplatiti ga ko da igra, i u tri lepe sa njim

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Maverick88 said:

To ces morati da pitas njih,nije prvi put da to rade,koliko znam objavljivali su i za Prijovica i Kolarova,Pengosa itd.

ne da mi se da pravim nalog, samo da bi bio banovan nakon jednog post.

poanta je da ne mogu da verujem da su toliki debili, da ne mogu da naprave razliku izmedju situacije kad je stavljen potpis(ivanovic, mitrovic), pa onda kao objavis pola sata, sat ranije od oficijalnog sajta, al ove sprdacine, da se i za igraci sa kojima se pricalo objavljuje da je gotovo stvar, nidje veze, cak je i kontraproduktivno..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma RSB jednostavno gore od želje da prvi nešto jave, da pokažu da imaju najbolje info iz kluba, pa je onda neizbježno da se provale povremeno.

 

Sad se vade kako nisu rekli da je završen Jović, a objavili onu sliku sa "dobrodošao kući".

 

Za Avramovića su se bar na vrijeme ugrizli za jezik.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...