Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja sam cepnuo veto. Buddy je i ovako bolji od Grahama u svemu osim u asistencijama, još ovaj povređen.

 

 Prvo si rekao da je ok glava za glavu umisljena, prepotentna i licemerna picketino

 

Izlazim iz lige, ne pada mi na pamet da igram sa ovakvim retardima

 

Pozz

Edited by delgado
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja sam cepnuo veto. Buddy je i ovako bolji od Grahama u svemu osim u asistencijama, još ovaj povređen.

 

nesto kao brooks i sweet lou 🙃

5 minutes ago, delgado said:

 

 Prvo si rekao da je ok glava za glavu umisljena, prepotentna i licemerna picketino

 

Izlazim iz lige, ne pada mi na pamet da igram sa ovakvim retardirana

 

Pozz

 

pozz

 

pozzdravi i ortaka.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

 

 Prvo si rekao da je ok glava za glavu umisljena, prepotentna i licemerna picketino

 

Izlazim iz lige, ne pada mi na pamet da igram sa ovakvim retardirana

 

Pozz

 

Nemoj Delgi da zezas.

 

Normalno je da nam je sumnjivo da vas dvojica trejdujete, normalno je da se ortaci ispomazu, zato bi verovatno svaki vas trejd bio vetovan.

Link to comment
Share on other sites

Prvo su svi rekli kako je dort visak u trejdu a sad ni ovo ne prolazi 

Znači vetuje se kako kome odgovara i više ne može normalno da se trejduje

Aj neću vas više zadržavati,  govna ste i nek se maxa jebava sa vama

Edited by delgado
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam glasao za veto jer je Buddy bez sumnje bolji igrač od Grahama u svim kategorijama osim u asistencijama, a još je Graham povređen. Nisam to krio, eksplicitno sam izneo svoje mišljenje. Nikog nisam nagovarao da glasa ovako ili onako, to u životu nisam radio, zabole me kurac za fantazi. Znači dovoljno ljudi ovde je mislilo da trejd nije fer. Ne odlučujem ja ovde ni o čemu, imam samo jedan glas kao i svako ko igra ovde. A za ove uvrede šta da ti kažem, stvarno si veći pajser nego što sam mislio.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da je bilo ko drugi radio trejd prošao bi

Seti se svog posta od pre par dana gde si rekao da je ok glava za glavu i da je dort visak,  kako sad odjednom promena mišljenja? 

 

  Pa pazi ja bar u trenutku mogu da eksplodiram i napišem svašta dok ti godinama na perfidan način vredjas i ponižavas ljude, al to je Sad druga tema

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10.2.2021. at 3:20 PM, Zvezdinho said:

Nije on bio kriv za obaranje , nego Procke, Lavrnja i Xpert su tu bili kolateralne stete:s_d:

 

Istina živa. Glasao ja oba puta za veto, čisto iz dosade. 😄

Trade je inače bio legit.

 

Najsramnija Lavrnjina odluka je ono ne vraćanje Sato-a Zorexu, tj. odlaganje da se poništi trade, dok ne spuca waiver, pa da se vadi na "šteta je već napravljena". Baš kvaran potez. 👎

Link to comment
Share on other sites

I jedan i drugi igrac su dva gubavaca sa 30% suta iz igre s tim sto Badi ima malo veci broj pokusaja.. Moja ekipa je nesto slabija sa asistencijama u poslednje vreme i to je jedini razlog zasto sam hteo Grejma, Badi mi je vise odneo nego doneo i mislim da imam dovoljan broj igraca slicnog kalibra( Klarkson, Dort, Geri Heris, Batum), potpuno je van pameti vetovati ovakav trejd.. Ako vec svi toliko cenite badija evo slusam ponude

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...