Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

4 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:


ja se slazem
samo kazem da je iz nekog razloga kobs beli medved, bez obzira gde se igra i ko sudi
isti ovaj faul koji je sad simon napravio na njemu je bio po jednok na loydu i dobricu. nisu svirani

Slažem se. Ume da proda sudijama i da odglumi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo +5...

 

Da se pojavilo barem/samo levo jaje Lojda bilo bi preko 10.

Ali ‘ajde jako bitan kos je sad postigao, i za ekipino a posebno za svoje samopouzdanje. Moramo da verujemo da će da proradi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vepar said:

Lojd teska prevara, imao svu slobodu ove godine i zajebao svaki bitni mec

 

Dobric je tri puta korisniji igrac, bar ima muda iako je nula od igraca

GDE IZLAZITE VISE?

Eto Lojd i posle uzasnog poluvremena lepo zatvorio poluivreme.Steta sto nema tretman koji imaju Ivanovic i Kobs jer ono bi oni dobili and one!

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Prodje najzad poluvreme. Za sada je ok. Nnoko odlican. Par puta bio sam u reketu na pocetku ali ga Loyd i cini mi se Dobric nisu ni pogledali, inace bi bio jos bolji. Lojd mora da nabije samopouzdanje prodorima i da batali sut na kratko. Radonja nikako da shvati Mitrovica ozbiljno i da mu da visokog cuvara. Mada nema mesta kritici kada vodimo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Loše igramo za sad, možda prva utakmica u seriji gde oni igraju nekako rasterećenije, iako su dali manje poena. Mi kao muve bez glave, Noko i Dobrić nas drže u plusu. Moraće mnogo bolje u nastavku ako hoće da pobede... Ako uđemo u neizvesnu završnicu neće da valja. Moraće još neki igrači da se probude...

 

DeDa se još od kupa nije budio, pa evo ni večeras, Lojd rešio da zabaguje kad najviše treba. Trebaće nam ko leba u nastavku...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovo je ruzan san sta je lojdara odigrao

nego od voldena niko vise nista ni ne ocekuje, njegova 3 poena su ok to mu je standard 

a da povredjen

sto bi andjus rekao potpuni bezveznjak od igraca ali potpuni 

pre bi gledao uskoka kako ide iz greske u gresku i bar uci nesto

 

 

sudjenje domacinsko, pa sudili su im jedno 4-5 prekrsaja u napadu, dozvoljava nam se kontakt skoro stalno, da ne kazem bijemo u odbrani sto je i ocekivano sve. 

loyd nam unistio napad trebali smo biti na laganih 10-15 razlike

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...