Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

16 minutes ago, McLeod said:

Kakav orkestriran napad na Boxy koja je samo iznela cinjenice a kako Novak izadje na teren i nije mu nista, sto je i bilo jasno odmah, i da je po ko zna koji put izdramio jer je hipohondar (ili iz taktickih razloga) onda se svi prave ludi i posle samo nastavljaju svoju suludu pricu da Novaka eto mrze bez ikakvog razloga jer je najbolji. Nadam se da ce novinari da rade svoj posao i propitaju ga malo narednih meseci. Da je ovo Nadal uradio za 20 godina bi Srbi znali i datum i opis dogadjaja kako je spanski folirant mucki ponovo prevario tenisku javnost. A nas Nole jbg bitno da je zdrav, dobre doktore ima lece rupturu misica za dva dana.

 

200.gif

  • Like 4
  • Thanks 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, We lose every week said:

 

200.gif

Uvek argumentovano. Da sam zaludan pa da vas podsecam na ove idiotizme koje cete zatrpati vec sutra, a igracima koje mrzite potencirati svaki "nesportski pogled". Nadam se da ce objektivni mediji odraditi svoj zadatak.

Link to comment
Share on other sites

Ja tek sad vidim da je Feliks izgubio.

 

JE BO TE.

 

Zaspao sam kod duplog brejka u drugom reko bice gotovo za pola sata:ajme:

2 minutes ago, Cavani said:

Reci da Djokovic folira je zaista sramotno, ako se samo baci pogled na teren i kako deluje. Da ne kazem i da je glupo, jer kome moze biti u interesu da gubi setove folirajuci.

 

Pusti ES engleske komentatore i slusaj kako objektivni ljudi komentarisu Djokovica, njegovo kretanje i njegovo stanje na terenu.

 

Verovatno su i oni strani agenti i Fedalovi navijaci doduse, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj poen na brejk loptu su obojica odigrali kao babe. Ako Miloš ne pomogne može biti još velikih problema do kraja.

 

Za Feliksa sam možda delimično kriva po Drakarisovom sistemu, u drugom setu sam počela da se pitam kako je ovaj Karacev uopšte stigao dotle, i puf, sve se okrenulo :smiley5:

Ne znam kad će Feliks opet imati takvu priliku, u glavi je problem očigledno, možda ona pogubljena finala ostavljaju trag, šta li.

Je li ovaj Karacev poobarao neke rekorde sad? Ovo mu je prvi put u glavnom žrebu slema, ako sam dobro pročitala?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo dal je hejterima teze pala vest da je Novak neki dan folirao ili cinjenica da nije povredjen :classic_rolleyes:

I ne znam zasto misle da samo Srbende navijaju za Novaka i zasto nas zovu Srbende? 

Nesto mi se cini da se brinu da zbog srpskog pasosa neko ne pomisli da i oni navijaju za Novaka:smiley33:

Ima resenje i za to, promenis pasos i prekines svaku vezu sa ostrascenim Srbendama.

Svica cezne za forumskim moderatorima :thumbup:

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 12Laki said:

Objektivne ljude poput tebe?

 

Ja sam bez lazne skromnosti i generalno jako objektivan covek, a kada pricam o Djokovicu stvarno ne bi trebalo Novakovi navijaci sa ovog foruma da potezu taj argument.

 

Jer stvarno niste reper, veca subjektivnost ne moze da se nadje na ovom forumu ni u raspravama Zvezda-Partizan na fudbalu, bas samo dno.

 

Ali dobro, ako ti je tako lakse, nisam objektivan, mrzim Djokovica, veruj u sta hoces, to cinjenicno stanje ne menja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Ovaj poen na brejk loptu su obojica odigrali kao babe. Ako Miloš ne pomogne može biti još velikih problema do kraja.

 

Za Feliksa sam možda delimično kriva po Drakarisovom sistemu, u drugom setu sam počela da se pitam kako je ovaj Karacev uopšte stigao dotle, i puf, sve se okrenulo :smiley5:

Ne znam kad će Feliks opet imati takvu priliku, u glavi je problem očigledno, možda ona pogubljena finala ostavljaju trag, šta li.

Je li ovaj Karacev poobarao neke rekorde sad? Ovo mu je prvi put u glavnom žrebu slema, ako sam dobro pročitala?

 

Jeste. Znam ja za njega odavno, on je cudna biljcica, imao je dosta povreda, interesantan stil igre, agresivan, vuce na mladog ludog Tipsu, Juznog, recimo i Gabasvili isto Rus (mada mnogo visi i nesto drugacijeg stila) je bio slican tip.

 

Poklopile mu se kockice, plus je ocigledno dobio neki polet posle osvajanja ATP kupa.

Link to comment
Share on other sites

Ja tek sad vidim da je Feliks izgubio.
 
JE BO TE.
 
Zaspao sam kod duplog brejka u drugom reko bice gotovo za pola sata:ajme:
 
Pusti ES engleske komentatore i slusaj kako objektivni ljudi komentarisu Djokovica, njegovo kretanje i njegovo stanje na terenu.
 
Verovatno su i oni strani agenti i Fedalovi navijaci doduse, ne znam.
Engleski komentatori/novinari i objektivnost ne ide u istu recenicu nikako. Ni kada je rec o Djokovicu ni kada je rec od 99% drugih stvari.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...