Jump to content

Miami 2021.


Boxy

Recommended Posts

Exclusive: Tsitsipas père et fils fined for breaking Miami bubble

 

Open Court was reliably told Thursday that Stefanos Tsitsipas and his father Apostolos broke the bubble during the Miami Open, and were fined.

We reached out to the ATP and to Tsitsipas’s agent for comment on this.

An ATP spokesperson got back to us Friday:

“Following a breach of COVID-19 protocols in Miami, ATP can confirm that Stefanos Tsitsipas has incurred a fine of $7,500.”

We’ve also heard chatter that a group of players was busted breaking the bubble to … make a trip to Whole Foods. There may well be more.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, wwww said:

Pa ona tako rekla, nisam ja to izmislila.

 

Ali ona nije bezala, tako da jeste uticalo mentalno ali ne utice na to da beze iz bubble-a.

Beze zato sto su neodgovorni, a ne ato sto su bili u karantinu u Australiji.

 

@We lose every week

I meni, ali samo preko kompa kad gledam, na TVu mi je ok

Link to comment
Share on other sites

Bravo, mali!

Auuu kakav je meč odigrao, bila sam ubeđena da će ga Agut dobiti na fizikalije. Ne znam odakle mu snaga kad pogledam one tanke ručice i nožice :classic_biggrin:

Žao mi ipak Bautiste, nikad neće imati bolju priliku za mastsrs titulu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zilav je :classic_biggrin:

Skoro svaki njegov mec sam gledala, imao je takve termine, protiv Hacanova je jedva stajao ali nije odustajao, juce je Bublika preokrenuo u oba seta i danas ovakav mec.

 

U odlicnom je drustvu

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, McLeod said:

Trebalo je da ga hvalim ali nije mi simpatican jbg. Ne radi ako nije iskreno.

Bolje da priznas da si los u procenama :classic_rolleyes:

Siner je zilavi gorstak, jaka volja i bistar um su ono sto njegovu igru cini posebnom. 

U finalu ocekujem okrsaj zlatokosoh momaka i pobedu Sinera. 

Link to comment
Share on other sites

Nigde nisam rekao da je los, odlican je, samo ga nikada nisam hvalio jer mi se ne dopada preterano kako igra.

 

Igra industrijski tenis, ali bar izgleda da se nece razviti u Mareja nego da ce biti mnogo bolji.

 

Mozda cak bude i neka fuzija Djokovica i Berdiha.

 

Svakako je favorit protiv koga god bude igrao u finalu ovde.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Quote

Bautista Agut on #Sinner: "This kid has something special, especially in the key moments... His mental strength is amazing. He has a bright future."

Ma nema pojma Bautista, evo pravog opisa Sinerove igre :smiley2:

 

8 hours ago, McLeod said:

Igra industrijski tenis... 

Siner nema nikakve veze sa Berdihom i Marejem. Decko ima glavu i koristi je tokom meca, menja taktiku u skladu sa situacijom na terenu, ne histerise na boks i sudije kad kola krenu nizbrdo nego razmislja kako da ih sam zaustavi. Zreo i samouveren. Igra pod pritiskom kao da je Djokovic. Ako je to indrustijski tenis onda ja ne znam sta se pod tim podrazumeva. 

Postavila sam jednom intervju, malo duzi sa njim i Pijatijem na italijanskom doduse gde prica toliko mudro i zrelo o svemu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, alcesta said:

Hurkač i Siner u finalu Majamija :Hail:

Kolika li je kvota bila pre turnira za ovo finale i za pobednika nekog od njih dvojice :smiley5:

 

Na Sinerovu titulu i nije bila prevelika, na Hurkacevu je bila trocifrena a na ovo finale ne znam da li je igde postojala, ali ako jeste verovatno bi bila negde oko 1.000 ili cak i jace.

Link to comment
Share on other sites

Preteruješ, kvota hiljadu je otprilike da će vanzemaljci u toku godine sleteti na travnjak pored Bele Kuće i oteti američkog predsednika.  

 

Ne sviđa mi se Sinner. Mislim da je prehajpovan, baš kao što je Saša bio prehajpovan svojevremeno. Biće dobar dok leti ovako pomalo ispod radara. Čim se uzdigne malo više i uleti u svetla, srušiće ga protivavionska, baš kao i Sašu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milica said:

Ma nema pojma Bautista, evo pravog opisa Sinerove igre :smiley2:

 

Siner nema nikakve veze sa Berdihom i Marejem. Decko ima glavu i koristi je tokom meca, menja taktiku u skladu sa situacijom na terenu, ne histerise na boks i sudije kad kola krenu nizbrdo nego razmislja kako da ih sam zaustavi. Zreo i samouveren. Igra pod pritiskom kao da je Djokovic. Ako je to indrustijski tenis onda ja ne znam sta se pod tim podrazumeva. 

Postavila sam jednom intervju, malo duzi sa njim i Pijatijem na italijanskom doduse gde prica toliko mudro i zrelo o svemu. 

Ovo sto sam napisao o njemu nema veze s tim da li ima ili nema mentalnu snagu vec sa stilom koji forsira sa osnovne linije i tehnikom udaraca.

Link to comment
Share on other sites



Preteruješ, kvota hiljadu je otprilike da će vanzemaljci u toku godine sleteti na travnjak pored Bele Kuće i oteti američkog predsednika.  
 
Ne sviđa mi se Sinner. Mislim da je prehajpovan, baš kao što je Saša bio prehajpovan svojevremeno. Biće dobar dok leti ovako pomalo ispod radara. Čim se uzdigne malo više i uleti u svetla, srušiće ga protivavionska, baš kao i Sašu. 


Mislim da je mentalno neuporedivo jaci od Zvereva i da nece tako lako da padne.
A ja uvek navijam za klince dok su klinci, pitanje je da li cu da navijam za njega za par godina jer mu je stil pomalo i dosadan, standardno peglanje sa osnovne.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...