Jump to content

Miami 2021.


Boxy

Recommended Posts

48 minutes ago, Boxy said:

:classic_huh:

 

 

 

https://opencourt.ca/2021/03/24/vasek-pospisil-loses-his-cool-on-court-rips-atp-chairman/

 

Quote

Pospisil has a point – they went after him

 

As upset as Pospisil clearly was, it wasn’t as though there was nothing to his story.

According to a reliable source, we’re told that in front of a large group of players who showed up for the players’ meeting, Gaudenzi and company really went after him.

They called him things like “ignorant”, “uneducated” – lovely stuff like that.

We’re told that he was in tears. And that even just before he took the court today to play his match, he was still shaken up.

 

No doubt more to come

 

As this is posted, Pospisil is still in the match against McDonald, although he has mumbled about a lack of focus.

No kidding.

In fact, he won the second set.

What we heard late last night was that there was a player vote – or at least a strong discussion – about not playing the Miami Open at all.

It’s now clear that, in the absence of Novak Djokovic, Pospisil was leading this discussion.

It must have been a pretty steamy room.

 

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Tsitsipas je pominjao posle finala Akapulka.

A Zverev je takodje bio vrlo glasan o nezadovoljstvu igraca (da njih niko zivi ne pita za misljenje i kako je njima).

Shapovalov je takodje govorio o problemima s kojima se susrecu igraci iduci od jednog balona do drugog.

 

 

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

To sto su im problem smanjeni nagradni fondovi, to mogu da shvatim jer oni imaju iste, a mozda i vece troskove, a priliv novca je manji.

Ali to sto se bune protiv bubble-a, to je vec razmazenost i apsolutno ne shvataju trenutak u kom se nalaze, jer ne znam sta ocekuju od turnira, da ih puste da se setkaju po gradu, da se zaraze i sta onda?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jel se ovogodisnji Majami igra na stadionskom kompleksu Dolphinsa ili se vratio na staru lokaciju?

Inace,pogledao sam juce Olgin mec posle fudbala. Nije igrala lose,ali opet nije uspela da privede mec kraju kad je bila nadomak pobede. Steta.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Igra se u kompleksu  ali ne  na samom Hard Rock stadionu najv razlog odsustvo publike u mas. broju i troškovi preuredjivanja za teniske mečeve.

Crandon Park što se tenisa tiče mislim da je završena priča ,barem u bliskoj buducnosti.

 

Gledala kraj drugog i treći set Olginog meča. Dugo je nisam gledala, kako manje pratim WTA u odnosu na ATP. , msm od onih kv za USO. Igra me razočarala pošto sam pretpostavila da je napredak bio znatno veći . Koliko ramova, lošeg kretanja , nenamešranja na udarac, mix pokušaja da servisom (neuspešno) i DS pokrije mnogobrojne nedostatke u svojoj igri. Tim gore što je i Sevastova u lošoj formi a i važi za popriličan headcase što se i vidi na terenu

 

Gledala sam i Ninu protiv Watson. Ona me oduševila . Ima lepe , čiste udarce, varijacjije u igri .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Khachanov i Rubljov igraju dubl i nastavljaju da pobedjuju (Rubljov bas ima snage da ovoliko igra).

A Zverev i Pütz dobili Granjolersa i Zebaljosa (dobra pobeda).

 

Nece biti lako Kvitovoj da igra danas po ovakvom vremenu. :classic_sad:  i to protiv zilave Cornet.

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...