Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Ahaaa, to onaj iz Lacija, mislim da je to bespotrrban rizik, igrac jako nestabilne forme. Iskreno nasi treba da pojure Partija i da se oslobodr nekih igraca, a koji imaju kakvu takvu vrednost, neko je pricao o razmeni Toreira- Parti, mislim da bi to bio pun pogodak, obzirom da je Toreira nezadovoljan zivotom u Londonu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Toreira-Parti razmena nije realna.Odnos u vrednosti je duplo veći za ovog drugog.Bila je prica razmena Toreira za onog veznjaka iz Rome(Diavara ili tako nešto)

Parti je prioritet,tako se makar pise.Nadam se da će završiti taj transfer uskoro.Pre toga čeka se da Gabriel potpiše.

 

Piše se i da Arteta želi pored sebe legendu Bergkampa.To bi bilo odlično.

 

Još neke glasine:

-Genduzija želi PSG

-Holdinga Lids

-Sokratis želi u Napoli

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poslušah Artetinu konferenciju.Mislim da je Auba odlučio da ostane.Takođe,rekao je su ostale sitnice da se reše oko Gabrijelovog potpisa.

Za Genduzija je rekao da je deo ekipe i da može da krene od početka,ali nešto sumnjam da će tako i biti.

Pitali su ga novinari još i za Najlsa.Takođe je rekao da je deo tima,ali ne želi da kvari nekome karijeru ako taj hoće da ide.Uglavnom,zna šta očekuje od njega i to mu je i rekao.U prevodu,igraćeš beka ili pali 😄 .

 

Link to comment
Share on other sites

David Luiz je odigrao doktorski. Nadam se da je u stanju da održi ovakav niivo u kontinuitetu, a pogotovo da eliminiše povremene padove koncentracije koji obično rezultiraju primljenim golom. Tirni takođe odličan, postavlja se pitanje koja mu pozicija više leži, levi spoljni ili centralni defanzivac. Džaka konačno skoncentrisan, vrlo dobar pozadi, pasovi su mu precizni, samo neka tako nastavi. Ne bih se odrekao nijednog od "klinaca", pa čak ni Mejtland-Najlsa i Holdinga. Cenim da Saka (koji je danas u kontinuitetu ostavljao Beljerina na vetrometini) i Martineli imaju najveći plafon, a misterija mi je zašto Arteta toliko forsira Nketija.

Koliko Arteta radi dobar posao možda najbolje pokazuje današnji nastup "otpisanog" Elnenija koji je izgledao dosta smisleno na terenu.

Ako se Sebaljos vraća u Madrid, možda treba da se raspitamo za zdravlje Ramzija, pošto čitam da u Torinu nisu baš oduševljeni njegovim nastupima. Može i pozajmica.

 

Link to comment
Share on other sites

Sokratis ide do kraja nedelje u Napoli izgleda.

Još jedan trofej, odlično za početak sezone i samopouzdanje. I dalje mi nije jasno koji kvalitet poseduje Nketia i zašto on ima toliku minutažu. Bolje da su Lorda vratili umesto njega 😄

Za sada prelazni rok ide dobro, svi čekamo da ozvaniče novi Aubin ugovor pa onda ostaju manje važne stvari. Ozila teško da možemo uvaljati negde pošto on hoće svaki cent da uzme.

Veznjak, špic klinac, bolji od Nketie ako može, štoper možda i prodati 5-6 igrača i mislim da će to biti veliki korak unapred za ceo klub. Prelazni rok traje predugo pa će biti svašta do kraja, ali generalno, na dobrom smo putu. (naravno ukoliko Auba potpiše novi ugovor)

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da smo zagrizli za Aouara iz Liona.Fabricio Romano izjavio je pre neki dan da je Arteta oduševljen sa njim ali da se nije poslala nikakva ponuda.Sad se pise da zeli da igra u PL je Arsenal poslao ponudu.

 

Nìsta od Partija za sada.Ne znam sta se čeka?!Verovatno neka moguća trampa.Evo danas se piše da Atletiko zeli Lakazeta.

 

evo jos nekih glasina:

-Valensija zainteresovana za Genduzija

-Fiorentina za Toreiru

-Holding blizu odlaska u Njukasl ili Lids

-Najls i Martinez verovatno ostaju u klubu.Za ovog drugog pise se da će dobiti novi ugovor

-Sokratis blizu Napolija

 

Link to comment
Share on other sites

Na kojoj poziciji igra Ouraru? Ako se obistini ovo sto si napisao bice ovo zaista smislen prelazni rok, prosecne igrace prodajemo i dovodimo kvalitet. Ja bih Lakazeta zrtvovao ako bas mora, a doveo Partija. Treba osloboditi mesta za Martinelija i mozda upariti Aubu i njega. Cini mi se da Martineli moze jako dobro da igra iza napadaca.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

-Izgleda da je Arsenal pustio Mikija u Romu bez obeštećenja.Srećno u daljoj karijeri.

 

-Za Kolašinca zainteresovan i Šalke.Velika je on rupa u odbrani,tako da bih voleo da ode.

 

edit:izgleda da će Sebaljos još godinu dana provesti u Arsenalu kao pozamljen igrač.Odlična vest.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Dolasci - odlasci

 

Ceka se produzetak Aubamejanga i da Gabriel (stoper iz Lila) potpise.

Opet se pominje pozajmica Sebaljosa, jer veza mora da se pojaca jednim do dva igraca (Dzaka, Toreira, Elneni, Genduzi svakako da ne izgleda obecavajuce). Tu se jos vrte Parti, Diavara iz Rome i Auar. Bolje je da dodje Parti i jedan od Sebaljos/Auar (a da sa klupe to pokrivaju Dzaka i Toreira). Pre bih zadrzao Elnenija kao tog petog u rotaciji a Genduzija prodao.

 

Oko odlazaka,

Sokratis u Napoli (za nekoliko miliona jer mu je poslednja godina ugovora)

Holding (pozajmica Lids i Njukasl)

Toreira- Fiorentina

Kolasinac -Roma i Salke (Salke samo pozajmica a Roma nesto malo nudi kako bi zamenio Kolarova)

Genduzi-sad je u prici Valensija (pozajmica pa onda otkup)

Lakazet- Atletiko

 

Pisalo se ranije o prodaji Najlsa (najvise u Vulvse jer bi mogao da menja povredjenog Dzonija levo ali i Doertija koji je otisao u Tot, plus on ima zelju a i mesta tamo da popunjava i na sredini), ali kako je podigao igre u poslednje vreme deluje mi da ce da ostane.

Tako da ce pre Kolasinac da bude taj bek koji visi.

 

Martinez ima jos 2 godine ugovor, ali on hoce negde da bude prva opcija (ili da ima vise minuta sa 27-28 godina), ali to mi deluje da ce da mu pojacaju ugovor.

 

Izgleda da je Mktarijan pusten u Romu posle sporazumnog raskida, a vrti se opet prica oko Ozila (to ce da traje celo leto da ga hoce neki arapi, kinezi, ameri).

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, sasha arsenal said:

Potpisao Gabrijel!

 

edit:i Sebaljos je završen-Fabricio Romano.

 

Odbrana resena.Sad su veznjaci na redu.

Sta mislis, ko ce nam biti stoperski tandem? Gabrijel je siguran..

Sebaljos je pod Artetom igrao dosta smislenije, dobro je da smo ga zadrzali, ali valjda imamo otkupnu klauzulu.

Sada sve sto imamo na Partija, prodati svakoga ko nije u prvom planu, novac za njega se mora nekako nabaviti, cini mi se da imamo glomazan igracki kadar, neke igrace bih rado video na pozajmicama i transfer listama.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Helmet said:

Sta mislis, ko ce nam biti stoperski tandem? Gabrijel je siguran..

Sebaljos je pod Artetom igrao dosta smislenije, dobro je da smo ga zadrzali, ali valjda imamo otkupnu klauzulu.

Sada sve sto imamo na Partija, prodati svakoga ko nije u prvom planu, novac za njega se mora nekako nabaviti, cini mi se da imamo glomazan igracki kadar, neke igrace bih rado video na pozajmicama i transfer listama.

Gabrijel i Luiz verovatno kada bude Arsenal igrao sa dva štopera.Nije realno očekivati tandem Gabrijel-Saliba,iako se očigledno radi o dva velika potencijala.Tu je i Mari,da se ne zaboravi.Tako da će i Tirni natrag na svoju poziciju.

Gabrijel,Saliba,Luiz i Mari.Sokratis,Mustafi,Holding i Čejmbers verovatno odlaze.Za Mavropanosa se još uvek ne zna.Verovatno pozajmica.

Posle dugo godina odbrana će izgledati pristojno.

Link to comment
Share on other sites



Gabrijel i Luiz verovatno kada bude Arsenal igrao sa dva štopera.Nije realno očekivati tandem Gabrijel-Saliba,iako se očigledno radi o dva velika potencijala.Tu je i Mari,da se ne zaboravi.Tako da će i Tirni natrag na svoju poziciju.
Gabrijel,Saliba,Luiz i Mari.Sokratis,Mustafi,Holding i Čejmbers verovatno odlaze.Za Mavropanosa se još uvek ne zna.Verovatno pozajmica.
Posle dugo godina odbrana će izgledati pristojno.


Mene plasi taj Luiz. Ja bih pre krenuo i sa Mariem nego Luizom. On je tempirana bomba i kada god ga vidim u startnoj postavi setim se onog horora protiv Sitija.
Imam bas lepa ocekivanja od Artete, cini mi se da zna sta radi, samo da potrefe sa ovim Gabrijelom, da konacno imamo kakav takav kvalitet nazad, napadacki mi jesmo top4 ekipa,ali pozadi smo donji dom i to nas je kostalo ovakvog plasmana ispadanja u LE

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sebaljos zvanično!

 

 

Fabricio Romano o transferima vezanim za Arsenal:

-Auba ostaje

-Za Toreiru zainteresovani Fiorentina i Torino.

-Za Belarina PSG i očekuje da će narednih dana poslati ponudu.

-Napoli za Sokratisa

-Genduzija neće niko za 40m

-Parti i Aouar dolaze u obzir samo za keš.Pošto ga Arsenal nema,moraće da proda igrače kako bi doveli makar jednog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...