Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

2 minutes ago, mmajstor said:

Aha, a kad Kolom udje u igru onda skontamo i da je Uskok bolji. To je tа psihologija kad se raspadamo - svi su bolji koji trenutno nisu na parketu. 

Uskokovic Kolomovu karijeru moze samo da sanja kako stvari stoje. To sto je debeloguzi jos deblji trenutno je druga stvar.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

Ova ekipa vristi za pravim plejom, ne mora nista da zna osim da vrti pik do iznemoglosti i ponekad pogodi. Koloma koliko znam nismo oterali, od Hola je bolji svakako.

Ukoliko je u koliko toliko prihvatljivoj formi treba probati sa njim.

mozda bi koji put poentirali iz pika ali bi odbrana bila jos gora, on je lateralno potpuno nepokretan a i u napadu izgubi dah posle 5min ozbiljne kosarke

Dovac kralj

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SunZero said:

mozda bi koji put poentirali iz pika ali bi odbrana bila jos gora, on je lateralno potpuno nepokretan a i u napadu izgubi dah posle 5min ozbiljne kosarke

Dovac kralj

Da, odbrambeno je krater, ali je odbrana dovoljno dobra, evo ovi ne mogu da prebace 60 poena. Problem je uzasan napad, nikakav flow.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Ako budemo cetvrti da pevamo. Ekipa koja nema plejeve, crtvorke i centre ne zasluzuje titulu. Obradovic da je ostao ekipa bi mu bolje izgledala, ovo je bruka. Vratismo trenera kog ie Sakota skolovao 30razlike..

Isti kur..c

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da je Milko Bjelica ekipa bio bi ovogodisnja Zvezda.

Jebeno ne mogu da verujem koliko je sranje ova sezona cela, mora oci da krvare i kraj. Jedva sam cekao da pocne sezona posle onolike pauze i sad mi se bukvalno povraca dok nas gledam. A ne mogu da prestanem jer nisam normalan ocigledno, nego eto gledaj sranje, nerviraj se, cekaj sledecu i tako u krug.  

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...