Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Taj je makar svoje pare posteno zaradio. Doslo se do toga da se ipak ove sezone nista nije smelo iznutra prepustiti slucaju, e toliko je Andrea dobro radio svoj posao. Uz 2 glavna a promasena pojacanja (Peiners, Artjom) on je covek opet napravio pol poziciju gde god se pojavio i uzeo sve sto se moglo).

 

Obrad, s druge strane...isti ugovor a vama svima mrak na oci.

 

I trebaju da tuze, obojica.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alex_Serbia said:

Taj je makar svoje pare posteno zaradio. Doslo se do toga da se ipak ove sezone nista nije smelo iznutra prepustiti slucaju, e toliko je Andrea dobro radio svoj posao. Uz 2 glavna a promasena pojacanja (Peiners, Artjom) on je covek opet napravio pol poziciju gde god se pojavio i uzeo sve sto se moglo).

 

Obrad, s druge strane...isti ugovor a vama svima mrak na oci.

 

I trebaju da tuze, obojica.

nov si na ovoj temi, a priznaj da si se brzo uklopio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Tunji Awojobi said:

 

Pazi, ako pričamo o rekordima, ne postoji drugi način da budeš u pravu nego tehnički. Za koga god da navijaš, 5 je uvek više od 4. 

 

Moras negde da podvuces crtu.

 

Gde ces je podvuci? Hocemo li tvrditi da je VK Partizan nas najveci klub po broju titula u sportovima sa loptom?

 

8 hours ago, Tunji Awojobi said:

Da li si realan da niko ne tvrdi da je Serena GOAT!? Federer, Nadal i Đoković se bore za titulu GOAT-a na ATP turu. Ako hoće titulu apsolutnog GOATa, moraće da osvoje više od 23 GS ili koliko god ona bude imala na kraju karijere. Pa ogroman skandal je ispao kad je Mekinro Serenu nazvao best female player ever, pa krenuo da omalovažava ženski tenis kad ga je voditeljka pitala zašto je naglasio female. Inače, mnogi, a čak i sam Mekinro u nekim intervjuima za nju govore da je best athlete of all time

 

Mislim da ovo sto si naveo ne navodi niko nigde osim jedna ekstremna manjina i navijaci KK Crvene zvezde koji se sete ZKK kad ne mogu da prevale preko usana da navijaju za klub koji nije najuspesniji u kosarci u Srbiji.

 

Svi stalno govore o Federeru kao GOAT. Court moze da bude GOAT u svojoj konkurenciji - jer ne postoji jedinstvena kategorija u kojoj se takmice Federer, Williams, Court i Nadal.

 

To sto je neko omalovazavao zenski tenis je isto kao kada bi neko omalovazavao neku kategoriju u trcanju, plivanju ili boksu - niko nece raspravljati ko je tu najbolji, svaka kategorija ima svog najboljeg.

 

Samim tim, porediti ZKK Crvena zvezda i KK Partizan je kao porediti VK Partizan i FK Crvena zvezda.

 

8 hours ago, Tunji Awojobi said:

Mislim, stvarno ne znam kako ne vidiš koliko je diskriminatorsko tvoje pisanje u vezi s ovom temom, bez zajebancije. Činjenica je da se KK i ŽKK takmiče u različitim kategorijama, ali se bez sumnje bave istim sportom. Po tome što govoriš, nijedan ŽKK, ni jedna sportiskinja, nikad neće moći da postane najbolja na svetu u tome što radi, ma kakav rezultat postigla, samo zato što je žena ili zato što ne igra protiv muškaraca? 

 

Jedino sto ovde primecujem je trolovanje sa tvoje strane, samo da ne bi morao da priznas da je Partizan bio uspesniji, pa si izvukao ZKK Crvena zvezda i u tome nisi nimalo originalan, mnogi su tako trolovali jer je super za podbadanje druge strane.

 

Podsetimo se, napisao sam samo da se, po svim kriterijumima KK Partizan nalazi ispred KK Crvena zvezda, a onda si ti uleteo sa ZKK Crvena zvezda.

 

8 hours ago, Tunji Awojobi said:

Ok, znači Guardian, BBC i Deutche Welle su ustvari trolovali kad su napisali da je Marta izjednačila Kloseov rekord na svetskim prvenstvima

 

Nadji neki list koji ce da napise da je od Marta uspesnija/bolja igracica ili golgeterka od svih tih imena na svetskom prvenstvu, pa te mozda neko i shvati ozbiljno.

 

Sta da neka igracica ima veci broj poena ili titula od Jamesa i Jordana - niko ne bi smeo reci da je jedan ili drugi GOAT?

 

7 hours ago, Kosta said:

Nije umro, ne budi zlonamjeran.

Proslavljao je chudo. A chudo je da je juce Partizan, uprkos nikad jacem Zadru, sudijama, publici, i sa osakacenim rosterom, uspio izvuci produzetak. Totalno iznenadjenje...

....not.

 

Vidi, ovo si pisao i na live temi KK Partizan i stvarno ne znam kako mozes da pises ovakve stvari, a da si bar malo upucen u stanje u klubovima i sastavima.

 

Da bi ovo sto si napisao i tamo i ovde bilo tacno, potrebno bi bilo da su tacne dve stvari: da je Zadar jako los za ABA standarde i da je Partizan jako dobar.

 

Ovo prvo prosto ne stoji. Zadar je svakako najjaci hrvatski tim u ovom trenutku (sto i nije mnogo tesko). Takodje, moze se diskutovati o tome da li su slabiji ili jaci nego prosle sezone, ali to je tim koji je dobio Cedevitu, Buducnost i Crvenu zvezdu prosle sezone. U ovom trenutku mislim da su jaci od svih konkurenata za opstanak.

 

I drugi deo, da je Partizan neki nevidjeno jak sastav nije tacan. To prosto moze da se vidi kad se pogleda njihov jucerasnji sastav. Od pocetka sezone ostali su od 6 (Gordic, CMM, Velickovic, Paige, Mosley, Mika) od 12 igraca, a dosao je samo Perkins.

 

Sastav im je bio takav da su imali po jednog pleja, beka, krilnog centra i centra, dva krila i Trifunovica koji je popunjavao minute, ne racunajuci juniore.

 

Razumem da se na ovoj temi pise na takav nacin, ali na live temi takvom pisanju, po meni, nije mesto.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Cooper said:

Komsije, uskoro se blizi 10 godina od rahmetli KK Crvene Zvezde (1945-2011).

 

Sta vam najvise nedostaje iz tog perioda?

 

Moze li neko da spremi referat za jun mesec, cisto da ovde skupa obelezimo i setimo se lepih dana...

Vama ništa, sem da ste u tom periodu ubedljivo najgori.

A nama ne nedostaje ništa, sem da vas zajebavamo,

a vi da plačete po dva dana.

(Bogami nakupilo se unazad mesec dana, potop).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

nov si na ovoj temi, a priznaj da si se brzo uklopio.

 

Ako ti i tebi slicni posle ovakve sezone, ovih rezultata, otpustanja kljucnih igraca, nedovodjenja pojacanja i pored otvorenog prolaza u EC (koji je prilicno slab i donosi EL), mislis da se Partizan ne sjebava iznutra....onda si jako naivan.

 

Ipak, mislim da se samo pravite tutamute. Ne moras biti iskusan u ovoj temi da bi primetio stvari. 

 

Naravno, slobodan si da mi objasnis sta se zaista desava, uzimam sve u obzir sto nije cist bezobrazluk i potprcavanje.

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

 

Ako ti i tebi slicni posle ovakve sezone, ovih rezultata, otpustanja kljucnih igraca, nedovodjenja pojacanja i pored otvorenog prolaza u EC (koji je prilicno slab i donosi EL), mislis da se Partizan ne sjebava iznutra....onda si jako naivan.

 

Ipak, mislim da se samo pravite tutamute. Ne moras biti iskusan u ovoj temi da bi primetio stvari. 

aparhejd, vezivanje ruku i nogu postalo sjebavanje iznutra.

ne znam sta da kazem. morate vise trenirati.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

Ako ti i tebi slicni posle ovakve sezone, ovih rezultata, otpustanja kljucnih igraca, nedovodjenja pojacanja i pored otvorenog prolaza u EC (koji je prilicno slab i donosi EL), mislis da se Partizan ne sjebava iznutra....onda si jako naivan.

 

Ipak, mislim da se samo pravite tutamute. Ne moras biti iskusan u ovoj temi da bi primetio stvari. 

 

Naravno, slobodan si da mi objasnis sta se zaista desava, uzimam sve u obzir sto nije cist bezobrazluk i potprcavanje.

Ti se prikljuci organizatorima rumunskog ustanka.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alex_Serbia said:

Taj je makar svoje pare posteno zaradio. Doslo se do toga da se ipak ove sezone nista nije smelo iznutra prepustiti slucaju, e toliko je Andrea dobro radio svoj posao. Uz 2 glavna a promasena pojacanja (Peiners, Artjom) on je covek opet napravio pol poziciju gde god se pojavio i uzeo sve sto se moglo).

 

Obrad, s druge strane...isti ugovor a vama svima mrak na oci.

 

I trebaju da tuze, obojica.

 

naravno, i treba da isplatite  čoveka do poslednjeg evro centa, ipak je osvojio sva tri trofeja prethodne sezone ( EC, ABA i kup).

 

I naravno, da Vucko nije smeo da dozvoli da ponovite iste uspehe ove sezone, zbog toga je i oteran Talijan.

 

Ali, zar funkcionalno posmene i odrasle osobe veruju u tu mantru koja je potekla i primila se na sipkaskim 4umima I stranicama,  da Vucko&co uloze cca 4-5M €  i posle vas namerno, iznutra sabotiraju I urusavaju.... I to sve iste osobe koje unose novac u klub... jbt.

 

Da vas nema, trebalo bi vas izmisliti ( da ne napišem kakvu tezu reč ) 😴

 

 

Edited by John Dies at the End
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...