Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Kakav je potencijal Radanov, sve je kosarkasko u njemu, ovaj ulaz sto je realizovao, to mucenik Simonovic i Lazic ne mogu ni na treningu.
Kako mi ne mozemo ni jednog talenta da razvijemo u igrac nikako ne mogu da razumem. Samo vise samopouzdanja i rutine, ja sam siguran da bi mogao da bude legit el igrac. Jbg, bar je Radonji doslo iz dupeta u glavu pa je uveo Hall i njega da igraju. Obojica su nam preko potrebna za Buducnost, valjda ce se i Rit malo stabilizovati za neke minute na 5, sto manje Kuzmica to manje stete, Nnoko nesto i odigra na bljeskove.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:

Igosi numeju da igraju u ovom tempu...i neće moći da preuzimaju kada im u prvoj petorci opet budu dvojica sa klupe. Deda će to sigurno nastaviti da kažnjava. 

Klemons je do sada fino krpio te propuste u odbrani ali neće on još dugo biti u takvom fokusu i izgaranju. 

 

 

Nije samo Karmajkl, citava im je ekipa odlicna defanzivno. Ilic je fantastican, Atic, Josilo.. pa i Grey i Jovanovic sa klupe. Ubaciti im 48 poena za poluvrijeme je dobar podvig, i to sve iz pozicionog napada (osim 2 iz kontre). Odlicna priprema za utakmicu.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Wingwalker said:

Deda purnja, vodnjikav...ali kada je gusto školuje na obe strane.

 

on i dobric su suvo zlato kluba. treba da je sramota svakoga ko ih je ikad pljuvao.

deki je tu od 2015., u zvezdi cetiri sezone. dobric od 2013., u zvezdi peta sezona. 

nebrojeno puta su nas vadili i bili najbolji kad je najbitnije. 

davidovca kad krene sut spolja protivnik je najebao. 

 

 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Princeton said:

Kako sam ja propustio sve do sada koliko si ti u stvari bezobrazan..

nista licno protiv tebe

imam problem sa lupetanje na topiku odavno, pa u principu vise i ne kontrolisem reakcije

 

i stoji naravno da za simona nisi u pravu, samo bi u nekoj drugoj situaciji mozda razgovarali u nesto drugacijem tonu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...