Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

7 minutes ago, Cooper said:

Inace, ne znam zbog cega cigani placu.

 

Avramovic je dosao na poziciji Ivanovica, koji je, bar za sada, bolji i skuplji igrac.

Trenutno nemaju startere na 1, 2, 3 i 5 i po nekim pricama imace odlican i skup tim, skluplji od naseg svakako.

Plus imaju  puno rastucih stetnih ugovora kao npr Lazicev, Kuzmicev, Voldenov... i ogromne troskove za odrzavanje filijale u ABA.

 

Sve u svemu, da, Partizan ce imati dobar tim, dok ce Zvezda imati brzi, jaci i bolji, ali ne osvajaju se trofeji u septembru.

Videcemo sta ce biti u aprilu i maju.

Znam da mi neces replicirati, jer nikada nisi ni na jednom forumu gde smo se susreli, samo mi je jasno zasto te ovaj forum drzi ali kada bi to napisao verovatno bih zavrsio sa ovim forumom za sva vremena,

 

Lazicu nije rastuci ugovor vec je poslednja godina trogodisnjeg ugovora gde je dogovorena cifra od 150 g po godini . 450k ukupno. 
Voldenov jeste rastuci za 100 k u odnosu na proslu sezonu ali i nije toliko veliki da ga ne bi onaj koji ga je doveo kod vas nece uzeti. 

 

Sto se tice FMPa , oni vise nisu i ni u kakvom finansijskom aranzmanu sa KKCZ niti KKCZ finansira od ove sezone bilo sta u vezi FMpa, osim kada KKCZ koristi usluge hale i medico bloka u Stjepana Supanca. 
Brzi jaci i bolji je slogan vaseg preCednika kluba koji je bio ili je jos uvek clan ovog nakaradnog parlametna kao odbornik te iste sekte od partije,

 

A sada nastavi da trolujes i pozdravi uvazenog drug Vuletu. 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Prike, 7 godina naspram jednog tek zapocetog prelaznog roka. Makar sacekaj da vidimo nas tim pre bilo kakvih etiketa. To sto vi medj' sobom delite proverene finansijsle infoe, mozes.da pustis niz vodu  😏

Da i tako prike dodje bata i pokaze parahovskog i mekadua.

 

Nego sta je bilo kad si se probudio?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, BojanaCZV said:

Pa nesto mi je skroz nenormalno da su cimali igrace koji imaju veze sa Zvezdom, bas na ovako bitnom turniru.

 

Tu na Obradovica mislim.

 

Ipak je on veliki trener i zna kako to moze da utice na igraca.

suplja ti je logika

mogli su da cimaju avrama, ali ne i bjelicu...zato sto na avrama ne utice vrbovanje u toku vaznog turnira?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Takeshi_Kovacs said:

suplja ti je logika

mogli su da cimaju avrama, ali ne i bjelicu...zato sto na avrama ne utice vrbovanje u toku vaznog turnira?

 

 

Pa on je slobodan igrac.

 

I nema nikakve veze sa Zvezdom.

 

Jos treba sretan da bude 😄

 

Za Bjelkana bi to vec bio pritisak.

 

Bar ja to tako vidim.

Link to comment
Share on other sites

to nisu ljudi, to je SNS bagra

nema tu kocnica

3 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Pa on je slobodan igrac.

 

I nema nikakve veze sa Zvezdom.

 

Jos treba sretan da bude 😄

 

Za Bjelkana bi to vec bio pritisak.

 

Bar ja to tako vidim.

i bjelica je slobodan igrac

i imao je veze sa kkcz pre x godina

ne vidim kojom logikom to za jednog smeta a drugoga ne

mislim, mozda tebe i mene vise pogadja kad je bjelica u pitanju, ali boli g. zeljka, pardon branka, bas k za to

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Alex_Serbia said:

Nista, pocnite i vi da vicete "seceru" sa tribina, sledece sezone ce vam doci Majk Dzejms, u najmanju ruku.

 

Ne vredi, vec ga kaparis'o OstObradeus... 😆

Link to comment
Share on other sites

Al najjaci su ovi likovi poput alexa koji glume politicku korektnost, a zapravo su najveci pobornici aparthejda.

I tako decko ladno veruje u to iako bata svako malo pokazuje nesto drugo.

 

A da ne pricamo sad o 6 meleona datih na trenera i jednog igraca.

Ali oni i dalje imaju svoj pamflet.

Jbt nadrealna zadojenost.

Socioloski fenomen za izucavanje.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Barkley#34 said:

Pošto si lepo informisan onda nam zaista napiši koliko smo platili Parahuskog, pre i posle bat-a, koliko smo platili Makadua

 

Ne znam koliko ste ga platili, pošto se čovek raspao i nije odradio ni pola ugovora. Mogu da pričam o činjenicama, a to je da je potpisao na 1,1 milion dolara. 

 

Uglavnom, poenta je da poslednjih godina dobijate od države isto ili približno novca koliko i mi, i da imate vrlo konkurentne timove, očigledno ste se rešili i duga.

 

Quote

zbog čega je doneta prvostepena presuda oko stadiona i zbog čega je preinačena. Možeš takođe da objasniš odakle vama stadion i velika imovina oko istog u vlasništvu.

 

Ne znam, nisam pravnik. Možda iz istog razloga zbog kog je Steaua izgubila sličan spor u zemlji EU? U svakom slučaju, da se država zaista toliko trudi da uništi vaš bastion opozicije, mogli su bar da vrate sve na ponovno suđenje ili da odugovlače to u nedogled, ako ne i da potvrde prvostepenu presudu. 

 

E, sad, da si tako lepo informisan, znao bi da Zvezda na primer nikad nije postala vlasnik tog zemljišta, već ostaje i dalje samo korisnik, dok na svakih 10 godina neki novi lopov otme po deo. 90-ih Arkan, 2000-ih Janušević, a za 2010. ćemo tek saznati kad ovi sjašu. 

Edited by Tunji Awojobi
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

to nisu ljudi, to je SNS bagra

nema tu kocnica

i bjelica je slobodan igrac

i imao je veze sa kkcz pre x godina

ne vidim kojom logikom to za jednog smeta a drugoga ne

mislim, mozda tebe i mene vise pogadja kad je bjelica u pitanju, ali boli g. zeljka, pardon branka, bas k za to

JBTE de ti ode!:krstipd4:

Dajte. bre, ljudi uozbiljite se - neki se znamo jos od prvih Showdowna na Adi onomad, gde odoste sad, majkumu? :smiley33:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Losmi17 said:

Al najjaci su ovi likovi poput alexa koji glume politicku korektnost, a zapravo su najveci pobornici aparthejda.

I tako decko ladno veruje u to iako bata svako malo pokazuje nesto drugo.

 

A da ne pricamo sad o 6 meleona datih na trenera i jednog igraca.

Ali oni i dalje imaju svoj pamflet.

Jbt nadrealna zadojenost.

Socioloski fenomen za izucavanje.

 

Izvini Losmi ali gresis, sve to vec odavno postoji u socioloskoj literaturi... 😃

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Threekola said:

Koga je Micic kritikovao na pol da je neozbiljno da se dogovaraju ugovori dan pred utakmicu??? Čuće se ...

 

jos je idiotskije pa samim tim i neozbiljnije pominjati to na poluvremenu utakmice koju debelo gubis. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Brimstone said:

Ovde ljudi pene kad se pomene da je Nebojsa zainteresovan za Vanju i Andjusica a da pritom bez trunke blama pisu o visemilionskim ugovorima ponudjenim Bjelici, Micovu, Nedovicu, Kalinicu ili Teodosicu. 

 

Jedini problem je sto ex igraci KKCZ imaju ime i vrednost, pa se te cifre, ako je Panter placen 1.5/godini mogu smatrati preteranim, ali opet mogucim. Cifre koje se spominju za Andjusica i Vanju su neverovatne naspram njihovog kvaliteta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Prike, 7 godina naspram jednog tek zapocetog prelaznog roka. Makar sacekaj da vidimo nas tim pre bilo kakvih etiketa. To sto vi medj' sobom delite proverene finansijsle infoe, mozes.da pustis niz vodu  😏

Jedan započeti prelazni rok?

SNS je najizdašniji sponzor kk partizan još od famoznog 5. kongresa na koji je i vrhovni derviš išao da se zahvali za velikodušnost dragog vodje.

Edited by pavijan2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cooper said:

Beli je licno zvao Zeljka sa zeljom da dodje u Partizan.

 

Ako ne dolazi onda to jedino znaci da mu se Zeljko zahvalio na pozivu i da dolazi bolji i skuplji igrac.

 

I Tegi je licno zvao Vladu Novakovica da predje na Sport klub...reko Vlada da su vec popunjeni na poziciji kucnih ljubimaca... 🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Losmi17 said:

Al najjaci su ovi likovi poput alexa koji glume politicku korektnost, a zapravo su najveci pobornici aparthejda.

I tako decko ladno veruje u to iako bata svako malo pokazuje nesto drugo.

 

A da ne pricamo sad o 6 meleona datih na trenera i jednog igraca.

Ali oni i dalje imaju svoj pamflet.

Jbt nadrealna zadojenost.

Ja pak mislim da su najjaci likovi koji glume politicku korektnost, a zapravo su najveci pobornici teze da av nista ne pomaze cz, nego hoce da ih unisti fantomskim finansiranjem KKP
I tako decki ladno veruju u to da je ekipa koja 60 godina nije predstavljala apsolutno nista u srpskoj kosarci odjednom pocela da dominira bas u vreme kada taj av ima apsolutnu vlast bez pomoci te vlasti i guranjem grane u tockove od starne iste. 

A da ne pricamo sad o MNOGO meleona datih za neku drugu sekciju sdcz.

Ali oni ce i dalje da tvrde da je to samo slucajnost, zasto bi huligan sa severa na celu drzave pomagao cz, valjda je logicnije da pomaze Partizanu. 

Jbt nadrealno odsustvo kontakta sa realnoscu i logikom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...