Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

11 minutes ago, kendrick said:

Od danas ne plaćam ni porez za frilens sa strane. 
 

Idemo...

 

Svakako sam ja to pokrio. Evo racunam bonus koji treba da isplatim do kraja godine, taman stigle neke uplate iz inostranstva, pa ce biti i za drzavu njen deo. Cuj mene drzavu, mislio sam dzvedzdu 🙂 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Guru said:

 

 

:Hail: :Hail: :Hail:

 

Koja je to kolicina ispranih mozgova, sunce ti jebem :Hail:

 

Sta kazu uticajni tviterasi?

 

Tegetlija?

 

Colovic86?

 

Belivuk (to je zato sto voli belog vuka, a ne zato sto se lozi na mlevenje ljudi, razumete, hehe)?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Svakako sam ja to pokrio. Evo racunam bonus koji treba da isplatim do kraja godine, taman stigle neke uplate iz inostranstva, pa ce biti i za drzavu njen deo. Cuj mene drzavu, mislio sam dzvedzdu 🙂 

 


Bukvalno, placam juce porez i mislim se moglo bi nesto pametno da se uradi sa tim novcima, kad danas eto ga Fakundo. I to jos na rodjendan :64:

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, pantelia said:

 

 

:Hail: :Hail: :Hail:

 

Koja je to kolicina ispranih mozgova, sunce ti jebem :Hail:

 

Sta kazu uticajni tviterasi?

 

Tegetlija?

 

Colovic86?

 

Belivuk (to je zato sto voli belog vuka, a ne zato sto se lozi na mlevenje ljudi, razumete, hehe)?

 

 

Cudo nisu pisali prosle i ove godine kada su milioni sprcani na f4 igrace i divlju kartu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Predragdjape said:

Zasto smesno? Ako realno gledas, I tada I sada Vucic daje pare zar ne? Tada mozda manja ali je opet davao. A nije ti smetalo? Ili jeste? 

Smetao mi je tad i sad, a i mnogo pre, zato je smesno.

 

Ne smeta on meni sto daje pare u kkp i kkcz....vec sto je sve ostalo pustos, sve zavisi u Srbiji kako mu se digne...on ne treba da se mesa u sport. O kriminalu i osralom suvisno je pisati...

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Predragdjape said:

Losmiju nije smetao Vucko kada je davao lovu da se pojaca kk dok je Radonjic bio trener, a cim nije tu Radonjic sve mu smeta...

Radonjina plata je padala sa marsa, narovna kao i Zeljkova , sve je to sa iste slavine. Ali posmatrajmo to iz ugla da pare za Kampaza , bi verovatnije otisle za nastup Cece na poselu u Maloj Mostanici i slicne akcije pa moze da se gleda da je cist car,

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Smetao mi je tad i sad, a i mnogo pre, zato je smesno.

 

Ne smeta on meni sto daje pare u kkp i kkcz....vec sto je sve ostalo pustos, sve zavisi u Srbiji kako mu se digne...on ne treba da se mesa u sport. O kriminalu i osralom suvisno je pisati...

Ma kapiram, ali nisi se bas toliko bunio kao sada, ili mozda jesi ali ne mogu da se setim, sto nije ni bitno na kraju... Ali isto tako, ne mislim da bi nam drzava procvetala ako bi se smanjila ulaganja u sport. Mi smo sportska nacija sa toliko uspeha pa je to neko nazovi opravdanje... Da li ce prestati sa tolikim ulaganjem iako ljudi I dalje rade za minimalce, ili da li ce se minimalci podici ako se ne ulaze u sport? Nece... 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Predragdjape said:

Ma kapiram, ali nisi se bas toliko bunio kao sada, ili mozda jesi ali ne mogu da se setim, sto nije ni bitno na kraju... Ali isto tako, ne mislim da bi nam drzava procvetala ako bi se smanjila ulaganja u sport. Mi smo sportska nacija sa toliko uspeha pa je to neko nazovi opravdanje... Da li ce prestati sa tolikim ulaganjem iako ljudi I dalje rade za minimalce, ili da li ce se minimalci podici ako se ne ulaze u sport? Nece... 

Pa jel su p i cz jedini klubovi u Srbiji? 

 

Druze mi smo zvanicno cetvrta najsiromasnija zemlja u Evropi..nije to ulaganje u sport kao sto nije 600m za PL ulaganje..

 

Srecom Dejo je otisao iz ovog gliba na vreme.....

 

Pogledaj npr Litvaniju. Vidi 12 klubova i kakve rostere imaju, hale kad su napravljane...i da li u gradovima ostalim svi navijaju za Zalgiris..mnogo smo skurcan narod.

 

Sto se tice bunjenja, istina da se nisam bunio dok Dejo nije junacki pobedio zlog Dula iz plemena Kucha..sve posle je ogavno. Do tad sam bio ostrascen, posle toga vise nisam...zvone mi jaja..Dejo je moj zivotni spasilac 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ajde da se igramo malo. Popuni sam, da vidimo konacno forumsku vecinu ko za koliko igra. Valjda  nisam zaboravio neko. 

 

Czv: ukup-

Vildoza -

Nedovic -

Kampaco -

Ivanovic -

Lazic -

Lazarevic -

Martin -

Bentil -

Topic -

Mitrovic -

Holand -

Dobric -

Markovic -

Raduljica -

Petrusev -

Adams* -

Ilic - 

Kuzmic - 

Ivanovic+Jovanovic -

 

Par: ukup-

Panter -

Ledey -

Exum -

Madar -

Nanli - 

Andjusic -

Brodzinski -

Lesor -

Koprivica -

Avramovic -

Glas -

Jovanovic - 

Papapetru -

Vukcevic -

Smajlagic -

Trifunovic - 

Obradovic - 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...