Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ma ja ga ne želim u ekipi, nego moramo Oubreta negde da damo iako će nam opasti index lepote igrača za 5. Ako dođe Šruder, to je kao da smo doveli miks Kodi Zellera i  Halida Muslimovića. Ipak, potreban je backup plej. Sad su ostali valjda samo ovi sa progutanim ponosom.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Spursi će biti najgora ekipa lige naredne sezone. Baš mnogo škarta su nakupili, a niko od ovih mlađih nema neki superstar potencijal. Al dobro, moralo je i to jednom doći, mislim da je vreme da se okrene novi list i što se klupe tiče, pa da Pop odjaše u zasluženu legendu.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi fino da se odradi trejd ove 3 ekipe

 

Lejkersima Hild

Voriorsima Šreder

Kingsima Ubre

 

Kakav sam majstor za trejdove.

 

 

Neće Sparsi biti najgora ekipa u ligi, jer su tu Hjuston, Orlando i Detroit, ali stoji da će se boriti za što bolju poziciju na draft lutriji.

Oslabili su dosta, otišli su Derozan, Mils i Gej.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

@oubrevo. kako ti deluje ovih 30/3 za bullocka, meni to izgleda kao prilicno preplacivanje. Ceo MLE je iskoriscen na njegov ugovor.

 

Mavsima ocajnicki treba jos jedan ball handler u ekipi.

 

šta znam. ono što je činjenica je da od njega dobijaš vrlo dobru odbranu i šut za tri koji varira od sjaja do očaja.

 

a to dal' je 5 miliona ili 10, verovatno zavisi od opcija koje ste imali vi & opcija koje je imao on. tri godine su puno ako nema nekog team optiona na kraju druge

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alex_Serbia said:

Niksi se lepo pojacali/ucvrstili. Imaju tim za top 4 Istoka, lagano. Sta ce napraviti od sezone, ne znam. Ali to im je sto im je za narednih par godina.

 

nema sanse da je ovo tim za top4, tj ima u smislu da ce biti brda ekipa koje mogu da zavrse i cetvrte i devete. 

 

kao i obicno, puno ce zavisiti od zdravlja a kemba i rouz nisu bas sjajni u tom departmanu 

 

konkurentna teorijski ekipa da se siba sa svima osim bruklina I bucksa 

 

ali ako prezive thibsovih 37mpg 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakakv crni top 4, Knicksi na papiru nisu bolji ni od Netsa, ni od Bucksa, ni od Sixersa, ni od Hawksa, ni od Heata, ni od Bullsa, ni od Celticsa. Tu su negde sa Pacersima i Hornetsima otprilike. Prošla sezona je overachievment, sad kad su svi dobili nove ugovore, videćemo kako će se pokazati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Navijacu za Nixe jako i ove sezone (jurim Randlea opet na fantaziju) + za Heat

 

Znaci nista od Deni Boja, 20/2 ostaje u Fili... BREDLI JE I DALJE SLOBODAN PELINKOVCU!!!

 

Citao sam nesto, mora bas dosta timova da se ukljuci da bi se Badi pas kosarkas landovao u LA, a Sruder otisao negde....

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Prošla sezona je overachievment, sad kad su svi dobili nove ugovore, videćemo kako će se pokazati. 

 

prošla sezona "galami" jer su završili na 4. mestu zahvaljujući boljem skoru od hawksa a isto tako su u dve poslednje tekme u sezoni mogli da završe u plej_autu

 

jeste prošla sezona bila overachievment, pre svega zato što thibs goni svoju ekipu kao da je svaki dan plej of. sada će imati više igrača u rosteru ali opet kažem, zdravlje je ključ i naravno da li je randle sišao na zemlju ili može da ponovi približno prošlu regular sezonu. ja nešto nisam siguran da može.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kakakv crni top 4, Knicksi na papiru nisu bolji ni od Netsa, ni od Bucksa, ni od Sixersa, ni od Hawksa, ni od Heata, ni od Bullsa, ni od Celticsa. Tu su negde sa Pacersima i Hornetsima otprilike. Prošla sezona je overachievment, sad kad su svi dobili nove ugovore, videćemo kako će se pokazati. 

 

Niksi su bukvalno sad zauzeli #4, a samo su se dodatno pojacali ovih dana. 

 

Fila? Slutim raspad.

Majami je ta 3. ekipa uz BKN I MIL.

Bulsi? Niksi bukvalno imaju duplo vecu rotaciju.

Seltiksi? Sta oni imaju bolje od Niksa u ovom momentu?

Hoksi? Mozda, pre bih rekao da sledi pad nego ponovljeno uzletanje 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, LordOfTerror said:

Posle svega vidjenjog bicu sokiran ako Tobey ne zavrsi u Dallasu, odlicna p'n'r opcija Doncicu.

 

 

Sustinki Kleber na steroidima, slabiju odbranu igra ali je zato za napad ubica...

 

kleber je bolji igrač od tobija štapić bobija

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LordOfTerror said:

Jeste al u qrcu 😄

 

Ovaj bi dosao vrv za minimalac za razliku od zalizane Nemacke limitirane ojebine koji je vec uveliko usao u zonu precenjenog.

 

ma vidi, meni je besmisleno pričati o količini novca koju neki igrač dobija u odnosu na drugog. puno je tu faktora koji su vrlo opravdani da kleber košta 8-9 miliona a tobey 3-4 miliona. to po meni nema veze sa učinkom na terenu.

 

na nba terenu, kleber bi, po meni, bio puno bolji od tobeyja i to je ono što se meri.

 

isto možeš da napišeš, karikiram, kako je bolje da uzmu klemen prepeliča za milion dolara, nego timmy hardaway jra za 15 ili 19 miliona.

ali nije tako u igračkom smislu, jebiga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa jedina je razlika sto je Hardaway klasa za Klemena, dok za Kelebera uopste nisam siguran da bi doneo vise od Tobija.

 

Ali bez ulaska u ta poredjenja onaj p'n'r njega i Doncica deluje bas prenosivo na NBA parkete, tek protiv nekih rezervnih postava da ne pricam. 

 

Sumnjam da uopste mogu da nadju boljeg 6-7. viskog u rotaciji...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...