Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Rekao bih i ja da mi se ovo (najavljeno) rasipanje milionima nimalo ne dopada, pa i  po cenu da osvojimo EC...ceo ovaj pravac mi je los...

 

Ali kada se setim tolikog tepanja jednom olosu Nebojsi Covicu od strane komsija i nasladjivanju zbog Doktorovih poteza, iz razloga zahvalnosti sto su ispred nas...nekako cu preboleti.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Jaka je priča oko Nordeusa. Američka firma koja se listuje na NASDAQu ima interes da se reklamira na košarkaškom klubu iz Srbije. :lol_2:

 

Nego ako i postoji neka priča, neko je posavetovao Branka i ostale prodavce da ulože malo. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NMX said:

Jaka je priča oko Nordeusa. Američka firma koja se listuje na NASDAQu ima interes da se reklamira na košarkaškom klubu iz Srbije. :lol_2:

 

Nego ako i postoji neka priča, neko je posavetovao Branka i ostale prodavce da ulože malo. 

Jbg, reklamiras se malo na kosarkaskom klubu iz Srb, dobijes razne beneficije, mozda ne platis porez u punom iznosu itd. 😄 Metoda je raznih. 

Edited by Predragdjape
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

Rekao bih i ja da mi se ovo (najavljeno) rasipanje milionima nimalo ne dopada, pa i  po cenu da osvojimo EC...ceo ovaj pravac mi je los...

 

Ali kada se setim tolikog tepanja jednom olosu Nebojsi Covicu od strane komsija i nasladjivanju zbog Doktorovih poteza, iz razloga zahvalnosti sto su ispred nas...nekako cu preboleti.

 

Prebolices ti to lako ne brini. 

 

A i na drugoj strani nismo nista bolji. Da Zvezda u 2 dana dovede Bjelicu, Pantera i Riversa pa bi forum na 10 dana od euforije a mozda bi samo Fender postavio pitanje odakle nam 15 miliona za KK. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Rekao bih i ja da mi se ovo (najavljeno) rasipanje milionima nimalo ne dopada, pa i  po cenu da osvojimo EC...Ali kada se setim tolikog tepanja jednom olosu Nebojsi Covicu od strane komsija, iz razloga zahvalnosti sto su ispred nas...nekako cu preboleti.

kakva kolektivna dubioza..

tolike godine kuknjava(od obicnog furunasa do javnih licnostri) na vlast, kako je ovo cigansrbija, kako se pare ne trose na bolesnu decu, bolnice itd, kako se razigravaju stranci a ne domaci, i onda kad se pod tom istom vlasti u toj istoj cigansrbiji za jednu sezonu potrosi koliko se trosilo za 3 sezone na partizan i zvezdu zajedno, onda ce se sve "progutati", i vise se ne spominje vlast, cigan srbija, koga boli qrtaz za bolesnu decu, bolnice, koga boli qrtaz sto se stranci preplacuju, sto se ne razvijaju mladi igraci..

lepo kae stara kineska, od vatikana do irana majmunu je dovoljna banana.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

Jaka je priča oko Nordeusa. Američka firma koja se listuje na NASDAQu ima interes da se reklamira na košarkaškom klubu iz Srbije. :lol_2:

 

Nego ako i postoji neka priča, neko je posavetovao Branka i ostale prodavce da ulože malo. 

Ne znam sta je smesno. Nordeus je platio dugovanja simpaticnom italijanu i ostalim igracima

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

Ne znam sta je smesno. Nordeus je platio dugovanja simpaticnom italijanu i ostalim igracima

 

Ne znam to i ne zanima me zaista. Samo komentarišem biznis aspekat takvog sponzorstva. On ne postoji. 

 

Tako da je, ako ikakva priča postoji, ona u vezi sa savetima bivšim vlasnicima šta da rade sa kešovinom, svakako ne poslovna odluka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Prebolices ti to lako ne brini. 

 

A i na drugoj strani nismo nista bolji. Da Zvezda u 2 dana dovede Bjelicu, Pantera i Riversa pa bi forum na 10 dana od euforije a mozda bi samo Fender postavio pitanje odakle nam 15 miliona za KK. 😄

a ko kae da ovo kosta 15m?

punter odbio dve ponude armanija,  da bi dosao u partizan kod robije da igra ec za 200k.. znano je da je punter veci grobar od vanje i jaramaza..

a i robija tako, dosao iz ljubavi.. cak ni ne dobija platu, radi volenterski i ako treba izvadice i iz svog dzepa za   jos dvojicu od po 200k..

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

Ne znam sta je smesno. Nordeus je platio dugovanja simpaticnom italijanu i ostalim igracima

Pa Nordeus je pre mesec dana kupio američki Take-Two Interactive, jedna od vodećih svetskih gaming kompanija koja zasigurno nema nikakav interes da ulaže novac u neki košarkaški klub iz Srbije.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

 

Ne znam to i ne zanima me zaista. Samo komentarišem biznis aspekat takvog sponzorstva. On ne postoji. 

 

Tako da je, ako ikakva priča postoji, ona u vezi sa savetima bivšim vlasnicima šta da rade sa kešovinom, svakako ne poslovna odluka.

Ja sam negde tvog misljenja. Morao bih da imam nevidjene pare... ali bih onda davao barem podjrednako u svoju, ili tudju humanitarnu fondaciju. A opet, dobili su valjda 200m, sto i nije bas previse ako se sipa nemilice. Ako svake godine daju po 10-tak, brzo se to topi.  

Ne vidim interes da se svake sezone daje ovoliko... 

Vise lici na all in, da se ostvare ciljevi, a onda ce valjda da dodju i ti pravi sponzori sledece god. 

Edited by Inbox
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

 

Prebolices ti to lako ne brini. 

 

A i na drugoj strani nismo nista bolji. Da Zvezda u 2 dana dovede Bjelicu, Pantera i Riversa pa bi forum na 10 dana od euforije a mozda bi samo Fender postavio pitanje odakle nam 15 miliona za KK. 😄

Samo sto mi nikad nismo dosli ni u pribliznu situaciju. Za 3 igraca i trenera 5 milki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

A Gasprom ima 😆

 

 

Porediš državnu naftašku firmu sa neograničenim resursima i političku odluku da nekome bude sponzor sa privatnom firmom i 3 pojedicna koji su dobili neki keš prodajom? Zaista?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cooper said:

Uh, ovo su neki novi momenti.

 

U narednih par dana ce se mnogi mitovi srusiti...

 

Kad vi rušite mitove o opoziciji i kadinjači, što ne bi i mi mitove da je gasprom sportska odluka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...