Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

4 minutes ago, Laki21 said:

Ako ne grešim u sabiranju, Partizan da bi skinuo BATove treba da isplati za ovu dvojicu sitnih 1.315.000 doloresa?

 

Ako ćemo u evrima, to je bijednih 1.100.000€?

 

Dakle, samo ova sitnica stoji između Parzizana i angažovanja novih igrača...

Sad ce SNS to da resi 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Partizan nema aktivne BATove.

Svi sporovi su reseni jos pre nekoliko meseci, neki dogovorom, neki po presudi.

Ovo sto izlazi, izlazi sa zakasnjenjem od vise od pola godine.

 

Tako funkcionise od osnivanja.

Secate se Samardzijskog 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Laki21 said:

Ako ne grešim u sabiranju, Partizan da bi skinuo BATove treba da isplati za ovu dvojicu sitnih 1.315.000 doloresa?

 

Ako ćemo u evrima, to je bijednih 1.100.000€?

 

Dakle, samo ova sitnica stoji između Parzizana i angažovanja novih igrača...

Sve je reseno, isplacen je u celosti. Zeljko nikada ne bi dosao u klub gde se nesto duguje igracima.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto ja vama odgovore, a vi mene kulirate.

Pre par nedelja pitao za Lojda i platu iz Valensije od 600k i Zenita od miliona, a o Zvezdi omerta.

 

Isto tako niste rekli za koliko je Radonja oprostio Covi sto ga je 2 godine razvlacio po medijima.

 

Onda sve ostalo, od Voldena, Noka iz EL, Kuzmica iz Reala, SImanic 3 puta produzuje ugovor kao najskuplji junior, pa placanje obestecenja za Obradovica, dovodjenje Pantera iz Olimpijakosa...

 

Npr za Dzonija ste pisali da je imao u Buducnosti 600k, a sad maca pojela jezik.

 

Ajde, da vas cujem...

Edited by Cooper
Link to comment
Share on other sites

Quote

Crvena zvezda ima komplikovanu finansijsku situaciju, račun kluba, kao i sestrinskih firmi, je u blokadi od maja 2004. godine. Kad smo došli, klub je imao dug od 14 miliona evra.

Bese Drca primao kao Parahuski 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Losmi17 said:

Inace jeste oftopik donekle, ali i ovaj bat sporazum je potvrda o 10 mesecnih plata @Dropkick Murphys

Ako je za prvu sezonu dug 575k, kolika je bila cela plata? 

 

Edit : i dalje mi nije shvatljivo to za 10 plata...ali ajde, pogrešio sam...valjda. Možda se BAT isplaćuje u 10 rata godišnje : )  

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

Inace za ove sto seckaju pa kace po tviterima, ovo je presuda BATa...

 

11.jpg

 

Sve u svemu, razisli smo se sporazumno i isplatili mu 70k i BAT je odavno skinut.

 

Ustedeli smo ogroman novac i hvala Artu na razumevanju...

 

neko je Art, a neko Gal...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

Inace za ove sto seckaju pa kace po tviterima, ovo je presuda BATa...

 

11.jpg

 

Sve u svemu, razisli smo se sporazumno i isplatili mu 70k i BAT je odavno skinut.

 

Ustedeli smo ogroman novac i hvala Artu na razumevanju...

 

neko je Art, a neko Gal...

 

A neko Dulo i gospodin Macvan.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dragan Mićić said:

Cudi me da ne ispravis Kupera da hiljadu puta ponovljeno “hvala dijaspori sto su doveli Zoca na klupu KKP” postaje istina.

Kako se to tačno razlikuje od milion drugih lupetanja na temu budžeta i plata na ovoj i drugim temama? 

 

11 hours ago, Milos 3.14 said:

Znači oprostili ste Jurasu što ste ga tukli i suprugi mu što ste je ucenjivali.

Molim te, navedi gde sam pisao bilo šta o tome. 

 

11 hours ago, Predragdjape said:

Pa da, sigurno je izmisljotina ako vi grobari kazete tako. Onda nema sumnje.  Vodjeni time, niste ni upadali u svlacionice i slicno... 

Jesi li ti svestan šta pišeš? Podjebavanja i lupetanja oko plata, finansiranja ili pozivanje na istinite događaje su jedno, a navođenje priznate neistine u vezi krivičnog dela je nešto sasvim drugo. Inače, što se mene tiče, kad neko maltretira sudiju u svlačionici treba ga debelo ošajdariti i po propisima KSS i po državnim propisima.

 

Je l' treba sad neko da napiše nešto o onom kad je Čović pretio pištoljem na utakmici ili o onom Radonjinom snimku na kojem rasistički vređa Partizanove  igrače crne puti? Ili na neku drugu temu sličnu ovima koje sam upravo izmislio? 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, oubrevo. said:

 

ne bi. da se nadovežem na post sa partizanskog topika a da bacim off(topic) ovde:

 

postoje dobri i jako dobri treneri; oni postižu rezultate ali tako što uvek pogledaju svoje knjigu od juče & prekjuče i uspeju ili ne uspeju.

neki od njih su dule, radonjić, tom tibodo, don nelson, pokojni džeri sloan.

 

a zatim postoje vrhunski, alltime great treneri, koji su, uprkos svojim uspesima, spremni da redefinišu svoj način upravljanja igrom i da upijaju nove tendencije;

neki od njih su pop, pjax, željko, duda, kari i eventualno karlajl, pokojni aca nikolić.

 

obe grupe trenera znaju svoj X's and O's. druga grupa zna da ma koliko bili dobri, nisu alfa & omega košarkaške igre.

Ne znam za ostale ali Dule se itekako menjao i prilagođavao, mislim da sam jednom laprdao o tome. Tokom onih deceniju i kusur vladavine je itekako učio, evoluirao  i jednostavno postajao bilji trener, a u onom drugom mandatu je menjao i filozofiju. 

 

To ga, naravno, ne stavlja u drugu grupu, jer je ukupno, po kvalitetu i dostignućima bio ispod pobrojanih aždaja, ali nije baš da je imao samo jednu filozofiju i udri po njoj.

7 hours ago, K.Dot said:

Ali koliko je psiho prolupao. On misli da ovim upumpavanjem para u VK i KK Partizan kupuje ljubav navijača partizana. Ne kažem, verovatno ih ima veliki broj kod kojih će to da prođe ali nisu vala svi ovce. 

Ne radi to da bi stekao ljubav nego da izbegne nezadovoljstvo, a u njegovim knjigama je to sasvim dovoljno. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cooper said:

350k

 

500K :wicked:

 

Nego 😄   posle aparhejda u KK, isti ( mslim na aparhejd 😄 ) se nastavlja i u FKu .... jbt koliko ste platili obeštećenje i platu za Ricarda, kad'  ste za drugo spica bili spremili 1,5 M € :classic_laugh: ?????

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Brate mili...Lojda sve i da smo platili 600k...dečkonja nam ni minut, ni poen ni kap znoja nije ostao dužan, čak i ludi Panter koji je porobio taj kraj sezone...Lorenza da ne spominjem...sva trojica su nakon odlaska iz KKCZ dostigli level cirka milionče...ali Parahuski jebeni...pa kojim se poslom vi bavite i gde će vam duša...? Vikend ste mi slošili. Ova mukica nam još kao nabija na nos Kuza iz Reala...? Koja je to tek mizerija i ober-frust pa i za jednog Kupera. Jedva čekam KZN nakon prvog derbija i Robijinu žilu kenjaru na 15 bari pritiska. Ne ide to rodjaci danas za sutra...ima tu da se rinta momački.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wingwalker said:

Brate mili...Lojda sve i da smo platili 600k...dečkonja nam ni minut, ni poen ni kap znoja nije ostao dužan, čak i ludi Panter koji je porobio taj kraj sezone...Lorenza da ne spominjem...sva trojica su nakon odlaska iz KKCZ dostigli level cirka milionče...ali Parahuski jebeni...pa gde će vam duša...?

 

 

 

 

 

 

Taj posle kkp nis sns okačio bat o klin i prodaje karfiol na Kalenic pijaci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...