Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Ali Mitrović koji prilazi Ledeju kod izvođenja namerne i unosi se u facu.

I na prethodnm utakmicama Lesoru i ne znam još kome.

 

A bio je dobar čkode kad se pojavio.

 

Šta se desilo sa njim, otkud takvo seljačko ponašanje?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cooper said:

Ali Mitrović koji prilazi Ledeju kod izvođenja namerne i unosi se u facu.

I na prethodnm utakmicama Lesoru i ne znam još kome.

 

A bio je dobar čkode kad se pojavio.

 

Šta se desilo sa njim, otkud takvo seljačko ponašanje?

Iz Kuperove edicije #nijesedesilo

 

Prosao je iza njega i nesto mu dobacio. Slicno sto recimo i jedan nas drugi reprezentativac radi pa nikako da dobije tehnicku.

 

Small trash talk je cak i pozeljan na ovakvim utakmicama. Steta sto nemamo ozvuceno kao u NBA. 🙂    

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zagorac je vise puta nesto spocitavao (rekao bih pic*arao al ne znam sta je tacno govorio) Ivanovicu, Nikola je vise puta hteo da razrese to ljudski al Rade nastavio po svom. Bili saigraci u Megi, Rade je inace dobar ckode ne znam sta je s njim

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Opet nemam plusića...:(

Ni ja 🙁🙁🙁

8 minutes ago, Kooineeperk said:

 

image.thumb.png.09a8b0279d2f2e060f86599465cf001f.png

 

 

Hvala na ovome, nemam plus, ali evo da se vidi jos jednom razbijanje manipulatora, hvala ❤

1 hour ago, Cooper said:

Ali Mitrović koji prilazi Ledeju kod izvođenja namerne i unosi se u facu.

I nabada ga mucki u mosnice, poput pecarosa iz Bara...

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ukoliko si igrao u nasem dresu a predjes kod njih  ne priznaju te dok ne trazis kavgu ,ne vredjas i ne pokazujes srednji prst! PROSTAKLUK ! To od igraca Zvezde necete gledati ! Samo dostojanstveno bez provociranja publike i srce na teren

1 minute ago, mfmilan said:

Ovo je meni jedan od većih razloga što ne mogu da se povežem sa ovim timom. Prevelika ložana bez pokrića. Slično mi je tako išao i Novica na živce pred penziju. Svu trojicu pomenutih bih već koliko danas škartirao (ima tu još materijala) iz Partizana, baš zbog toga što njihovo ponašanje nije ono što hoću da vidim od igrača moje ekipe.

 

Verujem ja da Panter ima neke neraščišćene račune sa komšijama, pa onda kad nije uspeo na terenu da im vrati, pribegava ovakvim stvarima. Potpuno jajarski. Zagorac došao kao veliko pojačanje, tu je 4 godine i za te 4 godine je izgubio maltene sve što je mogao od komšija - opet pogrešno usmerava frustraciju u neka loženja, nepotrebne svađe i sranja. Lesora ne mogu ni da komentarišem.

 

Ja sam se od ove sezone već oprostio, želim da verujem da i Željko sve ovo vidi i zna i da je ova sezona bila krpljenje od igrača dostupnih na tržištu, a da će sledeća biti ipak malo drugačija priča, sa igračima koji su ipak više Partizan kakav hoćemo da bude, a ne ova neinteligentna ložana.

Kad dovedes dva igraca sa f4 El i najboljeg igraca Evrokupa ,reprezentativca Srbije i kazes da je prelazni rik bio krpljenje! 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da nam Čoki majstor zanata nije rešio sudije za sinoć...mi se izvukli ne bi iz Žocove mašine. Presudni momenti: laserom od 750 kubika omeli smo Lesora pa je fulao drugo bacanje i Luka ,,nou mor najs gaj" Mitrović presudio kada se uneo u facu Lideju i zbunio ga sa: "Zak...vazduh trepti kao da nebo gori".

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko god ismevali Lessorta, tu situaciju pre vidim kao grešku stručnog štaba. Pobede su u detaljima i dobroj pripremi. U svakom slučaju je neko bio dužan da Lessortu da instrukcije kako da se odradi sve da bude legit. Totalno je izgledalo nekoordinisano -- jer ako je plan da Lessort nabode loptu na obruč, šta će ti dva nesavitljiva balvana na skoku. Očigledno se zamislilo da Lessort baci nešto sa većim lukom, a da oni uguraju čuvare i idu vertikalno na skok. Neozbiljno je da to nije jasno naglašeno i dogovoreno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ako je pogodila lopta obruc, a nije prestupio do udarca lopte u isti on moze ici po loptu. Samo sto mislim da je usao. Ne moze od tablu ali moze od obruc.

Pise ti u onome sto je kacio "not fake a free throw".

Da ne govorimo da to pravilo zna svako ko je trenirao ili makar odgledao neku nba ili el utakmicu sa slicnom situacijom, a nije da ih nije bilo u poslednjih par godina

Link to comment
Share on other sites

Just now, drperce said:

Pise ti u onome sto je kacio "not fake a free throw".

Da ne govorimo da to pravilo zna svako ko je trenirao ili makar odgledao neku nba ili el utakmicu sa slicnom situacijom, a nije da ih nije bilo u poslednjih par godina

Nije fejkovao. Fejkovanje ti je recimo kad krenes u izbacaj ali ne izbacis loptu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Nije fejkovao. Fejkovanje ti je recimo kad krenes u izbacaj ali ne izbacis loptu.

Yep, my bad. Svakako nikad nije bilo dozvoljeno od kada ja pamtim (cirka 25god) da se onako ocigledno i pravolinijski gadja obruc i zalece na skok, uvek se ponistava. Dozvoljeno kad je u luku bacis pa se ona odbije o obruc

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, drperce said:

Pise ti u onome sto je kacio "not fake a free throw".

Da ne govorimo da to pravilo zna svako ko je trenirao ili makar odgledao neku nba ili el utakmicu sa slicnom situacijom, a nije da ih nije bilo u poslednjih par godina

Onda ne pratis kosarku kako treba. Jedino je bitno da li je prestupio  ne kako je izbacio loptu. Naravno trebao je da ne prestupi. Ne znam bas pravilo,ali ovo sto ja gledam u principu moze ako ne prestupis. Kao, moras lepo izbaciti loptu xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...