Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

12 minutes ago, momohyoideus said:

Ovo je definitivno najbolja USA sportska priredbatm ove godine, ima sve elemente:

1. Traje u beskraj

2. Neizvesno (satro)

3. Za sad bar 2 preokreta

4. Optuzbe da igraci/sudije kradu

5. Slepaju se razne poznate licnosti

6. Bolje se prati uz hotdog nego uz kokice

 

 

Apsolutno si u pravu, za razliku od NBA gde se znalo da Lejkersi moraju da pobede, pa ako se pojavi neko ko moze da ih nacne kao Denver ti kradi preko sudija Joku i drugare. Zbog toga izbori gledanost nikad veca, NBA i Lempron gledanost najmanja u istoriji.

Link to comment
Share on other sites

Nevada je valjda čekala da svi poštom dođu pa da ih broje odjednom. Jutros negde je istekao rok za pristizanje glasova i danas počinju da obrađuju te preostale glasove. Ja mislim da ćemo u toku večeri znati ko je predsednik. Kako javljaju GA i PA su počeli da broje, za NC niko ništa ne govori. AZ i NE zbog vremenske razlike počinju da broje kasnije večeras po našem vremenu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nemanjaol said:

 

U kom smislu završio? Ovo je u reonu izvodljivog, videćemo biće baš gusto na kraju

 

Završio u smislu da ne mislim da može da dobije 65% od ovih.

 

Upravo na CNNu ide neki batica uživo iz Atlante. Nabraja odakle fale glasovi, dosta ruralnih delova, baš teško da Bajden tu dobije 65% i skine ovih 18k zaostatka.

 

Ajd da vidimo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dulematic said:

iskreno se nadam da je post bio zajebancija

Ako mislis na mene, onda je polu-zajebancija.

Jbg, ne priznajem lazni elitizam.

A broj dva, to sto je to SAD, apsolutno ne mora da znaci da je oslobodjeno mutnih radnji.

I broj 3, cut off momenat postavljen kod glasanja postom je krajne podlozan manipulacijama, a gle cuda Bidon tu ima ozbiljan majority.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vamos Laki said:

Ako mislis na mene, onda je polu-zajebancija.

Jbg, ne priznajem lazni elitizam.

A broj dva, to sto je to SAD, apsolutno ne mora da znaci da je oslobodjeno mutnih radnji.

I broj 3, cut off momenat postavljen kod glasanja postom je krajne podlozan manipulacijama, a gle cuda Bidon tu ima ozbiljan majority.

 

Pa ovo za prednost se znalo pre. Tramp LIČNO je pozivao sve GOPovce da glasaju lično (i pre izbornog dana i na izborni dan). 

 

Cut off momenat nije svuda isti. SC je rekao da PA može da čeka, čini mi se, glasove koji pristignu u okviru 7 dana posle izbora, ako su poslati zaključno sa 03.11. 

 

Nalaze ljude koji su glasali sa 120 godina, brate, glasalo 140 miliona ljudi, to treba da obradi 50 različitih službi, svaka sa svojim protokolima, mene čudi kako nema više primera poput ovog, naravno da ima sranja samo je to daleko od toga da može makar i blizu da utiče na ishod.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

 

Pa ovo za prednost se znalo pre. Tramp LIČNO je pozivao sve GOPovce da glasaju lično (i pre izbornog dana i na izborni dan). 

 

Cut off momenat nije svuda isti. SC je rekao da PA može da čeka, čini mi se, glasove koji pristignu u okviru 7 dana posle izbora, ako su poslati zaključno sa 03.11. 

 

Nalaze ljude koji su glasali sa 120 godina, brate, glasalo 140 miliona ljudi, to treba da obradi 50 različitih službi, svaka sa svojim protokolima, mene čudi kako nema više primera poput ovog, naravno da ima sranja samo je to daleko od toga da može makar i blizu da utiče na ishod.

Moze da utice tamo gde je jako tesno. A nije da nema jedno 3, 4 takve drzave.

Link to comment
Share on other sites

Vidi ti ove naprednjacke metode koje koriste Demokrate. Lik iz Micigena koji je umro 1984 je glasao za Bajdena. Trebalo bi danas da ima 118. godina. Zatim odredjeni broj prijavljenih u Nevadi, a nisu  odatle, su isto glasali za Bajdena.

 

Ako znate u kom gradu da se uputimo, ko ce sa mnom da vata avion za SAD? Treba da odbranimo izbornu volju gradjana.

 

Spoiler

123698865_275854627144805_87133950393586

 

Edited by Ta'veren
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...