Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

1 hour ago, Drug Crni said:

Ja ne mislim da ste "izvisili" u LŠ. Nije ta priča završena još (po meni)

Nismo izvisili ali više Arsenal nije favorit za prolaz dalje.Iskustvo je presudilo u prvoj utakmici,videćemo šta će biti sutra.Jako je bitno koga će Arteta da izvede na teren.Pre svih,mora da startuje Tomijasu.Ne bih voleo da gledam Zinčenka jer je ozbiljna rupa pozadi a i često pogreši u pasovima na kritičnim delovima terena.Baš je raspad ove sezone.Kivior se pokazao kao dobro rešenje za rotaciju,ali protiv Sanea nema šta da traži.

Druga pozicija gde je neizvesno ko će igrati je taj zadnji vezni Žoržinjo ili Parti.Ako taktika bude da se igra povučenije,onda može Žoržinjo,ali ako se izađe visoko onda je tu bolje rešenje Tomas.

I na kraju Martineli,Trosar ili Žezus po levoj strani.Iako u prvoj utakmici Martineli ništa nije doprineo,u ovoj bi moglo biti drugačije i on bi mi bio prvi izbor.

Ako ekipa ostane sa pozitivnim rezultatom do početka drugog dela drugog poluvremena,imaće prednost jače klupe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije vazna ova utakmica veceras, ja cak mislim da je moguce da u ovakvoj situaciji lagano pobedimo, ali u sledecem dvomecu nemamo sanse.

 

Kostur sa druge strane je cirkus, to smo videli i sinoc, nije isti nivo uopste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo userevanje sezone u roku od 7 dana. I sto je najgore, iako je tim mlad i jos ima prostora za napredak, pitanje je koliko ce se poremetiti hemija u ekipi i poverenje na relaciji Arteta-igraci nakon ovih poraza. Ako se sezona zavrsi bez trofeja tesko ce se dalje graditi na dobru osnovu koja je napravljena. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, СтелаРоса said:

Kakvo userevanje sezone u roku od 7 dana. I sto je najgore, iako je tim mlad i jos ima prostora za napredak, pitanje je koliko ce se poremetiti hemija u ekipi i poverenje na relaciji Arteta-igraci nakon ovih poraza. Ako se sezona zavrsi bez trofeja tesko ce se dalje graditi na dobru osnovu koja je napravljena. 

Jbg,ne može baš uvek preko noći uspeh u LŠ.Neiskusan trener kao i igrači u ovom takmičenju.Mnogima je ovo prvi put da učestvuju u istom.

Ne verujem da će se poremetiti poverenje između Artete i igrača.Mislim da ga poprilično poštuju i imaju poverenja u njega.Moraće da se nadogradi ekipa sledeće sezone.Iako je preko potreban vrhunski napadač,najradije bih video prvo Neta ili nekog sličnog igrača.Često su podbacila krila ove sezone i to ih je koštalo rezultata.

Nije još gotovo što se tiče titule ali ne bi me iznenadilo da se Arsenal raspadne.Mora se pobediti naredna utakmica kako znaju i umeju,inače to bi bilo to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvar je u tome da ako igras sa ovakvim timom ne mozes da mu kreses krila.

 

Lepo je biti siguran u odbranu i kontrolisati utakmicu, ali mi smo bukvalno bili tu negde blizu da dajemo golove u ovom dvomecu i onda primili sve golove idiotski i glupo. Bajern, objektivno, nije bio bolji od nas, ali jednostavno igramo glupo.

 

I u ligi cemo da izgubimo titulu takodje zbog gluposti. Plasim se da cemo protraciti prajm ovih igraca, mada ako ostanemo na okupu mislim da cemo jednu titulu morati da zabodemo nekako.

 

Siti je krenuo silaznom putanjom i to je evidentno, nosioci su im matori i cesto povredjeni, samo na konto toga  u naredne tri godine moramo bar jednu titulu da osvojimo.

 

Ne verujem da ce Liverpul, Junajted i Celsi biti relevantni u tom periodu, ako se pojavi neki Lester opet u vidu recimo Njukasla koji nam uzima titulu, onda bolje da prodamo sve Sitiju lepo kao nekad, pa nek osvoje narednih 8 od 10 titula, nismo mi za ovaj sport u tom slucaju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako bre disaster?

Ako se uzme u kontekst da ce City na neki nacin "ispastati", Arsenal je klub u Evropi sa najbolji starting ground-om u avgust/septembru ove godine. Arsenal i Real.
Iako ja pretpostavljam da ce "kazna" za City biti nekih 15pts i tipa 3 prelazna roka, ne 3 leta, nego 3 prelazna roka zabrane dovodjkenaj igraca. I to ce stupiti na snagu tipa jedan prelazni rok nakon odluke, taman da imaju jedno leto da se pripreme za zimu...

Edited by BattleBender
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MrTripleDouble said:

Da se ne zajebavamo, disaster sezona ako se ne osvoji PL, a nece.

Ne može tako da se gleda.Ako uzme Liverpul titulu,onda ok,ali ako uzme Siti,onda ne može se reći da je sezona katastrofa ali takođe nije ni uspešna.Pre početka četvrtfinale LŠ i borba do samog kraja za titulu izgledali su mi kao prihvatljivi.

Videćemo sutra kako će odigrati.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...