Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

6 minutes ago, Dzep said:

 

Ja mogu da govorim samo u svoje ime - ja ga prozivam zbog života u Srbiji i zbog toga što će za moje dete, ako u ovoj zemlji uopšte ostane, ona biti potpuno neupotrebljiva i nudiće joj jedno veliko ništa. Zašto ga ostali Grobari prozivaju to ni ti ni ja ne možemo znati

 

Veruj mi da znam zašto je većina krenula da ga proziva i zašto ga i dalje prozivaju. Jebeš dvorane, parole, društvene mreže...kada bi 10% njih koji ga prozivaju izašlo kada treba bila bi ozbiljna brojka, al retko ko tada izlazi iz kuće. Da ne širim temu, moj prvi post u vezi pojačanja je bila šala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

U drzavi u kojoj se prema najskromnijim procenama opere milijardu i po evra godisnje, spocitavati sto se 2 posto te sume grunulo u dva evroligasa je malo licemerno... Sve oko nas odavno gori, al glavni razlog su dva KK. Borcima za bolji standard preporucujem da izadju na izbore ili barem na neki protest. Nego nema se vremena, svu noc se gleda NBA pa se spava do kasno.

Ima se vremena, samo dodjite i vi kojima je 2% nista. Lepo je kad se krade i pere u klubu..kakvo poimanje pravde od jednog penzionera pod alijasom Sreten Zujkic..

 

Inace, Kampaco i ako dodje bice tu do kraja sezone, previse je duzan. Mada bi Sreten i to platio iz kase..jer je to 0.2% opranih para u jednom mesecu..

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Holivud said:

 

 

Život ovde je katastrofa pslednje 3 decenije, evo da te pitam jesi skandirao i protiv Tadića ili je tada bilo sve OK?

 

I tada je život u SRB bio katastrofa pa ne videh da ste tada bili zabrinuti nego stezali mišice zajedno sa njim u Areni.

Jebali ste mu majku što je poslao Gasprom u FKCZ umesto u KKP koji je tada sa Duletom "zaslužio" milijarde.

Kukali ste što vam država ne izgradi halu jer ste "zaslužili" a država "obećala".

 

Ako ti je stalo da tvoje dete živi život dostojan čoveka uči ga da to u SRB nije moguće i spremaj ga za inostranstvo.

 

Naravno da ne, zato što ne padam na mantru svi su isti i svuda i uvek je bilo katastrofa. A tek me ne interesuju likovi koji sve gledaju iz prizme KKP ili KKCZV, čuj Tadić i stezanje mišica, Gazprom i Dule, like I give a fuck.

 

Nije isto, postoje i nivoi katastrofe i na dnu uvek ima mesta da se kopa, a ako je tebi ovo isto kao u vreme DS-a onda mislim da je bzvze da tupimo, kad se ne razumemo.

 

Ja se vrlo dobro sećam severa koji je pevao Spasi Srbiju i ubi se, Slobodane. Ko bi rekao da je samo potrebno sunuti pare i dati im da grade i nema greške, mirni ko bubice.

 

Molim moderaciju da prebaci ovo tamo gde treba i izvinjavam se na off topicu

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzep said:

 

Naravno da ne, zato što ne padam na mantru svi su isti i svuda i uvek je bilo katastrofa. A tek me ne interesuju likovi koji sve gledaju iz prizme KKP ili KKCZV, čuj Tadić i stezanje mišica, Gazprom i Dule, like I give a fuck.

 

 

Ćerka Zorana Đinđića je u kabinetu AV. Ružica smatra da je AV jedini pravi naslednik ZĐ.

Marinika se opija sa prvakinjama SNS. 

 

Ali samo ti veruj da nisu isti samo zato što je DS javno manja seljoberija.

 

Quote

Ja se vrlo dobro sećam severa koji je pevao Spasi Srbiju i ubi se, Slobodane. Ko bi rekao da je samo potrebno sunuti pare i dati im da grade i nema greške, mirni ko bubice.

 

 

Uprkos tradicionalnom srbskom kurčenju da Srbin ustaje protiv nepravde itd. u praksi je pak dokazano da ga možeš kupiti za par dinara. Kamoli za milion eura.

 

Ko bi rekao? Svako ko ne živi u iluziji.

Edited by Holivud
slova
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Holivud said:

 

Ćerka Zorana Đinđića je u kabinetu AV. Ružica smatra da je AV jedini pravi naslednik ZĐ.

Marinika se opija sa prvakinjama SNS. 

 

Ali samo ti veruj da nisu isti samo zato što je DS javno manja seljoberija.

 

 

 

Uprkos tradicionalnom srbskom kurčenju da Srbin ustaje protiv nepravde itd. u praksi je pak dokazano da ga možeš kupiti za par dinara. Kamoli za milion eura.

 

Ko bi rekao? Svako ko ne živi u iluziji.

 

1. Like a give a fuck šta ostatak porodice pokojnog premijera radi i misli ko je njegov naslednik. Niti su oni ikakav reper za stanje u Srbiji;

 

2. Neko meni vrlo blizak, ako ne i najbliži, je trebalo da bude na istoj toj večeri sa Sandrom Božić, koja je bila zvanična večera na koju su bile pozvane različite strane. Daleko od toga da sam ljubitelj dela gospođe Tepić, ali iz prve ruke ti govorim da ona ne voli da gleda pomenutu Sandru, ali je uslikana kako je uslikana. Da je ta meni bliska osoba takođe uslikana sa Sandrom, je l bi se govorilo da se i ona opija sa prvakinjama SNSa? Bi, a znaš zašto bi? Zato što bi ljudi poput tebe poverovali u to i to širili. Sve dok veruju i šire bez provere i razmišljanja, tabloidi će raditi savršen posao 

 

3. Ne mogu. Možda mogu one koje vise sa šipke i tu su ore svega da zaštite svoje poslovne interese u različitim sferama, ali mene ne mogu, a znam još ljudi koje takođe ne mogu. Imao sam sjajan posao (dva puta) koji je bio u dodiru sa ovom vlašću i mogao sam lagano da derem kintu još jedno desetak godina. Oba puta sam dao otkaz jer neću da ih gledam tako nesposobne i ne treba mi ni jedan dinar od njih. Ko bi rekao da i takvih ima?

Edited by Dzep
typo
  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dzep said:

 

1. Like a give a fuck šta ostatak porodice pokojnog premijera radi i misli ko je njegov naslednik. Niti su oni ikakav reper za stanje u Srbiji;

 

2. Neko meni vrlo blizak, ako ne i najbliži, je trebalo da bude na istoj toj večeri sa Sandrom Božić, koja je bila zvanična večera na koju su bile pozvane različite strane. Daleko od toga da sam ljubitelj dela gospođe Tepić, ali iz prve ruke ti govorim da ona ne voli da gleda pomenutu Sandru, ali je uslikana kako je uslikana. Da je ta meni bliska osoba takođe uslikana sa Sandrom, je l bi se govorilo da se i ona opija sa prvakinjama SNSa? Bi, a znaš zašto bi? Zato što bi ljudi poput tebe poverovali u to i to širili. Sve dok veruju i šire bez provere i razmišljanja, tabloidi će raditi savršen posao 

 

3. Ne mogu. Možda mogu one koje vise sa šipke i tu su ore svega da zaštite svoje poslovne interese u različitim sferama, ali mene ne mogu, a znam još ljudi koje takođe ne mogu. Imao sam sjajan posao (dva puta) koji je bio u dodiru sa ovom vlašću i mogao sam lagano da derem kintu još jedno desetak godina. Oba puta sam dao otkaz jer neću da ih gledam tako nesposobne i ne treba mi ni jedan dinar od njih. Ko bi rekao da i takvih ima?

 

1. One su reper i ilustracija političko-kumovsko-burazerskih dilova. Da, svi su isti.

 

 2. Da, da, sve slučajno i "nisam hteo".

Priča za naivne.

 

3. Mogu krucijalnu većinu. Zato i dobijaju izbore.

Edited by Holivud
zapeta
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dzep said:

 

Ja mogu da govorim samo u svoje ime - ja ga prozivam zbog života u Srbiji i zbog toga što će za moje dete, ako u ovoj zemlji uopšte ostane, ona biti potpuno neupotrebljiva i nudiće joj jedno veliko ništa. Zašto ga ostali Grobari prozivaju to ni ti ni ja ne možemo znati

O da, vrlo dobro znamo, mozemo da se pravimo ludi jedino.

Takvih kao ti ima mozda u procentu od 1%, svi ostali su zadojeni dulovom patologijom aparthejda i dan danas.

Edited by Losmi17
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dzep said:

 

Kod nas se makar tu i tamo to čuje. Koliko uspevam da vidim, na vaše utakmice dolazi publika kojoj je život u Srbiji trenutno sasvim u redu i ne vidi razlog da prozove bilo koga

A košarkaška utakmica je mesto na kojem se odlučuje o budućem životu u Srbiji.

Hrrr, puuu.

Upis kao da ti je Konstantin Samofalov politički  i moralni uzor.

 

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

ne moraju ali nije lose

 

Edit, btw "sasvim okej zivot u srbiji":

 

ZyAs0bx_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&

Poenta mog posta nije bila rasprava da li je ok zivot ili ne u Srbiji, to je tema za neke druge diskusije na forumu.

 

Ono sto je poenta jeste sto ga Grobari ne prozivaju zbog loseg zivota u Srbiji vec zbog toga sto misle da se nad njima i dalje odvija cuveni aperhejd.

 

Da ironija bude veca,predsednik kluba im je SNS funkcioner.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dzep said:

 

Ja mogu da govorim samo u svoje ime - ja ga prozivam zbog života u Srbiji i zbog toga što će za moje dete, ako u ovoj zemlji uopšte ostane, ona biti potpuno neupotrebljiva i nudiće joj jedno veliko ništa. Zašto ga ostali Grobari prozivaju to ni ti ni ja ne možemo znati

Politički se organizuj, organizuj demonstracije, organizuj u firmi štrajk, pa generalni štrajk u celoj Srbiji, ako si toliko zabrinut za budućnost svog deteta.

Bio sam na utakmici Zvezda -Armani.

3 sata pre utakmice, za vreme utakmice i 3 sata posle utakmice nije mi palo na pamet da Vučić postoji. Samo Zvezda Crvena.

Što se tiče mog političkog angažovanja.

Otvoreno govorim protiv ovog režima, na svim izborima glasam za listu i za kandidata za koje smatram da je najveći protivnik režima.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dzep said:

 

Ja mogu da govorim samo u svoje ime - ja ga prozivam zbog života u Srbiji i zbog toga što će za moje dete, ako u ovoj zemlji uopšte ostane, ona biti potpuno neupotrebljiva i nudiće joj jedno veliko ništa. Zašto ga ostali Grobari prozivaju to ni ti ni ja ne možemo znati

 

Ne treba da ga prozivas vec onda ne trebas ni da pratis klub(ma kako obojen klub bio) u kome se saspu milioni eura u skupe strance i nikad veci budzeti dok se deca lece sms porukama.

Ili dok ti u takvoj zemlji ne vidis budicnost za svoju decu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Politički se organizuj, organizuj demonstracije, organizuj u firmi štrajk, pa generalni štrajk u celoj Srbiji, ako si toliko zabrinut za budućnost svog deteta.

Bio sam na utakmici Zvezda -Armani.

3 sata pre utakmice, za vreme utakmice i 3 sata posle utakmice nije mi palo na pamet da Vučić postoji. Samo Zvezda Crvena.

Što se tiče mog političkog angažovanja.

Otvoreno govorim protiv ovog režima, na svim izborima glasam za listu i za kandidata za koje smatram da je najveći protivnik režima.

 

 

Sjajno, pa onda smo na istoj strani. I veruj mi, ja sam već dobrano politički angažovan...

 

Just now, dzakala said:

 

Ne treba da ga prozivas vec onda ne trebas ni da pratis klub(ma kako obojen klub bio) u kome se saspu milioni eura u skupe strance i nikad veci budzeti dok se deca lece sms porukama.

Ili dok ti u takvoj zemlji ne vidis budicnost za svoju decu.

 

I to je tačno, to i sam sebi govorim, ali više puta sam sam sebi priznao da sam zavisnik, bez svega mogu, bez KKP teško. A isto važi i za vaš klub, ili ste vi finansirani iz drugih izvora?

 

i za kraj, ponovo, Vučiću pederu, uvek i svuda!!

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dzep said:

 

Sjajno, pa onda smo na istoj strani. I veruj mi, ja sam već dobrano politički angažovan...

 

 

I to je tačno, to i sam sebi govorim, ali više puta sam sam sebi priznao da sam zavisnik, bez svega mogu, bez KKP teško. A isto važi i za vaš klub, ili ste vi finansirani iz drugih izvora?

 

i za kraj, ponovo, Vučiću pederu, uvek i svuda!!

 

Korektno.

Napisao sam vec ma kako klub obojen bio, dakle vazi za oba kluba.

 

Link to comment
Share on other sites

1. Zvezda je kaznjena delimicno zatvorenim tribinama sa 2 utakmice  zbog dogadjaja protiv kk Uboga Opozicija. Prva utakmica odradjena protiv Mornara.

 

2. Sledeca utakmica u ABA kod kuce je protiv Borca iz Cacka, 26.12.2022.

 

1+2 = Uticajni tviteras opet ispao retardiran.

 

 

edit: o onima koji prenose ovakve budalastine ne bih, ali mi se cini da ce na Kubi biti lomljenja kvaka

 

 

Edited by pantelia
  • Like 6
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...