Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

54 minutes ago, ChrisJudd said:

Čemu tolika buka komšije, dovodimo igrača koji kod vas nije imao mesta u petorci. 

Ako je formula za veći budžet vikanje Vučiću pederu, eto vam motiva da konačno skupite hrabrosti pa da se ori sa neke vaše tribine.

 

Nisu pravili buku kada su doveli Lojda koji je imao ponudu Valensije u kojoj je bio najbolji (sto kazu, igrao je za 300k 😆), a onda Voldena pod aktivnim ugovorom. Niti sada Erona Vajta. A kako se najavljuje, danas ce i Bjelicu..  Da ne pricamo o Bejbi Šekovima, Braunima itd. 

 

Nije to toliko bitno jer sada mi uradismo ono sto su oni sve ove godine, doduse na malo skupljem niovu. Niko ovde nije cist...Ali je licemerno koliko samo oni sada uralju i vriste. A to rade ne iz moralnih pobuda, vec jer se osecaju ugrozeno.  Lepo i slikovito je Pejašin ranije objasnio - dokle god oni iskazuju neku empatiju (lazno ofc) i dusebriznost, lose je po nas. Tek kada krene ovakvo lepetanje krilima do otpadanja perja, onda znamo da smo na pravom putu.

 

Uostalom, iz 16 miliona duga i zamrzivaca, za nepune 3-4 godine su poceli da dovode legije stranaca. Nas dug nikada nije presao ni upola te cifre, da podsetim one koji nas ispravno podsecaju da kosarka nije profitabilna.

 

Doslo se do toga da treba da nas je sramota sto cemo biti konkurentni i da je Panter = sigurno smo jurili Kalinu i Bjelicu 😆😆😆

 

 

 

Ja sam i na KKP temi rekao da mi se ovaj potpis ne svidja, jer ako smo vec dobili vecu kintu za pojacanja, da je bolje bilonda smo nasli 2 odlicna igraca koja bi podelila ovih milion € po sezoni (ako je tacna cifra. Sigirno je makar blizu toga).

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Da li Kalina za sada odbija KKP zbog ljubavi prema KKCZ ili mu malo milion po sezoni?
Ako su za Pantwra iskesirali skoro 1.5M Kalina mora bar isto, ako ne i malo vise.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Takvi kao ti imaju obraz ko djon.
Kukaju na aparthejd godinama a onda u par dana se sa trenerom i jednim igracem probije gornja granica koju je kkcz imala za igrace u prethodnim sezonama.
I velicaju to znajuci odakle dolazi.
 
Al dobro, ipak si najveca maskota i trolina ovog foruma.
Nemoj tako, svasta jw preziveo Kupi ovih nekoliko godina, ona stara jevrejska "dabogda imao pa nemao" ga bas muski udarila po faci, neka se malo covek izduva i olaksa [emoji16].


Doduse ako pretera sa trolovanjem, skremblovacu mu se sve kanale koji prenose EC i Pudlica TV, Kupi pazi sta radisss [emoji6]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChrisJudd said:

Čemu tolika buka komšije, dovodimo igrača koji kod vas nije imao mesta u petorci. 

Ako je formula za veći budžet vikanje Vučiću pederu, eto vam motiva da konačno skupite hrabrosti pa da se ori sa neke vaše tribine.

Vučić je kupio vođe na severu kao i one na jugu, ali se malo preračunao pošto svi znaju koje tribine su se uvek plašili i igrači CZ, a bogami i vođe sa severa... Mnogo je zajebano kad Marakana krene da ruši vlast, a ovo bahaćenje će biti iskorišćeno u te svrhe nevezano za to da li je Ostoja sposoban menadžer pa je dovukao pare iz inostranstva ™ ili je država upumpala

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

Biće interesantno kad Sever krene da proziva, a dole na terenu Dragović koji je 3 puta skuplji od Žoca i Panterice zajedno.

 

Jbt, ja se, ali iskreno, ponekad divim količini "nebuloza" koje napišeš kad' trolujes  :classic_biggrin:

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 
Jbg, cutali su i prodavali dupe jer je bilo godinama udobno. Nisu shvatili da psycho ceni karakter, sto su Grobari svakom prilikom iskazali sa tribina [emoji16]
Neće njima biti ni malo lošije, štaviše.
Ne očekuj da oni dovode polovnjake kao mi.

Samo će sada dobiti protivnika po svojoj meri na šta od 2011. nisu navikli.

Zbog toga ih je stah.
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cooper said:

Biće interesantno kad Sever krene da proziva, a dole na terenu Dragović koji je 3 puta skuplji od Žoca i Panterice zajedno.

Dragović za tri sezone jeftiniji od Pantera po sezoni

 

Nije problem sever, problem je zapad, ko ima dovoljno godina seća se kako je to bilo sa prethodnim diktatorom.

 

I hipotetički da i CZ i partizan dovedu po 5 igrača po milion evra godišnje da imaju iste ravnopravne uslove problem bi trebalo da bude što se toliki novci guraju  nizašta i za promociju jednog lika.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cooper said:

Neće njima biti ni malo lošije, štaviše.
Ne očekuj da oni dovode polovnjake kao mi.

Samo će sada dobiti protivnika po svojoj meri na šta od 2011. nisu navikli.

Zbog toga ih je stah.

Hoćeš da kažeš da one dve sezone kad vas je vodio Trinki vinki nismo bili ravnopravni?

Jedne godine vas uništio kevin panter, a druge smo veštački u laboratoriji proizveli koronu

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cooper said:

Jeste, Dragović je sa 4 miliona godišnje došao da igra za 450k.

A Panter je kod vas iz Olimpijakosa došao za 250k.

Koliko ti imaš godina?

 

1 500 000 M € brutto po sezoni je imao Dragovic u Leverkuzenu.

 

Koliko je to Neto u Evrima ?

Link to comment
Share on other sites

Najjaca su ova poredjenja fudbala i kosarke. 😄

 

Pa da je Srbija iole normalna zemlja fkcz bi bez problema davao 5 mil evra platu igracima s obzirom koliko je prihodovano od Evrope. 

 

U kosarci sve sto se ulozi je siguran gubitak. A par miliona evra za trenera i jednog igraca trose samo klubovi koji imaju prebogatog vlasnika ili oni koji su pod sisom FK-a. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cooper said:

Jeste, Dragović je sa 4 miliona godišnje došao da igra za 450k.

A Panter je kod vas iz Olimpijakosa došao za 250k.

Koliko ti imaš godina?

Dragović će po sezoni ako uđemo u LŠ imati možda Milion sa bonusima i sranjima. Ovde je veće pitanje što zvezda nema više takvih igrača i gde su naši novci.

Panter je došao kod trenera kod kog je igrao košarku karijere da se vrati u život posle Olimpijakosa gde je bio zadnja rupa na svirali.

 

Mnogo godina imam, voleo bih da se manje toga sećam. Pošto ovde idu priče kako nije Vučiću bitno šta skandira koja tribina, da su istraživanja pokazala da 3000 ljudi na osnovu ulaganja u sport odlučuje za koga glasa, a ja se sećam onog Dream team-a budućnosti kad je trebala da se promoviše nezavisnost. 

Ovde je sigurno da ćemo imati jedan Dream team, a koliko čujem možda i drugi, meni to nije ok i nije mi za jeftina podjebavanja kojima si sklon.

Link to comment
Share on other sites

Bogami da su ranije malo nasli ta sredstva iz bunkera, mogli su potpisati i Berona i Lojda.

 

Sad su naisli na tvrdo kod nekih igraca, mada sto cifra bude isla vise, opruga ce popustati.

 

Cini se da je ovo najbogatiji klub u Evropi trenutno uzimajuci u obzir neke parametre.

 

Nije da se nije upozoravalo, mada ja nekako nisam verovao u ludilo. Do sinoc. Ako se ispostavi kao tacno ono sto je Robija pricao..12 jednakih igraca, znaci u proseku milion po igracu bar. Znaci samo 12 miliona neto za igrace, bez poreza i doprinosa. Bez strucnog stozera. Bez ostalih overhead troskova.

 

Nadrealno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Grobari, ja samo da upozorim da ako uzmete Kalinu, brat Laki @Laki21 je rekao da će da odigra Labudovo jezero...pa vidite da li želite to :s_d:

On je i moj miljenik, odosmo Laki i ja skupa na Brankov most da vezbamo skakanje ako se to desi 😄 Vuckovi galaktikosi se ne sale, i to na gazdin rodj 😞

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...