Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

5 minutes ago, pavijan2 said:

Jedan započeti prelazni rok?

SNS je najizdašniji sponzor kk partizanjoš od famoznog 5. kongresa na koji je i vrhovni derviš išao da se zahvali za velikodušnost dragog vodje.

Veliki Um iz Zeleznika zato isceliva onomad oba guza Vodji sto mu dozvoli da ostvari stvoje  mladalacke zelje i omoguci mu oprost dugova i preuzimanje imena i tradicije kluba kome nikad nije dorastao i sa kojim nikada ne uradi nista vredno pomena na medjunarodnom nivou, a domet mu ostade siljenje patke u ABA?

E, jes` dostignuce nakon svih ovih godina.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Losmi17 said:

Al najjaci su ovi likovi poput alexa koji glume politicku korektnost, a zapravo su najveci pobornici aparthejda.

I tako decko ladno veruje u to iako bata svako malo pokazuje nesto drugo.

 

A da ne pricamo sad o 6 meleona datih na trenera i jednog igraca.

Ali oni i dalje imaju svoj pamflet.

Jbt nadrealna zadojenost.

Socioloski fenomen za izucavanje.

 

Skoro kao da se gledamo u ogledalo 😆

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fedor said:

Ja pak mislim da su najjaci likovi koji glume politicku korektnost, a zapravo su najveci pobornici teze da av nista ne pomaze cz, nego hoce da ih unisti fantomskim finansiranjem KKP
I tako decki ladno veruju u to da je ekipa koja 60 godina nije predstavljala apsolutno nista u srpskoj kosarci odjednom pocela da dominira bas u vreme kada taj av ima apsolutnu vlast bez pomoci te vlasti i guranjem grane u tockove od starne iste. 

A da ne pricamo sad o MNOGO meleona datih za neku drugu sekciju sdcz.

Ali oni ce i dalje da tvrde da je to samo slucajnost, zasto bi huligan sa severa na celu drzave pomagao cz, valjda je logicnije da pomaze Partizanu. 

Jbt nadrealno odsustvo kontakta sa realnoscu i logikom.

 

Vjeruju neki dečki i da je Partizanština neki bitan faktor u uspjesima KK Partizan. Evo cijele Partizanštine u jednoj fotografiji. Fuj.

 

20090611204102.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

da li si realan?

pretvorio si se u kupera i ti sad spocitavas drugima nesto

meni licno, jedno od vecih razocarenja na forumu

Bukvalno. Lik postao kuper s losim forama.

Ne verujem sta citam vec danima.

Just now, Alex_Serbia said:

 

Skoro kao da se gledamo u ogledalo 😆

Tesko. Ja nikad nisam pisao o aparthejdu niti negirao pomoc drzave.

Link to comment
Share on other sites

Nikako lazni opozicionari da objasne kako to da Zvezda u fudbalu bude izbacena iz kvalifikacija zbog dugova, a da drzava Partizanu da pare i spreci da bude izbacen. Cudan taj aparthejd. Onaj sto je kao ugnjetavan dobije pomoc drzave, a drugi ne.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Losmi17 said:

 

Tesko. Ja nikad nisam pisao o aparthejdu niti negirao pomoc drzave.

 

Pomoc drzave niko ne moze da negira. Ni mi, ni vi. Samo sto je ovo sad prvi put u 7 godina da se nama pomaze vise (makar u teoriji).

 

Ja sam juce napisao da ne verujem da je bas sav novac uplivao od drzave jer avavu se ne isplati da mu posle vecinska populacija pizdi i uskrati glasiće, na sta do danas nisam dobio ni jednu repliku bolju od "pa on je lud, to je za njega ocekivano".... lud i glup nisu isto

 

Ne znam gde si ti video laznu p.korektnost od mene, ja napisem ono sto mislim. 

 

A te Parah/Makadu godine, opet ste imali jaci sastav. Doveli Gista od 500k po sezoni i koga sve jos, zadrzali bukvalno sve vazne strance. Ajte molim vas.

Edited by Alex_Serbia
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fedor said:

A da ne pricamo sad o MNOGO meleona datih za neku drugu sekciju sdcz.

Ali oni ce i dalje da tvrde da je to samo slucajnost, zasto bi huligan sa severa na celu drzave pomagao cz, valjda je logicnije da pomaze Partizanu. 

Jbt nadrealno odsustvo kontakta sa realnoscu i logikom.

 

Au, koliko treba da budeš delusional da uvlačiš u ovo FK, koji je zaradio 100 miliona samo od UEFE za četiri godine, pa opet ne plaća nijednog igrača ni pola od onoga koliko jedan KK plaća Pantera. A znamo svi dobro koliko je fudba profitabilniji od košarke. A o ostalim klubovima SDCZ da ni ne pričamo, osim VK. 

 

Košarkašice tri godine prvakinje zaredom, nemaju para da igraju evropu. Isto kao i odbojkaši svojevremeno.

 

Alo dobro, moj Fedore, šta god ti pomaže da spavaš lepo. Samo napred. 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Kronostime said:

 

Neki materijalni dokaz za ove tvrdnje ili je istina zato sto mi tako kazemo?

 

 

 

Nemoj da se pravis lud. Saobracajna nesreca je bila, cak je bio u zatvoru. Nadimak svakako nije pristojan. Ako ne verujes potrazi, ima negde sigurno

Edited by Inbox
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Losmi17 said:

Bukvalno. Lik postao kuper s losim forama.

Ne verujem sta citam vec danima.

Tesko. Ja nikad nisam pisao o aparthejdu niti negirao pomoc drzave.

S tobom nikad nisam ni procaskao u prolazu, kamoli nesto popio, ali sa mnogim Zvezdaskim legendama  jesam: Veteran, Daba. Manoly, Fender MarkovicCZ, Medobrundo. Ganac, .... izvini sto ne spadas u tu ligu.:default_coffee:

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

S tobom nikad nisam ni procaskao u prolazu, kamoli nesto popio, ali sa mnogim Zvezdaskim legendama  jesam: Veteran, Daba. Manoly, Fender MarkovicCZ, Medobrundo. Ganac, .... izvini sto ne spadas u tu ligu.:default_coffee:

 

Masis poentu. Ti mene ne znas da bi znao koja sam liga i sta.

Poenta je da si pre bio korektan i zanimljiv forumas.

Sad si postao kuper s losim forama.

 

Jos sad ovim upisom spustas pricu na licni nivo- nisam te sreo ni u prolazu.

Jadno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Pomoc drzave niko ne moze da negira. Ni mi, ni vi. Samo sto je ovo sad prvi put u 7 godina da se nama pomaze vise (makar u teoriji).

 

Ja sam juce napisao da ne verujem da je bas sav novac uplivao od drzave jer avavu se ne isplati da mu posle vecinska populacija pizdi i uskrati glasiće, na sta do danas nisam dobio ni jednu repliku bolju od "pa on je lud, to je za njega ocekivano"....

 

Ne znam gde si ti video laznu p.korektnost od mene, ja napisem ono sto mislim. 

 

A te Parah/Makadu godine, opet ste imali jaci sastav. Doveli Gista od 500k po sezoni i koga sve jos, zadrzali bukvalno sve vazne strance. Ajte molim vas.

Nisam iz Srbije pa neću previše da se petljam. Samo da kažem da sam baš u šoku da te neko nije žestoko nadojio za ovo provlačenje po ko zna koji put da većinska Srbija glasa za Vučića. Ja u RS ni u zajebanciji ne bih rekao nekom Grobaru da je Dodikov glasač zato što je sipao u Partizan.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, berti said:

Nikako lazni opozicionari da objasne kako to da Zvezda u fudbalu bude izbacena iz kvalifikacija zbog dugova, a da drzava Partizanu da pare i spreci da bude izbacen. Cudan taj aparthejd. Onaj sto je kao ugnjetavan dobije pomoc drzave, a drugi ne.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Just now, prolup said:

Nisam iz Srbije pa neću previše da se petljam. Samo da kažem da sam baš u šoku da te neko nije žestoko nadojio za ovo provlačenje po ko zna koji put da većinska Srbija glasa za Vučića. Ja u RS ni u zajebanciji ne bih rekao nekom Grobaru da je Dodikov glasač zato što je sipao u Partizan.

 

Neverovatno da ti moram crtati ali evo da probam - to je iz njegovog ugla posmatranja! Ne iz mog! Zbog toga je sve pocelo jos onda u Hali Sportova.

 

A vecinska srbija (nevezano za boje) glasa za njega. Isuse...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kronostime said:

Veliki Um iz Zeleznika zato isceliva onomad oba guza Vodji sto mu dozvoli da ostvari stvoje  mladalacke zelje i omoguci mu oprost dugova i preuzimanje imena i tradicije kluba kome nikad nije dorastao i sa kojim nikada ne uradi nista vredno pomena na medjunarodnom nivou, a domet mu ostade siljenje patke u ABA?

E, jes` dostignuce nakon svih ovih godina.:default_coffee:

Celivanje guzova postaje tvoja specijalnost 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, prolup said:

Aha, ok, onda sam očigledno pogrešno protumačio tvoje konstantno insistiranje da će ostati uskraćen za neke glasove, gdje jasno ciljaš na navijače Zvezde. Do mene je.

Teze navijaca CZ je da AV kupuje glasove navijaca Partizana koji su mu pevali prethodnu takmicarsku utakmicu "vucicu seceru", pa je kolega Alex sa razlogom posumnjao u logiku te teze jer zasto bi on kupovinom tog glasackog tela rizikovao da se zameri i izgubi realno mnogo vece glasacko telo navijaca CZ, koji su velika vecina i generalno stanovnistva i tog dela koji glasa za njega. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...