Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Kakav pomor na Avangardi i razocaranje u Kluza :Hail:
Hahhah, ja pokusao kexnom da se registrujem ali nece ds me puste,namirisali me, hahaa, ima li ko nalog da mi da na PM? Mene iskreno opusta citanje rsb, i tih hardkor navijackih foruma, kakbih tu bisera ima hahha, i onaj forum partizan.net, hahaha kakvih tu teorija sam se nacitao, nas Bratanac je mala maca..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Helmet said:

Hahhah, ja pokusao kexnom da se registrujem ali nece ds me puste,namirisali me, hahaa, ima li ko nalog da mi da na PM? Mene iskreno opusta citanje rsb, i tih hardkor navijackih foruma, kakbih tu bisera ima hahha, i onaj forum partizan.net, hahaha kakvih tu teorija sam se nacitao, nas Bratanac je mala maca..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Nisu te "deratizovali" na RSB? 😄

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Helmet said:

Mene iskreno opusta citanje rsb, i tih hardkor navijackih foruma, kakbih tu bisera ima hahha, i onaj forum partizan.net, hahaha kakvih tu teorija sam se nacitao, nas Bratanac je mala maca..

 

Svaka vam cast kako pronalazite vreme i za druge forume; da me ne shvatite pogresno - ne aludiram da ste neradnici (svasta, pa radim u prosveti!), ali ja jedva i ovde stignem da ispratim sta se desava 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Helmet said:

Naravno da nisam mislio samo na ABA, a i tu nikad jaca 4 tima. Cedevita se pojacala, Buducnost pametno kupuje, tu su uvek nezgodni Mornar i Igokea.

Bice ultra zanimljivo i u ULEB kupu i EL gde i Partizan i Zvezda imaju ambicije da doguraju daleko. To za reprezentativce stoji, tu samo Mega stvara igrace, ali jbg nasa klupska kosarka je davno skrenula sa tog kursa ali to ie vec dublja prica. Ja govorim sa aspekta rivalstva Zvezde i Partizana, bice zestoke borbe.

 

Ima jedna epizoda "Mucki" u kojoj Rodney zamera Delu da se neprimereno ponasa. Ovako otprilike tece dijalog:

 

Del Boy: "Samo se zabranjam, u cemu je problem?"

 

Rodney: "Del, kad se ti zabavljas, niko oko tebe se ne zabavlja"

 

E tako i ovde, kad krenu projekti o "nikad jacem derbiju" to prakticno znaci da svi ostali klubovi mogu lagano i da napuste ligu, sve nade da mogu do trofeja ili finala su odavno umrle.

 

Kad srpski brodovlasnici kupe jedan ili dva kluba, neka od njih prave Barcelone, Reale, Panathinaikose, Olympiacose i ostale. Do tada, ostaje cinjenica da je Srbija jedina drzava koja ubacuje skoro 15 miliona evra (verovatno i vise) godisnje u klupsku kosarku. Svi drugi su verovatno nesposobni ili nevidjene skrtice pa ne daju pare.

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Prijatelj Mitar said:

 

Svaka vam cast kako pronalazite vreme i za druge forume; da me ne shvatite pogresno - ne aludiram da ste neradnici (svasta, pa radim u prosveti!), ali ja jedva i ovde stignem da ispratim sta se desava 🙂

Znaci i ti si na drzavnim jaslama. Lepo bogami.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Pa rekose i Savic i Obra da ce doci jos dvojica ili trojica u zavisnosti  od Mozlijevog stanja.

Tako da je to gotovo sigurno mali Madar i neki mladi centar sa letnje lige.

Ne bi me iznenadilo da pojure Balsu kad je vec Petrusev propao.

 

Pangos nije realan, on trazi bar 3 puta vise nego sto mi mozemo da ponudimo.

 

Jeste da je bio u idealnoj petorci el, ali mislim da mu niko neće ponuditi 5-6 miliona po sezoni u Evropi.  

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

"Hoce da nas uniste", "da nas sklone", "da nam zavrnu slavinu", "da nam uzmu sto smo zasluzili UPPRom", "njima daju vise", "najmanji budzet"  :roflmao:

 

Volters EL+EC, Jovic EL, Ivanovic EL+EC, Holins EL, Kalinic EL, Vajt EL, Monro EL+NBA, Motrovic EL+EC, produzenje Dobrica EL, Davidovca EL, Kuzmica EL, Lazica EL,... 

 

:roflmao:

 

"Samo 15 igraca", "nemamo EL iskustvo", "mladi igraci zeljni dokazivanja od samo 26+ godina".... :roflmao:

 

Ovoliko nije lupao ni moj stari prozor...

 

Edited by Cooper
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nego jel zasenila u medijima sinocna pobeda nerešeno sa velikim ruskim klubom Socijem? Hoće li biti sinonima za Zvezdine igrace poput Serdar Vujacic, genije Stanojević,  i slično. Mislim nije Kluz Soci I liga Evrope intertoto kup al opet..

1 minute ago, Cooper said:

"Hoce da nas uniste", "da vas sklone", "da nam zavrnu slavinu", "da nam uzmu sto smo zasluzili UPPRom", "njima daju vise", "najmanji budzet"  :roflmao:

 

Volters EL+EC, Jovic EL, Ivanovic EL+EC, Holins EL, Kalinic EL, Vajt EL, Monro EL+NBA, Motrovic EL+EC, produzenje Dobrica EL, Davidovca EL, Kuzmica EL, Lazica EL,... 

 

:roflmao:

 

"Samo 15 igraca", "nemamo EL iskustvo", "mladi igraci zeljni dokazivanja 26 godina".... :roflmao:

 

Ovoliko nije lupao ni moj stari prozor...

 

I sve to ne vredi koliko jedan Panter, Lidej. Najskuplji transfer u istoriji srpske košarke, dzabe se koprcas, maske su pale , ostoja-vucko tandem odvrce slavine.

Edited by Misterija Organizma
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Cooper said:

"Hoce da nas uniste", "da nas sklone", "da nam zavrnu slavinu", "da nam uzmu sto smo zasluzili UPPRom", "njima daju vise", "najmanji budzet"  :roflmao:

 

Volters EL+EC, Jovic EL, Ivanovic EL+EC, Holins EL, Kalinic EL, Vajt EL, Monro EL+NBA, Motrovic EL+EC, produzenje Dobrica EL, Davidovca EL, Kuzmica EL, Lazica EL,... 

 

:roflmao:

 

"Samo 15 igraca", "nemamo EL iskustvo", "mladi igraci zeljni dokazivanja od samo 26+ godina".... :roflmao:

 

Ovoliko nije lupao ni moj stari prozor...

 

Ali mi igramo tu EL vec x godina, ne znam sta je cudno da imamo igrace koji su se ponekad slucajno obreli u istoj. Ono sto je cudno je da u ekipu koja je ranga ranga FMPa, Mege i Zadra(samo sto je u vecim dugovima) dolazi toliki broj top EL igraca i igraca u najboljim godinama iz NBA. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...