Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

47 minutes ago, đubrivo. said:

šta je trejd, link vodi na uputstvo za korišćenje mašine 

 

E jebaga, ne da mi da okacim screen shot...

 

Oladipo i Sabonis za Bradonju. Mislim da obe ekipe ostaju jake, Indiana jaca nego sto je bila, hjuston nesto slabiji, na papiru. Mislim da bi i hardenu odgovarao sistem igre sa preostalim indijanerima, a odmah bi usli u krug kandidata za izlazak sa istoka.

 

 

In other bad news, rokeci vejvuju Dzeralda mucenog.

 

Tuci ce nas karma za ovo.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stefan81888 said:

Od svih timova koji se spominju, Fila ima najbolje asete, odnosno Bena Simonsa. Jedino da Brada proširi spisak. 

 

nisam siguran koliko to ima veze sa hardenovim spiskom. on ima ugovor na dve plus player option u trećoj koji bi komotno mogao da uzme, pre nego da odbije, jer u tim godinama nije baš jednostavno uzeti te pare. 

 

ovako napamet, ne mogu da percipiram kog to super igrača hjuston propušta 

-luka, davis, jokić, booker, morant, zion, giannis, tatum, trae računam da nisu dostupni (stavio sam treju da se vidi da sam inkluzivan). ostaju towns, simmons, embiid ili tako neke gomilice dobrih ali ne super igrača, kao što je pretpostavka kod bruklina, levert - allen - dinvidi 

 

 

Edit možda mitchell ali on mi je bliži murrayu nuggetsu nego ovima gore 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, đubrivo. said:

 

nisam siguran koliko to ima veze sa hardenovim spiskom. on ima ugovor na dve plus player option u trećoj koji bi komotno mogao da uzme, pre nego da odbije, jer u tim godinama nije baš jednostavno uzeti te pare. 

 

ovako napamet, ne mogu da percipiram kog to super igrača hjuston propušta 

-luka, davis, jokić, booker, morant, zion, giannis, tatum, trae računam da nisu dostupni (stavio sam treju da se vidi da sam inkluzivan). ostaju towns, simmons, embiid ili tako neke gomilice dobrih ali ne super igrača, kao što je pretpostavka kod bruklina, levert - allen - dinvidi 

 

 

 

Ima veze sa spiskom jer ako nije na spisku, manje su šanse da se NBA klub odluči da trejduje za njega, ima on 2+1 ali videli smo koliko je spreman da se šabaniše kad nije zadovoljan. 

 

Za superstara je teško dobiti adekvatan povraćaj svakako. Eto, spomenuo si Townsa, recimo da ga Hjuston hoće, koja je motivacija Soti za trapmu kad ovaj može da se sprda umesto da igra i uvede ih PO što bi Soti bio korak napred? Bolje Towns u ruci nego Harden na grani, rekao bih. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, đubrivo. said:

 

nisam siguran koliko to ima veze sa hardenovim spiskom. on ima ugovor na dve plus player option u trećoj koji bi komotno mogao da uzme, pre nego da odbije, jer u tim godinama nije baš jednostavno uzeti te pare. 

 

ovako napamet, ne mogu da percipiram kog to super igrača hjuston propušta 

-luka, davis, jokić, booker, morant, zion, giannis, tatum, trae računam da nisu dostupni (stavio sam treju da se vidi da sam inkluzivan). ostaju towns, simmons, embiid ili tako neke gomilice dobrih ali ne super igrača, kao što je pretpostavka kod bruklina, levert - allen - dinvidi 

 

 

Edit možda mitchell ali on mi je bliži murrayu nuggetsu nego ovima gore 

 

covek je odbio 50 miliona po sezoni pre nekoliko nedelja, ne interesuju ga pare previse. ima 0,1% da uzme po.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 said:

Uze Gober lovu

 

 

Osecam da ce ove sezone da igra sa velikim bolom u predelu... 

Inace kako vam se cine novajlije? Okora iz Klivlenda mi se bas svidja, za ovo malo sto sam ga gledao, bice paklen defanzivac.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 12Laki said:

Fino.Sad kako ce oni popuniti ostatak rostera? 😄

Imaju potpisane na 2 ili 3 godone Bogdanovica, Inglesa, Clarksona, Favorsa, O'Neala ali tesko da mogu neko zvucno ime.

Conley Jr istice masni ugovor nakon ove sezone, vrvt ce njega za manje para potpisati. Plejof je realan ali borba za titulu sa Goberom od 200 miliona? No way

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...